Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаФілімон
748 Oracle

Филимон: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Филимон за походженням давньогрецьке. Його значення трактується по головній версії як «доброзичливий» або «серцевий». Є й інша версія, виходячи з якої, це ім'я може означати «улюбленого».

в Україні та інших країнах з російськомовним населенням це ім'я зараз не дуже популярно, але буквально ще в 90-ті роки траплялося досить часто . На даний момент воно відноситься до категорії найбільш рідкісних імен, але зате має по наданню дуже сильну енергетику.

Ім'я Филимон: Значення і характеристика
Походження імені Филимондавньогрецьке
Трактування за першою версією«доброзичливий»
В релігії«православне»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Апостол Филимон

Популярність :Ім'я Филимон не особливо-то і відомо в країнах Європи, і тим більше, на західній півкулі. Відомо тільки в Україні і країнах, що були колись республіками СРСР.

Розмовні варіанти:Філя

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Филимон:ім'я Филимон не особливо-то і відомо в країнах Європи, і тим більше, на західній півкулі. Відомо тільки в Україні і країнах, що були колись республіками СРСР.

Як впливає значення імені на долю: карма

Якщо вірити етимологам, то чоловіче ім'я Филимон має дуже сильну енергетику і здатне наділити хлопчика, названого їм в дитинстві, самими різними рисами. Наприклад, у носія цього рідкісного на сьогоднішній день імені можуть проявитися такі риси як доброзичливість, добродушність, комунікабельність і красномовність, дружелюбність і безпринципність, чесність і справедливість, непередбачуваність і мінливість. До слова, це дуже різнобічна людина, передбачити поведінку якого досить складно. Він сьогодні може бути нерішучим і недовірливим хлопцем, а завтра раптом перетвориться в імпульсивного і агресивного молодого чоловіка, що конфліктує з будь-якого приводу.

З іншого боку, є думка, що куди більш сильний вплив на носіїв цього чоловічого імені надає виховання і близькі родичі, особливо мати з батьком. Филимон напевно перейме все риси своїх батьків і буде намагатися бути схожим на них.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв чоловічого рідкісного імені Филимон, це готовність змінюватися і здатність підлаштовуватися під оточення. Філімонов в деяких роді, ніби хамелеони, здатні підлаштуватися під будь-яке оточення і ситуацію.

Филимон погано відноситься долюдям, які намагаються критикувати інших людей за їх помилки і недоліки, при цьому не звертаючи уваги на свої власні мінуси. А ще носії цього імені ненавидять брехунів, і особливо жадібних і жорстоких людей.

Характер імені Филимон

Чоловік, заступництво значенням імені Филимон, має дуже цікавий, інтригуючий і неоднозначний характер. Безумовно, в ньому переважають позитивні якості: спокій, надійність, впевненість, поступливість, вразливість. Однак все ж і у такого чоловіка є свої мінуси: емоційна нестабільність, різке прояв невдоволення, а також його безмежна нерішучість. Часом він може уникати підвищеної уваги в свою сторону і бажає усамітнитися, а в інший час, навпаки, прагне бути в центрі уваги.

Филимон купається в любові своїх друзів і близьких. Люди йому цілком довіряють, оскільки він дуже надійний і відповідальний. Це розуміють не тільки його друзі, а й колеги. Він дуже доброзичлива людина, він ніколи не залишить без уваги зроблене йому колись добро і ніколи не залишить таких людей в скрутну хвилину. Його друзі можуть бути впевнені в його порядності та надійності.

Як працівник Филимон також проявляє себе з кращого боку, він завжди намагається робити все на відмінно. Він старанний, виконавчий, уважний, вимогливий і досить строгий. До речі, діє він завжди перевіреними методами, оскільки він переконаний консерватор і не володіє інтуїцією, він занадто обережно і підозріло приймає будь-які нововведення, як в професії, так і в житті в цілому. Він може знайти себе в приватному підприємництві, а може зайнятися творчістю або наукою.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві Филимон, як правило, росте досить пустотливим, дуже добрим і рухомим хлопчиком. Він обожнює різні рухливі ігри на свіжому повітрі, в яких беруть участь хлопці з усього двору. Він відчуває себе частиною великої та дружньої команди. Йому подобається бути частиною чогось важливого, значущого. Для нього величезне значення має дружба, ще з пелюшок він підсвідомо розуміє всю її важливість і цінність. Він завжди намагається допомагати друзям, а їх допомога і доброту і зовсім зберігає в пам'яті довгі роки.

