Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЙосип
739 Oracle

Йосип: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Йосип за походженням давньоєврейське. У перекладі з давньоєврейської мови його значення звучить як «Бог додасть» або ж «Бог примножить». На даний момент, це ім'я не в надто великій пошані в Україні та інших країнах, колишніх республіках Радянського Союзу, але колись було досить популярним.

За старих часів ім'я Йосип не було занадто поширеним, на відміну від імен-близнюків, які мають таку ж трактування. Були популярними такі варіації як Осип і Єсип. До слова, в інших країнах теж ім'я Йосип існувало, але в інших варіаціях, формах – в Італії воно було замінено ім'ям Джузеппе, в той час як в Іспанії – Хосе, а в Англії – Джозеф.

Ім'я Йосип: значення і характеристика
Походження імені Йосипдавньоєврейське
Буквальна трактування«Бог додасть»
Друга версія«Бог примножить»
Ангел хранитель і покровитель імені:Преподобний Святий Йосиф піснеписець

Популярність:На даний момент ім'я Йосип віднесено до категорії особливо рідкісних імен. За статистикою воно припадає не більше, ніж на 1-2 хлопчиків з 10 тисяч новонароджених. І це статистика не тільки по Україні, але і по інших країнах з російськомовним населенням.

Розмовні варіанти:Єсип, Осип, еся

Сучасні англійські аналоги:Джозеф, Хосе і інші

Цікаве про ім'я Йосип:ім'я Йосип на даний момент не дуже-то і популярно в нашій країні, і практично не зустрічається, хоча і відомо кожному російськомовному людині на планеті за рахунок того, що належало великому вождю Радянського Союзу ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Важко сказати точно, якими саме рисами обдарує значення імені Йосип носія, якому було дано при народженні батьками. Але є кілька фактів, котрі заявляють про те, що воно завжди обіцяє хлопчакам такі риси як безкорисливість, принциповість, цілеспрямованість, виваженість, прямолінійність, планомірність, відповідальність і доброзичливість. Хоча є не тільки риси, які можна було б віднести до достоїнств. є і недоліки, такі як мстивість, суворість, принциповість, твердість.

Ще можна відзначити той факт, що значенням імені Йосип завжди сулітся здатність бачити те, що не бачить ніхто. Наприклад, це стосується патових ситуацій – Йосип завжди знайде вихід з будь-якої навіть самої патової ситуації, завжди знайде варіант вирішення проблеми, і не здасться, буде шукати будь-які шляхи для того, щоб виплутатися з проблем. Причому, якщо він втягне когось із товаришів в свої проблеми, то буде відповідальним і за них, не кине їх в біді, обов'язково виручить.

Переваги та позитивні риси:самим головною перевагою представників чоловічої половини людства, названих на ім'я Йосип, є цілеспрямованість і відповідальність, на яких вони зазвичай і виїжджають за життя (домагаються успіхів, і не тільки).

Йосип погано відноситься долюдям, які не тримають своїх слів, не виконують обіцяного, і намагаються виділитися з натовпу за рахунок слабких або менш яскравих людей. А ще носії цього імені ненавидять брехунів і хитрунів, хоча і самі схильні до хитрощів ...

Характер імені Йосип

Характер імені Йосип, обіцяє своєму власникові унікальний, неповторний і дуже різноманітний набір можливих якостей і характеристик. Як правило, провідними рисами характеру такого чоловіка є: цілеспрямованість, терпіння, розважливість, чуйність, наполегливість, доброта і енергійність. Він має схильність до хитрощів, брехні і спритності, але він намагається максимально боротися з цими темними конячками свого характеру. Також одним з його мінусів можна вважати його скупість, хоча він зовсім не зациклений на грошах.

Як в житті в цілому, так і в професійній діяльності Йосип чітко і грунтовно продумує, і прораховує кожен свій крок, щоб неодмінно досягти бажаної мети. Він кілька самолюбив, тому в роботі ніколи не соромиться висловлювати свою думку. Він дуже відповідальний, поступливий і старанний працівник. Матеріальні блага для нього не головне, але завдяки своїм умінням і здібностям він все ж домагається непоганих успіхів в кар'єрі. Він може знайти себе в абсолютно різних професіях.

