Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаТамара
1147 Oracle

Тамара: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Тамара за походженням давньоєврейське. Утворено від слова «Тамара». Перекладається як «фінікова пальма». Є й друга версія, виходячи з якої, це ім'я могло статися від фінікійського слова «Тамара», значення якого звучить як «пальма» або «смоковниця».

Ім'я Тамара сьогодні зустрічається вкрай рідко в нашій країні, як і в інших російськомовних державах, але все ще числиться в переліку найбільш поширених. Обіцяє новонародженої багато хорошого і має відмінну значимість. А ще у цього імені відмінна сумісність ...

Ім'я Тамара: Значення і характеристика
Походження імені Тамарадавньоєврейське
В кореніслово «Тамара»
Буквальна трактування«фінікова пальма»
У слов'янській культуріз XII століття
ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:А рейтингу жіночих імен ім'я Тамара займає всього 76-78 позиції і доводиться за статистикою не більше ніж на 1-3 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Тома, Томуля, Томуня

Сучасні англійські аналоги:Томара

Цікаве про ім'я Тамара:На території нашої країни ім'я Тамара стало відомим лише в XII столітті, і прийшло з Грузії і Вірменії.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Тамара обіцяє носительку непросту натуру і дуже складний характер, переповнений найрізноманітнішими, часом навіть дуже несумісними рисами. З іншого боку, Тамари, це завжди жінки зі своєю точкою зору на все, що відбувається, а ще фантазерки, мрійниці і просто дами з хорошим уявою.

Дівчина на ім'я Тамара може бути надмірно незалежний. Але це не головне її якість. Тома балувана в деякому сенсі, не слухається, живе у власному ілюзорному світі, вічно чимось зайнята і не сидить на одному місці. Їй важливо отримувати максимум нових відчуттів, вражень, щоб відчувати себе «на коні». Вважає всіх негідними її уваги, вважає за краще управляти натовпом, а не наслідувати її приклад. Тамари зарозумілі в ставленні до співрозмовникам, поводяться як королеви, висувають всім завищені вимоги, і рідко помічають власні помилки.

Переваги та позитивні риси:головне достоїнство всіх носіїв цього імені полягає в тому, що у Тамар завжди і на все є власна аргументовану думку. Притому, у цих жінок немає стадної звички, що теж можна вважати дуже великим плюсом, з огляду на сучасну стадність.

Тамара погано відноситься долюдям, які не мають власної точки зору і живуть за загальними правилам. А ще носії цього імені дуже не люблять людей-провокаторів, вічно оточуючих себе інтригами ...

Характер імені Тамара

Характер імені Тамара такий, що обіцяє названої цим ім'ям дівчинці безліч хорошого. Серед достоїнств іменованої ім'ям Тамара дівчата можна виділити такі як чесність, цілеспрямованість, доброта, щедрість, справедливість, прямолінійність, наполегливість, впертість, помірність, планомірність, розсудливість і обачність. Зазвичай характер Тамари передбачає неймовірну силу волі і стрімкість, завдяки якими така зможе домогтися всього, чого тільки захоче. Але при цьому характер зазвичай такий, що сама Тамара може потребувати підтримки – без підтримки оточення вона не зможе домогтися бажаного, їй важливо, щоб хтось із оточення виявляв інтерес до її успіхам, підтримував її на моральному рівні і хвалив.

Зате характер названої ім'ям Тома дівчата ніколи не дозволить їй кинути друга в біді або відмовити йому в допомозі, коли він буде в цьому сильно потребувати. Більш того, Тома може дати пожертвувати чимось дуже важливим заради допомоги одному. Благородство, доброзичливість, порядність і добродушність – ось ті риси, на тлі яких характер Томи стає і зовсім унікальним. Втім, все це лише теорія, а в реальність характер залежить не тільки від характеристики імечко. Характер може сильно змінюватися в залежності від виховання і купи інших не менш важливих факторів.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у Томи може бути вкрай складний характер. У дівчинки, для якої при народженні батьки вирішили вибрати рідкісне на сьогоднішній день, але красиве жіноче ім'я Тамара, можуть з дитинства проявлятися такі риси як цілеспрямованість, наполегливість, впертість, працьовитість, активність, енергійність, рухливість, невгамовність, дієвість і непередбачуваність. Значення цього ймення може обдарувати Тамару цілою купою хороших якостей, але найголовніше полягає навіть не в цьому, а в тому, що значення і енергетика цього імені може обдарувати величезною кількістю талантів, які у дівчати на ім'я Тамара батькам потрібно всіляко розвивати. Хоча. Зазвичай робити це не так вже й просто, адже значення і енергія цієї іменної форми можуть перетворити Тамару в дуже примхливого і уперто дитини, що не піддається ніякому впливу ззовні.