На відміну від багатьох хлопців, він з самого дитинства відрізняється такими якостями, як щедрість і вміння ділитися. Він не скупився, що не чіпляється за свої іграшки як за скарби і не проявляє егоїзму і почуття власності. Навпаки, він завжди з радістю ділиться з друзями тим, що у нього є, з готовністю пропонуючи хлопцям навіть найулюбленіші і дорогі серцю іграшки.

Як і більшість хлопчаків він здатний на дитячі пустощі, баловство. Разом з хлопцями він може поганяти голубів, наїстися зелених абрикос або притягти додому бездомного щеня або кошеня. Филимон просто обожнює тварин, а також жваво цікавиться всім, що пов'язано з природою. Однак в більшості своїй він все-таки слухається батьків і робить так, як вони йому кажуть. Ще з дитинства він дуже шанобливо ставиться до своїх батьків, любить і цінує їх.

Підліток

Шкільна пора не робить хлопчини на ім'я Филимон менш добрим, сердечним і щедрим. Тепер він готовий ділитися зі своїми шкільними друзями не тільки іграшками, але і домашніми завданнями. Як правило, йому абсолютно не складно дати одному списати вправу, а ще завжди готовий допомогти в підготовці до контрольних, тестів, іспитів. А ось якщо у нього щось не виходить, то він може дуже сильно турбуватися і довго переживати.

Вже зі шкільної лави Филимон дивним чином стає улюбленцем дівчат. Та й він сам починає проявляти активний інтерес до дівчат. Він веде себе досить галантно, намагається допомагати сподобалася дівчинці і в навчанні, і в стосунках з однокласниками. Він може заступитися за неї, а також з радістю проводжає її додому. Романтичним його не назвеш, але його практичність і галантність також важливі. Однак перша закоханість не завжди буває вдалою, але ось до любовних розчарувань він ставиться досить спокійно і не особливо страждає з цього приводу.

Филимон збереже повагу і почуття подяки, а також любов і сильну прихильність до своїх батьків і в юності, і в дорослому житті. Взагалі, він з тих людей, які ніколи не забувають добро, турботу і допомогу. Так що, якщо ви колись ви в чомусь допомогли або підтримали хлопця з таким ім'ям, можете сміливо звертатися до нього за допомогою, він буде радий віддячити вам.

Дорослий чоловік

Филимон з віком стає ще більш вразливим і дуже навіть жалісливим людиною. Йому все складніше мириться зі трапляються в житті невдачами, а також переживати їх. Він здатний в рази перебільшувати значення того, що сталося, будь-яку навіть найдрібнішу невдачу він може розцінювати як стихійне лихо. Він щиро сумує і дуже переживає через те, що сталося. Особливо це стосується неприємностей в роботі або в стосунках з друзями, адже дружба і раніше для нього дуже багато значить.

Такий світлий і добрий чоловік прагне жити в любові і злагоді з навколишнім світом. Потрапивши в абсолютно інше середовище без достатньої кількості любові, щирості і душевного тепла, повну тверезого розрахунку і користі, Филимон може просто відгородитися від цього, піти в себе, ставши мовчазним, замкнутим і неемоційним людиною. Тоді його нерішучість, недовірливість і повільність проявляться ще яскравіше.

А ось невдалий любовну пригоду, навпаки, не викликає в ньому особливої ​​меланхолії, переживань і жалю. Він залишається цілком спокійним, оскільки володіє абсолютно пристрасної, а навпаки спокійною натурою. Він не страждає від нестачі жіночої уваги, оскільки пані вважають його цілком відповідною партією. Він працьовитий, старанний, обов'язковий, не надто рішучий і повільний, але поступливий і податливий, що багатьом жінкам подобається.

