Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаШарлотта
570 Oracle

Шарлотта: значення імені, характер і доля

Красиве жіноче ім'я Шарлотта знайоме кожному без винятку, як українському, так і європейцеві, що не дивно, адже воно належить величезній кількості відомих, можна навіть сказати знамениті людей. Правда, незважаючи на свою популярність, поширене воно тільки в Європі, за рідкісним винятком зустрічається в американських штатах, і практично не зустрічається в країнах з переважно російськомовним населенням. Зате жіноче ім'я Шарлотта має сильну і впливову енергетику, завдяки якій може прямим чином впливати на долю і характер носії. А ще це ім'я відмінно сумісно з більшістю чоловічих імен європейського походження ...

Ім'я Шарлотта: Значення і характеристика
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Розмовні варіанти:Шарлотт, Шарлотті, Чарлин, Шарліз

Сучасні англійські аналоги:Лотта, Лот, Шарлі

Як впливає значення імені на долю: карма

Таємниця імені, як відомо, в першу чергу полягає в його коренях, проте, має на увазі вона не тільки енергетику, але також і значення, трактування якого може допомогти визначити риси названої цим ім'ям дівчинки.Значення імені Шарлоттатрактується досить просто – за головною версією, воно може подарувати характеру дівчинки, названої цим ім'ям, такі риси як рішучість, упевненість в собі, наполегливість, завзятість, самодостатність, спокій, розсудливість, розважливість, дієвість і працьовитість, чесність і принциповість. Зазвичай названі ім'ям Шарлотта дівчинки, це майбутні жінки-лідери – в таких завжди проявляються лідерські риси, притому, вже в самому ранньому дитинстві. Шарлотти унікальні по натурі, вони самодостатні і сильні, і зазвичай виростають шанованими в суспільстві людьми.

Сумісність Шарлотта c чоловічими іменами

Що ж до взаємин дівчинки Шарлотти з представниками протилежної статі, так тут все дуже непросто. У підлітковому віці відносини навряд чи будуть цікавити її – у неї і без того буде багато цілей, яких вона захоче досягти, чого б їй це не коштувало. Ставши серйозною і досягнувши зрілості, вона може різко захотіти створити сім'ю, але другу половинку стане вибирати з особливою відповідальністю. Пару їй зможе скласти м'який, добрий, відкритий, товариський, але в той же час відповідальний і серйозний чоловік.

Астрологічна символіка імені Шарлотта

  • Камінь-талісман – Агат.
  • Планета -покровітель – Сонце і Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Шарлотта – Слон.
  • Рослинний символ – Базилік.
  • Кращий зодіак – Скорпіон.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Шарлотта

Шарлотта Елен Долбі (британська співачка (контральто)

Шарлотта Уленбрук (британський зоолог)

Шарлотта Софі Юліана фон Кальб (німецька письменниця)

Шарлотта Бюлер (психолог, доктор філософії)

Шарлотта Йонджу (англійська письменниця)

Шарлотта Переллі (шведська співачка)

Шарлотта Мью (англійська поетеса)

Шарлотта Софі Юліана фон Кальб (письменниця, подруга Шиллера)

Шарлотта Коулман (англійська актриса)