Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаНонна
422 Oracle

Нонна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Нонна за походженням латинське \ давньоримське. Принаймні, про це свідчить головна версія. За цією версією буквальне трактування звучить як «дев'ята». Хоча є і друга версія, по якій це ім'я може бути єгипетського походження – значення в цьому випадку буде звучати як «присвячена Богу».

До речі, жіноче ім'я Нонна колись користувалося неймовірною популярністю в країнах Радянського Союзу. Тепер вважається рідкісним, але зате має відмінною значимістю, наділене цікавою символікою, і дарує унікальні характеристики іменується їм новонародженої ...

Ім'я Нонна: Значення і характеристика
Походження імені Ноннадавньоримське / латинське
Буквальна трактування за цією версією«дев'ята»
Походження по другій версіїєгипетське
Трактування«присвячена Богу »
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У 90-х ім'я Нонна входило в сотню найбільш поширених, а зараз вибуло з рейтингу. Доводиться не більше, ніж на 5-7 дівчаток з 5-6 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Нона

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Нонна:Цікавим є той факт, що основна версія не так затребувана серед слов'ян, як друга. Серед слов'ян прийнято трактувати це ім'я як «присвячена Богу».

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Нонна може нагородити носительку непростими характеристиками і дуже нестандартним характером, зрозуміти який дано далеко не всім. Тут зазвичай характер виходить настільки багатогранним, що передбачити його на сто відсотків практично нереально. Але якщо в цілому, то зазвичай сулятся носії ім`я Нонна такі риси як позитивність, оптимістичність, скритність, товариськість, дружелюбність, красномовність, активність, запальність, безкомпромісність і принциповість ...

В своїй більшості Нонни, це жінки незвичайної натури, здатні дивувати кожен новий день своєю поведінкою і видозмінюється характером. До слова, здебільшого характер у Нонни занадто залежимо від настрою.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх Нонн без винятку полягає в їх загадковості і непередбачуваності. Ніхто і ніколи не вгадає носительку цього імені, адже вона загадка. А ще до достоїнств можна віднести принциповість і наполегливість.

Нонна погано відноситься долюдям, які ніяк не можуть визначитися з цілями і метану від одного до іншого. А ще носії цього імені ненавидять слабких морально і психологічно чоловіків.

Характер імені Нонна

Важко насправді точно сказати, яким буде характер носії імені Нонна, тим більше, що енергетика у цього імені досить двоїста. З одного боку, Нонна може здаватися доброю і надто позитивної дамочки, яка і слова не скаже поганого, а з іншого, іноді вона може так розлютитися, що її в пору буде порівняти з тигрицею. Взагалі важко зрозуміти, як в одній дівчині можуть уживатися такі різні дві натури – добрячку і запальна тигриця.

Але зате одне притаманне всім носительку цього імені без винятку – страх, що близька людина може зрадити, обдурити або скористатися слабкістю в ім'я користі. По суті, це комплекс, через який всі жінки, названі цим іменем, бояться занадто сильно зближуватися з людьми. Хоча, незважаючи навіть не це, практично всі Нонни мають багато друзів і товаришів. Вони завжди оточені увагою і турботою, любов'ю і підтримкою.

Ну а на додаток до всього вищесказаного можна додати ще й те, що характер носії імені Нонна ніколи не дозволить їй зрадити або обдурити близької людини, залишити когось в біді, відмовити в допомозі або нашкодити якимось чином. Іншими словами, це в своїй більшості дуже віддані друзі і товариші.

Раннє дитинство

Вважається, що з ранніх років така обзаводиться сором'язливістю, замкнутістю. Вона соромиться знайомитися з дітьми, однолітки викликають у неї дискомфорт тим, що вміють між собою спілкуватися без сорому. Але вона не одинак ​​- товариська і доброзичлива, жадає дружби і порозуміння, хоче бути в центрі уваги і грати якомога більше часу. Має позитивне мислення і не проявляє песимізму.

Тварини її слабкість – захоплюється тваринним світом, обов'язково обзаводиться собакою чи кішкою, за якими буде відповідально доглядати, чи не підводячи батьків. Здібна дівчинка, талановита і розумна – рано вчиться говорити і ходити, встигає робити все і одночасно, бажає розвиватися і радувати батьків. Мати і батько для неї приклади для наслідування.

Її головний мінус – наявність великої кількості комплексів, з якими потрібно боротися з дитинства. Але обов'язково під рукою у Нонни повинен бути хтось, хто допоможе їй в цій боротьбі.

Підліток

Підліток-Нонна, це вже інша людина, але все з тими ж комплексами і боязню заводити нові знайомства. Намагається в школі оточувати себе тільки перевіреними однокласниками, боїться відносин з хлопчиками і уникає тривалих перебувань в одній компанії.