Доля імені Филимон

Доля молодого чоловіка на ім'я Филимон в амурних і сімейних відносинах з жінками може складатися не завжди просто, зате дуже цікаво. На перший погляд недовірливий і слабохарактерний чоловік насправді досить сильна особистість. Любов же для нього також грає далеко не останню роль. Галантний, ввічливий хлопець легко виробляє дивовижне враження на дівчат ще зі шкільної лави. Він завжди дуже галантний і ввічливий зі своєю обраницею, не забуваючи допомагати їй і уроки робити, і додому проводжати.

У такого чоловіка дійсно дуже м'який і недовірливий характер, тому в супутниці він шукає собі вольову і сильну жінку, зуміла заповнити його недоліки і створити разом максимально гармонійні стосунки. Це дивовижне прагнення Филимон втілює дуже довго, він постійно сумнівається, тягне час, думає. Він також може проводити свою супутницю через ряд випробувань, перш ніж зробить їй пропозицію руки і серця. Однак, якщо він помилиться у виборі і потерпить любовну невдачу, він навряд чи сильно засмутиться, адже він не відрізняється сентиментальністю і пристрасністю. До того ж, як не дивно, їм зазвичай цікавиться досить багато привабливих дівчат і в підсумку доля все ж дарує йому сімейне щастя.

Знайшовши свою долю, Филимон усіма силами намагається зробити так, щоб усім членам сім'ї було добре і комфортно, намагається гідно утримувати сім'ю. Він не бореться за лідерство в сімейних відносинах. Навпаки, через свою нерішучість і якоїсь безініціативності він навіть радий, коли більш жвава, рішуча і вольова дружина візьме їх сімейне життя під свій контроль і буде головною в будинку. Правда, іноді такий чоловік все ж може посперечатися, причому дуже гаряче відстоюючи свою думку, але це трапляється вкрай рідко.

Любов і шлюб для імені Филимон

Чоловік на ім'я Филимон – на подив досить влюблива натура. Він завжди зберігає в своєму серці образ коханої дівчини. Однак нерішучий, занадто задумливий і неспішний, він, як правило, досить довго визначається з вибором другої половинки. До речі, якщо його шлюб все ж буде раннім, то швидше за все він складеться не дуже вдало.

Филимон шукає жінку поступливий і терплячу, але разом з тим вона повинна бути рішучою, ставний, турботливою і ніжною. Тихий і безконфліктний чоловік не заперечуватиме проти лідерства подружжя в сім'ї. Більш ініціативна дружина із задоволенням влаштовує їх сімейне життя на свій лад. Нехай і не дуже пристрасний, але зате дуже турботливий чоловік щиро любить дружину, але їй хочеться розворушити коханого, щоб додати в стосунки більше пристрасті. А ось багато жінок відкрито заздрять її розміреним сімейного життя.

Филимон проявляє себе в якості справжнього господаря, він не лінується виконувати свої обов'язки по господарству, із задоволенням щось майструє у вільний час і не відмовляє дружині в допомоги . Такий чоловік любить по-справжньому віддано і ніколи не змінить коханій дружині. До речі, він не любить розмовляти про роботу з рідними, а на роботі не поширюється в оповіданнях про сім'ю, така ось особливість характеру.

Филимон як Батько

Такий добрий і відповідальна людина, як Филимон просто не уявляє свого життя без наявності в ній діточок. Його кращі якості характеру і вміння піклуватися про близьких не залишають сумніву в тому, що йому судилося стати дійсно чудовим батьком. Для нього дуже важливо спільне проведення часу і спілкування з дітьми.

Він досить нерішучий і недовірливий чоловік, тому його дітям буде складно рости впевненими і рішучими людьми, беручи приклад з батька. Зате він виховає в них такі якості, як: добропорядність, чуйність, відповідальність, доброта і взаємодопомога. Вихованням вольових якостей в такій сім'ї більше займається його дружина, вона ж пильно стежить за їх навчальним процесом і поведінкою в суспільстві.