Примхливість, образливість, агресивна реакція на будь-які зауваження і докори, спрага уваги і бажання бачити захоплення в свою сторону – ось яка вона, натура дівчата, якій дали при народженні жіноче ім'я Тамара. Вона може образитися через будь-якого батьківського зауваження, влаштувати істерику, якщо їй відмовити в покупці якийсь іграшки, почати вередувати без вагомої причини. Тамара, дуже складний дитина, передбачити її поведінку вкрай складно, вона настільки непередбачувана, що навіть батькам може бути важко змиритися з цим. Але зате Тамара працьовита і з дитинства проявляє інтерес до відповідальних і важливим побутовим справах, допомагає мамі по дому і не сидить на місці ні хвилини.

Підліток

У дівчинки підлітка, що отримала при народженні красиве і відоме ім'я Тамара, може бути і зовсім дуже складний характер. Зазвичай в підлітковому віці Тамари не вміють йти на компроміс і багато сперечаються з оточуючими. Будь розбіжність може стати приводом для суперечки для названої цим ім'ям дівчинки. Значення і енергія цього ймення можуть наділити безкомпромісністю, прямотою, непоступливістю, принциповістю, безкомпромісністю, бажанням у всьому бути першою. Плюс, звичайно дівчаткам, над якими опікується значення ймення Тамара, даруються і лідерські задатки, риси, через які як раз в підлітковому віці у Тамари і можуть виникати конфлікти з дітьми з оточення. Тома не визнає своєї неправоти ні в яких ситуаціях, завжди до останнього відстоює свою думку, навіть якщо відчуває, що не має рації, безкомпромісна, навіть занадто.

Зате дівчата, над якими панує значення імені Тамара, завжди дуже добрі і в своїй більшості представляють собою людей з високими моральними поглядами. Такі ніколи не йдуть на зраду або брехня заради власної вигоди, не шукають користі у вчинках, поводяться однаково з усіма людьми без винятку. Єдине, що може зіграти проти самої дівчинки, це періодично виявляється підбурювання – такі просто обожнюють підбурювати людей з оточення на різні вчинки, на ті, на які сама Тамара навряд чи пішла б. Втім, навіть цей мінус стає малопомітним на тлі наявних достоїнств ...

Доросла жінка

З віком жінка, над якою протегує значення і енергетика імені Тамара, стає більш дипломатичній, красномовною, терплячою, поступливою і поступливою, виваженої і розважливою, розважливою і планомірної. Дорослі Томочку в своїй більшості дуже розумні і талановиті, дипломатичні і говіркі, товариські і комунікабельні, привітні і доброзичливі. З такими легко спілкуватися на різні теми. Але найголовніше гідність названої таким ім'ям жінки полягає не в комунікабельності або чимось вище названому, а в лідерських амбіціях. Доросла Тамара, це в більшості випадків людина, про яку можна сказати – «лідер від Бога». Така не боїться брати на себе відповідальність, з легкістю вирішує будь-які завдання будь-якої складності, не відкидає проблем, знайде рішення задачі в будь-якій ситуації, навіть якщо зіткнеться з неймовірно великою перешкодою.

Тамари в своїй більшості не сильно залежать від статусу в суспільстві і фінансового благополуччя. Такі займаються улюбленою справою навіть тоді, коли воно не приносить ніякої вигоди, ні фінансової, ні моральної. Таким можна доручати будь-які справи, незалежно від ступеня їх складності. А ще жінки, над якими панує значення і саме ім'я Тамара, це хороші подруги – такі ніколи не зраджують близьких або рідних, не дозволяють собі користуватися чиїмись слабкостями заради власної вигоди, не здійснюють нічого поганого і нелюдського.

