Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаГрейс
565 Oracle

Грейс: значення імені, характер і доля

Англійське ім'я Грейс (від лат. Gratia), не часто використовується в нашій країні, хоча, все ж зустрічається. Сучасний Іменослов має безліч цікавих варіантів, якими можна назвати новонароджену дівчинку, але тільки на деякі варто звернути особливу увагу. Таким-то і є назване вище, і далі ми розберемося, що за ім'я це, а також, поговоримо про його сенс ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Незалежно від культури, значення імені Грейс обіцяє одне – воно передрікає виховання жінки надійної, авторитетною і владної, такий, що в дорослому житті буде мати авторитет серед оточуючих її людей. Чи не буде душею компанії, але без неї цієї компанії просто не стане.

Така жінка буде уважною мамою в дорослому житті, люблячою дружиною і відмінною домогосподаркою, але головна мета – керувати і панувати. Вона природжений лідер, але часто готова відмовитися від владарювання заради інших цілей, можливо на благо близької людини. Величезний шанс на те, що стане в майбутньому керівником, яким-небудь діячем, чиє ім'я буде всіляко миготіти на устах більшості.

В залежності від сезону року, в якому дівчинка з таким ім'ям з'явилася на світло, риси видозмінюються . Але в будь-якому випадку, названі вище будуть проявлятися, якщо не в підлітковому віці, то вже на етапі дорослого буття.

Помічено, що представниці слабкої половини людства з таким ім'ям найчастіше занадто багато сил віддають на підтримку статусу сильної і надійної представниці слабкої статі. Виходить, їй важливіше зберегти обличчя, ніж власне стан душі і тіла.

Втім, все можливо зміниться – залежить від виховання і багатьох інших факторів.

Астрологічна символіка імені Грейс

  • Камінь-талісман – Авантюрин.
  • Планета-покровитель імені Грейс - Сатурн і Меркурій .
  • стихією – Повітря.
  • Кращий зодіак – Діва.
  • Символічний метал – Уран.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон - Літо .