Образити її легше простого – досить висловити невдоволення нею, почати критикувати або просто приховати від неї будь-яку таємницю, і вона образиться і вже ніколи не почне заново дружити з тим же чоловічком. Не терпить насмішок, виходить зі сварок і конфліктів максимально тихо, неконфліктна, але може і розлютитися – образившись, покаже справжнього звіра, агресора, здатного образити, принизити, або просто образити будь-якого на своєму шляху, питом, без жалю і подальших вибачень.

А ще варто відзначити той факт, що підліток на ім'я Нонна, це дівчина, яка бере все, що відбувається навколо занадто близько до серцю. І взагалі, все Нонни в своїй більшості дуже сприйнятливі і чутливі.

Доросла жінка

Доросла Нонна, це і зовсім унікальний за своєю суттю людина. Своєю мімікою і поведінкою вона може демонструвати наліво і направо свою самодостатність, і самовпевненість, свою незалежність і бажання бути одинаком, але в душі вона не така. Приховувати ж свою справжню натуру вона буде лише по одній простій причині — — страх, що хтось зрадить або обдурить, скористається слабкістю або просто зашкодить.

Кар'єрний ріст не забезпечений різким підйомом – через сором'язливості і сором'язливості нерідко помиляється і відмовляється від власних же бажань. Домогтися успіху їй складно, не вистачає впевненості в силах і сили волі, зате багато працьовитості, що буде помічено і начальством. Ранима і на критику з боку керівника може зреагувати різко. За життя потребує підтримки близького чоловічка, другої половинки, а стати таким може тільки морально сильний, впевнений у собі чоловік.

А ще Нонни в своїй більшості дуже розвинені в творчому плані. Їм не складає труднощів знаходити виходи з безвихідних ситуацій, і придумати такі рішення, до яких ніхто б інший і не додумався.

доля імені Нонна

Ще важче сказати, як складеться доля носії імені Нонна в любові, у відносинах з представниками протилежної статі, і в особистому житті в цілому. Але можна точно сказати, що до самої зрілості цим дівчатам властиво уникати зближення і серйозних відносин з хлопцями. Причина в тому самому комплексі, про який говорилося раніше, в боязні зради, в страху. Хоча, знову ж таки, в залежності від виховання багато що може і змінитися – можливі і виключення.

В молодості Нонна напевно буде користуватися просто неймовірною популярністю у хлопців. Але це й не дивно, адже ці дівчата скромні, трохи сором'язливі, і в той же час чарівні і привабливі в своїй більшості. Ну не можуть такі же не бути популярними. Але сама по собі Нонна навряд чи когось підпустить до себе надто близько до самої зрілості. Вона буде чекати «того самого», звуженого, за яким з першого погляду зрозуміє, що він «той» ...

Важко сказати, чи буде вдалим перший же шлюб Нонни. Швидше за все він виявиться не дуже вдалим через те, що будуть занадто різні характери. Але другий вже шлюб точно буде вдалим, бо Ноннам властиво вчитися на своїх помилках. Вдруге це вже буде не просто шлюб, а обдумане, прораховане до дрібниць рішення. А ось якою буде дружиною своєму чоловікові носій цього рідкісного імені, це вже зовсім інше питання складності ...

Любов і шлюб для імені Нонна

Нонна має бездоганний смак, вона вміє виглядати дуже привабливо, стильно і ефектно, тому чоловіки навколо неї в'ються ще з ранньої молодості. Однак вона виглядає настільки неприступною, принципової і категоричною, що далеко не кожен чоловік зважиться за нею доглядати. У неї хитромудрий, серйозний і твердий характер. Зрозуміти її часом буває досить складно.

Нонна відповість на залицяння тільки по-справжньому гідного чоловіка, заможного, відповідального, сміливого і красивого. Для неї важливо, щоб чоловік самостійно без сторонньої допомоги ще в молодості зумів багато чого досягти. Крім того, їй сподобається чоловік, у якого все життя розпланована і розкладена по поличках на багато років вперед. Однак своє справжнє щастя може знайти не з першого, а лише з другого разу.

Нонна віддає обранцеві всю свою любов без залишку. Для неї важливо, що чоловік по достоїнству зумів оцінити чистоту і унікальність її внутрішнього світу. Незважаючи на її сильний і неоднозначний характер в союзі з вольовим і сильним чоловіком вона охоче віддасть йому роль глави сім'ї. Однак для неї важливо, щоб чоловік цінував те, що вона формально віддала йому кермо влади і не намагався їй управляти. Заради коханого чоловіка і дітей Нона здатна кинути успішну кар'єру і присвятити всю себе сім'ї. Нонна — шалено охайна господиня, без порядку і чистоти в сімейному гніздечку вона приходить в дике зневіру, тому робить все, щоб цього не допустити.