Доля імені Тамара

Доля імені Тамара в любові, шлюбі і як таких відносинах з представниками протилежної статі така, що передбачає наявність проблем, і в основному саме в зрілості. Так, в підлітковому віці доля Тамари може припускати безліч відносин з різними типажами хлопців, велику популярність в суспільстві і чарівність, від якого танути будуть навіть найжорсткіші і сухі хлопці. Тамара не стане дорікати хлопця в його недоліках, намагатися змінити або підім'яти під себе і свої вимоги. Але як показує практика, в кінці кінців доля може піднести сюрприз, і тоді все зміниться ...

Головним сюрпризом може стати той факт, що з віком все Томи без винятку стають надто вимогливими і настирливими, безкомпромісними і непоступливими. Доля таких жінок передбачає не надто багато щастя – обранець Томи напевно чимось, але все-таки буде не влаштовувати її. Вона може намагатися його всіляко змінити, підлаштувати під себе, але це принесе лише проблеми.

Зате доля передбачає становлення Тамари в майбутньому відмінною матір'ю і вірною дружиною. Який би Тома не була, а вона ніколи не зрадить чоловіка і не кине сім'ю, всю себе присвятить своєму сімейству, і зокрема, дітям.

Любов і шлюб для імені Тамара

Тамара — це успішна і приваблива жінка, але для неї життєво необхідно бути бажаною і коханою, оскільки самотність її пригнічує. При цьому вона не поспішає бігти під вінець. З обранцем Тома може вести себе мило і ніжно, але він повинен знати, що лідером в сімейних відносинах буде все ж вона. Така перспектива відлякує половину кавалерів, тому її чоловіком стає спокійний, поступливий і мудрий чоловік, який зумів створити видимість того, що вона дійсно головна в сім'ї. Крім того, він повинен бути чуйним і романтичним.

Тамара — чудова дружина і господиня, справляється з усіма домашніми справами так швидко і якісно, ​​що вона ще й благополучно встигає займатися своїм професійним ростом. Вона дуже смачно і багато готує, в будинку Томи завжди все вичищено до блиску, а затишна і тепла атмосфера її сімейного гніздечка часто притягує гостей. Тамара самостійно і грамотно розпоряджається бюджетом сім'ї, чітко плануючи всі витрати і, приміром, не витратить гроші на улюблену модний одяг, якщо це зараз ніяк не розраховане сімейним бюджетом.

Тома всією душею віддана своєму чоловікові, але для неї характерні напади ревнощів, оскільки вона — досить емоційна, імпульсивна і ревнива жінка. Чоловік повинен робити все для того, що таких приводів взагалі не було. До того ж, Тамара — це справжній скарб, а не дружина. Вона — любляча дружина, вміла господиня, прекрасний порадник і друг.

Тамара як Мати

Материнство – це настільки важливий і індивідуальний крок в житті кожної жінки, що ніколи не вгадаєш, як в ролі матері проявить себе кожна з них. В характері Тамари криється стільки добрих і позитивних якостей, через що припустити, що вона може стати поганою матір'ю, просто неможливо. Тома просто обожнює своїх дітей. Вона любить їх так сильно, що готова на все, аби у її дітей було все найкраще. Будинки весь декрет вона не буде, але вона буде встигати робити практично все самостійно, не просячи допомоги ні у кого. Діти ніколи не сумніваються в любові матері і відчувають її кожну хвилину.

Тамара дуже вимогливо ставиться до утворення діточок. Вона привчає їх до самостійного виконання домашніх завдань, забороняє їм списувати і стежить не тільки за оцінками, але і за рівнем їх знань. Тома виховує в дітях почуття відповідальності, цілеспрямованість і повагу.

Вона також дбає про здоров'я своїх дітей, може записати їх в спортивні секції або на танці. Тома однаково сильно буде любити і хлопчика, і дівчинку. З сином у неї будуть одні секрети і інтереси, а з донькою — інші.