Йосип не страждає від браку друзів, їх у нього чимало. Він цікавий співрозмовник і хороший друг. Він намагається ставитися до всіх максимально справедливо, в ньому присутнє почуття обов'язку, правда обіцяне він виконує не завжди. Цей хлопець уміє відпочивати і веселитися, але його настрій може іноді стрімко змінюватися в залежності від компанії. Він намагається бути хорошим, надійним і чуйним другом, по можливості допомагає товаришам, а зі своєю корисливих він вельми успішно бореться.

Раннє дитинство

Вже в досить ранньому дитинстві Йосип усвідомлює свою значимість. Слухняним малюком його точно не назвеш, адже він веде себе як вимогливий, примхливий і навіть істеричний дитина. Домовитися з ним практично неможливо. У вихованні та розвитку цього чада вкрай важко відшукати єдино вірний підхід. Цей хлопчисько всіма силами доводить оточуючим свою унікальність, індивідуальність, винятковість.

Шкільна пора не дуже то змінює характер і поведінку дитини з ім'ям Йосип. Швидше за все в школі його запам'ятають, як задиристого, химерного і непосидючого хлопчика. Він цілком може заслужити звання головного задираки в класі. Він може бути ініціатором бійок з хлопцями, але він тут же швидко мириться з ними. Навчання йому дається без особливих труднощів, але лише тоді, коли він сам в ній зацікавлений. Його не можна змушувати вчити щось насильно, оскільки це викличе протести, а результатів позитивних не дасть. У цьому випадку потрібна тільки внутрішня мотивація самого хлопчика, тоді вчитися він буде на ура. А ось предмет мотивації батькам доведеться знайти самостійно.

Дивно, але, як і всі забіяки він користується популярністю у однолітків, так що приятелів у нього досить багато. Також він намагається максимально проявляти свої якості лідера. До речі, цей юнак рано починає звертати увагу на милих однокласниць і жваво цікавитися дівчатами. Вибравши одну з них, він і портфель їй носити буде, і цукерками пригощати, і в образу не дасть.

Підліток

Йосип-підліток, це дуже честолюбний і благородний хлопець, здатний заступитися за честь вподобаної дівчини. Для нього юність тісно пов'язана не тільки з першими серйозними почуттями, крім дівчат він спілкується ще й зі своїми друзями, яких у нього чимало. Дуже часто він є головним фаворитом однокласників, які перебувають в захваті від його непересічність і сили волі.

Безумовно, ця молода людина – природжений інтелектуал з чудовою пам'яттю. Він стає досить поступливим, великодушним і надійним хлопцем. Він гранично ввічливий, стриманий і чесний, прагне не робити вчинки, за які потім буде соромно. Юнак на ім'я Йосип вимогливий не тільки до оточуючих, але і до самого себе.

Такий хлопець безсумнівно користується неймовірною популярністю у дівчат. Дівчатам подобається його вміння галантно доглядати і вести себе по-джентельменськи. Крім того, у нього ще й природна чарівність, а також чудове почуття гумору, від якого юні красуні без розуму. Дуже важливо, що в деяких випадках корисливий хлопець ніколи не стане цинічно використовувати зацікавленість дам в своїх цілях.

Дорослий чоловік

Подорослішавши, носій імені Йосип стає більш чуйним і добрим, терплячим і вольовим, тямущим, цілеспрямованим і активним чоловіком. Для нього також характерно ретельне планування і прорахунок кожного вчинку. Однак він як і раніше корислива, він може і схитрувати, і збрехати, якщо йому буде так зручно.

Як правило, дорослий Йосиф не починає нову справу, не закінчивши старе, що свідчить лише про його цілеспрямованості, але і про почуття обов'язку і відповідальності. Він досить справедлива людина, але його двоїста натура часом заважає йому говорити все відкрито, хоча зазвичай він досить сміливо висловлює свою точку зору. Разом з тим його почуття обов'язку не заважає йому періодично порушувати дані їм же обіцянки.

Йосип ніжно ставиться до жінок і вміє себе ефектно піднести. Він дуже товариський і доброзичливий, проте з часом до дружини він може відноситься вже не так трепетно, як раніше, а ось з друзями він буде завжди однаково привітний. До речі, маючи досить непогане матеріальне становище, багато хто вважає його досить скупою людиною.