Нонна як Мати

Саме значення імені Нонна наділяє його унікальним набором характеристик, за рахунок яких вона імовірно просто зобов'язана стати турботливою матір'ю. Вона звикла чітко планувати життя своїх дітей, проте з дітьми її характер стає занадто м'яким, тому їй важко проявляти строгість, де потрібно, а також не виходить робити все, чітко дотримуючись плану.

Нона буде намагатися радувати своїх дітей різними смаколиками власного приготування, її діти завжди не тільки смачно нагодовані, а й акуратно одягнені і доглянуті. Вона ретельно стежить за тим, щоб її чада росли в максимально комфортних і сприятливих умовах. Нона займається раннім розвитком малюків шляхом самих різних спеціальних ігор, іграшок та цікавих методик. Підвищувати на діточок голос або карати їх по-старому категорично заборонено. Виховання засноване на мотивації, зробив — отримав бажане, не зробив — не отримав.

Нонна зазвичай займає позицію доброго друга і люблячої матері. Таким чином вона хоче домогтися максимально близьких і довірчих відносин з дітьми. Вона дуже часто їх балує і не шкодує на це коштів. Також вона не може встояти перед гарними іграшками або цікавими книгами, які вона потім із задоволенням читає зі своїми чадами. При цьому роль суворого вихователя найчастіше дістається батькові дітей.

Сумісність Нонна c чоловічими іменами

Тема сумісності імені Нонна з чоловічими іменами ніколи не була таємницею для астрологів. Ними було доведено ще в радянські роки, що найбільш успішна в плані почуттів і любові зв'язок може бути утворена з Владленом, Трофимом, Юлієм, Гавриїлом, Альфредом, Артемом, Августом і Якимом.

Шлюб, по-справжньому міцний і щасливий, може бути побудований з Андрієм, Єрмолаєм, Інокентієм, Казимиром, Лавром і Тарасом .

А з такими як Вадим, Всеволод, Ісаак, Кім, Ерік і Пантелей, відносин має таке ймення дамочки краще не будувати, бо нічого хорошого в них її не чекає.

Названа ім'ям Нонна дівчина занадто замкнута по доданню, і потребує чоловікові, навпаки, відкритому і комунікабельність.

У відносинах ідеальна – НЕ образить улюбленого, поступиться, піде на компроміс і підкориться його волі. Влюблива і цінує романтику і щирість. Але часто приписує кавалерам риси, яких у них немає, що призводить до розчарувань, депресій і замкнутості.

Число імені Нонна

Число імені Нонна по нумерології — 8. Вісімки — це практичні і дуже впевнені в собі матеріалісти. Багато з них сприймають життя, як поле бою, в якому вони виходять переможцями, по праву збираючи купу трофеїв у вигляді різних досягнень і благ. Підопічні числа 8 відрізняються дивною завзятістю, сміливістю і проникливістю. Вони настільки цілеспрямовані та впевнені в собі люди, що їм вдається пройти через найскладніші перешкоди і перешкоди на шляху до своїх цілей

Часто у них яскраво виражена, так звана ділова жилка. Вісімки — надійні і неупереджені особистості, що діють жорстоко, але чесно. Проникливість, ділове чуття, найвищий інтелект, винахідливість і блискучий розум в поєднанні з сильним, вольовим і вимогливим характером дозволяють їм стати успішними і багатими людьми. Вони займають посади начальників, директорів або стають розкрученими бізнесменами. Потрапивши в світ великих грошей, вони часто піддаються їх впливу, стають нелюдськими багатіями, які прагнуть до влади і ще більшого збагачення.

Крім того, вісімки мають ще цілим рядом не дуже-то хороших якостей, таких як: зарозумілість, самовпевненість і схильність до жорстокого ставлення по відношенню до залежним від них людям. Крім того, для них характерні марнославство і різка зміна настрою, а також їх сформувалася звичка дивитися не на самих людей, а на їхні гаманці. Підопічні числа 8 повинні згадати про важливість морально-етичних нормах кожної людини і припинити всі навколо зводити до значущості грошей.

Формула обчислення числа імені Нонна:Н (6) + О (7 ) + Н (6) + Н (6) + А (1) = 26 = 2 + 6 = 8

Астрологічна символіка імені Нонна

  • Камінь-талісман – Есмеральда.
  • Планета-покровитель – Сонце.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Нонна – Ястреб.
  • Рослинний символ – Гладіолус.
  • Кращий зодіак – Водолій і Лев.
  • Число Нонни – 8.
  • Символічний метал – Золото.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Нонна

Нона Гапріндашвілі – грузинська шахістка

Нонна Суржина – оперна співачка і народна артистка СРСР

Нонна Гришаєва – російська актриса театру, кіно і телебачення

іменини дні і святі покровителі імені Нонна

Праведна Нонна, мати Григорія Богослова

серпень 5, серпень 18