Сумісність Тамара c чоловічими іменами

так, найбільш сумісними іменами в стосунках є такі імена як Борис, Варлаам, Гордій, Гліб, Дмитро, Макар і Роберт.

в шлюбі ідеальними вважаються такі як Архип, Марк, Мирон, Тадей, Харитон, Святослав, Ростислав, Ілля, Йосип, Віктор.

Ну а негативним впливом має поєднання зі Станіславом, Дем'яном, Георгієм, Платоном, Максиміліаном, Альбертом.

Що до взаємин названої ім'ям Тамара дівчинки з представниками протилежної статі, так тут все досить просто. По-перше, дівчатка, над якими опікується значення цього ймення, дуже комунікабельні і легко йдуть на контакт. По-друге, вони не вимогливі і не намагаються міняти світ під себе – значить, хлопцеві не доведеться змінюватися заради Тамари. Ну а по-третє, Тамара, це дуже красномовний і чарівна людина, з яким можна спілкуватися на різні теми і ділитися всіма переживаннями, на якого можна покластися в будь-якій ситуації. При цьому сама вона ніколи не зажадає до себе зайвої уваги, і навпаки, максимум його приділити своїй другій половинці ...

число імені Тамара

число імені Тамара по нумерології — 1. Могутність, слава і влада — ось, що символізує собою число 1 в нумерології імені. Підопічні одиниці з дитинства виявляють себе, як переможці, лідери і першопрохідці. Вони чітко дотримуються по шляху досягнення власних цілей, не зупиняючись перед перешкодами, а успішно долаючи їх. Поступово, крок за кроком, вони наполегливо і цілеспрямовано досягають поставленого завдання.

Підопічні числа 1 — це активні, честолюбні, вперті, вольові люди, які вміють не тільки заробляти гроші, але і знають, чого точно вони хочуть від життя в цілому. Вони володіють високими інтелектуальними можливостями і вмінням моментально знаходити правильне рішення в екстреній ситуації. У одиниць яскраво виражена творча жилка, серед них чимало людей творчих професій. Крім того, їх лідерські якості і винахідливість можуть допомогти їм стати успішними бізнесменами. У прийнятті рішень вони одноосібні, не приймають нічиїх порад і не переносять, якщо ними намагаються керувати. Командна робота не для них, вони ефективно працюють самостійно або ж управляють своїми колегами.

Самі по собі одиниці — веселі, позитивні і життєрадісні люди. Їм не можна впадати в зневіру і депресію, а навпаки, більше відпочивати і подорожувати. Зневіра пробуджує в одиницях їх негативні якості: зарозумілість, егоїстичність, нелагідність. Крім того, підопічні числа 1 часто нестримані, імпульсивні. Їх бажання керувати і маніпулювати іншими людьми робить одиничок занадто владними. Ці якості корисні в боротьбі з конкурентами по бізнесу, а ось особистим стосункам, навпаки, шкодять.

Формула обчислення числа імені Тамара:Т (2) + А (1) + М (5) + А (1) + Р (9) + А (1) = 19 = 1 + 9 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Тамара

  • Камінь-талісман – Гранат.
  • Планета-покровитель – Плутон і Сонце.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Тамара – Форель.
  • Рослинний символ – Клен.
  • Кращий зодіак – Лев і Риби.
  • Число Тамари – 1.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Тамара

Тамара Тейлор (канадська телеактриса)

Тамара Мелло (американська кіноактриса)

Тамара Акулова (російська актриса театру і кіно)

Тамара Мотилева (російський літературний критик)

Тамара Танкіккужина (російська Шірна)

Тамара Юваєва (радянська актриса театр) BR>

Тамара Чавчавадзе (Народний артист Грузинської РСР)

Тамара Макарова (вчитель актриси та театру)

Тамара Носова ( Народний художник Україна)

ДНІВ та Святих покровителів імені Тамари

Священна королева georgia tamara

3 травня, 14 травня

Представлено Tamara Provikina ...

15 грудня, 8 лютого

Jumena Tamara

1 травня