Доля імені Йосип

Доля чоловіка на ім'я Йосипа в любовних і сімейних взаєминах з жінками складається, як правило, вдало і цікаво. Ще в юному віці він жваво починає цікавитися протилежною статтю. Його вміння зачаровувати дівчат бере свій початок ще в старшій школі. Приваблива зовнішність, ставність, а також уміння спілкуватися доповнюються його джентльменськими манерами. Він неодмінно допомагає дівчині і рюкзак носити, і до будинку проводжає і від хуліганів захищає. Здавалося б, що нічого такого він не робить, але дівчата за ним так і в'ються.

Як відомо, поведінка людини з одним і тим же ім'ям все одно може сильно відрізнятися. Так, інша молода людина з ім'ям Йосип може бути таким же цікавим і привабливим, але більш сором'язливим і скромним. Ця риса може перейти і в доросле життя. Його якась невпевненість в собі заважає йому проявляти свої почуття в повній мірі. Він віддає ініціативу в руки досвідченої і вольовий дамі, готової взяти під своє крильце такого ніжного і турботливого чоловіка.

В сімейних відносинах Йосип повною мірою може реалізувати свої якості характеру, що дозволяють йому стати дуже турботливим і ніжним чоловіком, а надалі і люблячим батьком. Він цілком забезпечує сім'ю матеріально, але на роль глави сім'ї не претендує. Також варто відзначити, що для нього важливіше духовна, а не інтимна близькість з дружиною. Постіль для нього – однозначно не грає важливу роль у відносинах.

Любов і шлюб для імені Йосип

Йосип – дуже цікавий і багатогранний чоловік. Як правило, він дуже благородний і галантний щодо дам, він здатний на справді сильні і щирі почуття. Однак часом його нерішучість заважає йому проявити ініціативу в завоюванні вподобаної дівчини. У нього не завжди виходить, як слід проявляти свої почуття. Його обраницею швидше за все стане впевнена в собі, діяльна і вольова дівчина, здатна проявити ініціативу в стосунках. До речі, такий чоловік буде не проти, якщо його обраниця буде трохи старша за нього.

До речі, такий чоловік дуже цінує духовне єднання з дружиною, для нього воно набагато важливіше, ніж їхні інтимні стосунки. Взагалі, близькість він вважає непотрібним для життя і шлюбу задоволенням, а лише процесом, обов'язковим для появи нащадків. Він абсолютно не вимогливий до улюбленої в ліжку, та й сам особливої ​​активності не проявляє. Хтиві і темпераментні жінки, які звикли до бурхливих пристрастей в ліжку з ним ужитися не зможуть.

Шлюб і сімейні цінності мають велике значення в житті такого чоловіка, як Йосип. Його дружина – це сильна, але поступлива, ініціативна, але поступлива, турботлива і ніжна жінка. Він потребує моральної підтримки дружини, вона повинна підживлювати його впевненість в собі і в своїх силах. Він абсолютно байдужий до побутової сфери їх життя і не вибагливий до дружини в цьому плані. Для нього головне атмосфера в сім'ї, відчуття турботи і тепла. До речі, він абсолютно не заперечує, що його дружина бере роль глави сімейства на себе.

Йосип як Батько

Йосип не представляє сім'ю без наявності в ній дітей. Такі риси характеру, як відповідальність, ніжність, вміння піклуватися й опікувати дозволяють припустити, що йому все ж судилося стати дуже навіть хорошим татом. Він щиро любить і піклуватися про своїх діточок. Вони щохвилини відчувають його увагу і точно знають, що ніколи без його допомоги і уваги не залишаться.

Саме діти допомагають Йосипу реалізувати свою мрію про створення ідеальної родини. Він реалізує себе, як люблячий чоловік і дуже турботливий і відповідальний батько. Він прагне забезпечити дітвору всім, що потрібно їм для щастя. А весь вільний годинка він буде проводити з малечею. Він бере активну участь в їх вихованні, а також цікавиться їх навчальним процесом.

Безумовно, Йосип не стане диктувати дружині, як виховувати його дітей, адже в їхній родині, навпаки, головна жінка, проте він намагається не відставати від неї в плані спілкування і турботи про дітей. Для нього важливо, щоб разом вони виховали сильних, відповідальних, поступливих, цілеспрямованих, благородних і чесних людей. Він шкодує грошей на майбутнє своїх дітей, хоча і знає їм ціну. А ось в похилому віці такий чоловік може стати в деякій мірі скупим і черствим, проте рідні будуть любити його будь-яким.

Сумісність Йосип c жіночими іменами

Найкраща сумісність у носіїв імені Йосип з жінками, що носять такі імена як Аріна, Валерія, Христина і Таїсія. У разі домовленостей із названими таким чином жінками є шанс на створення навіть реально міцного шлюбу.

Трохи гірше сумісність у імені Йосип з такими жіночими іменами як Олександра, Аліса, Мілана і Єва ...

А ось з такими як Уляна, Діана і Ксенія, і зовсім носію цього рідкісного чоловічого імені не варто було б будувати відносини, тому як тут спочатку повна несумісність.

Важко сказати точно, як саме будуть складатися взаємини у Йосипа з представницями протилежної статі, але одне можна сказати зі стовідсотковою впевненістю – носій цього рідкісного імені ніколи не зв'яжеться з дівчиною або жінкою, яка хоч у чомусь не відповідає його потребам і вимогам. Плюс, носії імені Йосип не люблять занадто грубих і наполегливих жінок. Хоча, знову ж таки, багато адже залежить ще і від виховання, вірно?

Число імені Йосип

Число імені Йосип по нумерології — 5. Астрологи і нумерологи сходяться на думці, що у підопічних числа 5 в житті все повинно бути на п'ятірочку. Як правило, ці люди дуже впливові і авторитетні, успішні і щасливі. Вони користуються повагою і довірою у свого оточення. П'ятірки абсолютно незалежні у своїх вчинках і судженнях. Для них особистісна свобода і незалежність вкрай важливі. Підопічні п'ятірки не звикли сидіти на одному місці, вони прагнуть постійно бути в русі, вирушаючи на пошуки всього нового і незвичайного.

Подорожі та пригоди – це не просто їх хобі, а й взагалі сенс життя. Їм не комфортно буде на сидячій, офісній роботі. Для них важливо, щоб їх професійна діяльність була пов'язана з частими поїздками і відрядженнями. Не виключені різкі зміни в професійній діяльності, адже їм цікаво спробувати себе в різних професіях. Дивно, але п'ятірки дивним чином пристосовуються до абсолютно будь-якій обстановці і умовам в подорожах. Поїздки даються їм абсолютно легко, без будь-якого дискомфорту. До речі, підопічні числа 5 мають унікальні здібності до вивчення іноземних мов, тому сміливо можуть бути навіть представниками фірми на якихось зустрічах з іноземними партнерами. Журналісти, ведучі програм про подорожі, гіди, турагенти — це лише декілька відповідних для п'ятірок професій.

П'ятірки – відкриті і цікаві люди, проте їх погоня за новими емоціями, враженнями та пригодами не вчить їх цінувати сьогодення. Крім того, такі люди суперечливі, непередбачувані, імпульсивні і трохи егоїстичні, однак, як і завжди, тут також бувають винятки. У деяких випадках п'ятірки, навпаки, стають просто ідеальними сім'янинами.

Формула обчислення числа ймення Йосип:І (1) + О (7) + С (1) + І (1 ) + Ф (4) = 14 = 1 + 4 = 5

Астрологічна символіка імені Йосип

 • Камінь-талісман – Смарагд і Гранат.
 • Планета-покровитель – Меркурій.
 • стихією – Вода.
 • Тваринний символ носія імені Йосип – Горлиця.
 • Рослинний символ – Каштан.
 • Кращий зодіак – Стрілець.
 • Число Йосипа – 5.
 • Символічні метали – Срібло, Алюміній.
 • Щасливий день – вівторок.
 • Ідеальний сезон – Зима.
 • Рік — Змія.
<розділ клас="part4 відомий" id="знаменитий">

відомих людей, названих joseph

Йосип Прекрасний (син Патріарха Джеймс і Рейчел)

Joseph Wrap (святий, покровитель мандрівників)

Джозеф Бродський (Американський поет, есеїст)

Джозеф Кобзон (радянський та російський співак, баритон)

Джозеф Сталін (радянський політик)Назва днів і священих патріантів під назвою Joseph

rev. joseph analytian

14 січня, 27 січня

rev. joseph sandsman

4 квітня, 17 квітня

rev. joseph optina

9 травня, 22 травня