Филимон дуже цінує атмосферу любові, тепла і спокою в сім'ї. Для нього не важливо, кого діти слухаються більше, набагато важливіше, щоб діти росли в щасливою, дружною і міцну сім'ю. Для цього він прикладає максимум сил і старань, забезпечуючи дітей всім необхідним і заздалегідь плануючи їм майбутнє.

Сумісність Филимон c жіночими іменами

Для створення міцного і щасливого шлюбу чоловікам на ім'я Филимон підійдуть жінки з іменами: Аріна, Ірма, Євгена, Ірина, Поліна і Кароліна. Такий союз може бути дуже гармонійним, оскільки в цій парі дві половинки будуть взаємно доповнювати один одного.

Непогані шанси для створення сім'ї з Филимоном у дівчат з такими іменами, як Пульхерія, Інга, Маріанна, Варвара або Олеся. Тут за умови взаємного бажання і старання також можливо досягти досить гармонійних відносин.

Складні і безперспективні відносини чекають Филимона з такими дамами, як Белла, Ліна, Лоліта, Ванда, Флора. У такій парі не комфортно буде обом, численні сварки і конфлікти заженуть цю пару в глухий кут.

Що до взаємин з Филимон з представницями протилежної статі в цілому, так тут все дуже і дуже непросто. З одного боку, носій цього імені може бути дуже популярним в жіночому суспільстві і буквально може купатися в жіночій увазі, але з іншого боку, він може з працею вибудовувати відносини з дівчатами. адже його характер не кожна витримає. Втім, все це лише теорія, і як буде насправді, сказати досить важко.

Число імені Филимон

Число імені Филимон по нумерології — 1. Переможці, першовідкривачі, лідери і покровителі – це підопічні одиниці, при чому ці якості проявляються у них прямо з пелюшок. Цілеспрямованості і наполегливості одиниць можна тільки позаздрити. Вони не відступають і не здаються, завжди досягаючи поставлених цілей, чесно і старанно, долаючи виникаючі на шляху перепони. Люди, яким протегує число 1, мають ще цілим рядом позитивних якостей: честолюбство, діяльність, впевненість, енергійність і старанність.

Такі сильні і вольові особистості вміють заробляти не малі гроші. Вони цілком можуть реалізувати себе в сфері бізнесу та підприємництва. До речі, саме одиницям під силу моментально знайти єдино вірне рішення в будь-якої критичної ситуації. Можливо, в цьому їм допомагає їх спритність, винахідливість і творче мислення. Саме багатий творчий потенціал і винахідливість пророкують їм дуже навіть перспективне майбутнє в творчих професіях. В роботі одиниці мислять одноосібно, рішення приймають самостійно і чужих порад не приймає. Це означає, що вони можуть або працювати на себе, або керувати колективом підлеглих, а ось знаходиться в підпорядкуванні у кого-небудь вони не стануть.

Підопічні числа 1 — життєрадісні, комунікабельні, оптимістичні і веселі люди, яким подобається відпочивати і проводити час в колі друзів. А ось сумувати і сумувати одинички не можна, оскільки погані емоції можуть пробудити в них такі негативні якості, як зарозумілість, зарозумілість, егоїзм. Ну а до постійних негативних рис характеру підопічних одиниці можна віднести: самолюбство, нестриманість, зайву владність, імпульсивність і бажання маніпулювати своїм оточенням.

Формула обчислення числа імені Филимон:Ф (4) + І (1) + Л (4) + І (1) + М (5) + О (7) + Н (6) = 28 = 2 + 8 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Филимон

 • камінь-талісман – хризоліт і карбункул.
 • Планета-покровитель – Сонце.
 • стихією – Вогонь.
 • Тваринний символ носія імені Филимон – Лев і Сокіл.
 • Рослинний символ – Півонія, Імбир, Лимон.
 • Кращий зодіак – Лев.
 • Число Филимона – 1.
 • Символічні метали – срібло.
 • Щасливий день – Воскресіння.
 • Ідеальний сезон – Літо.
 • Рік — Змія.

відомі люди під назвою firepone

filigon antinea (Christian martyr)

Філім Ахема (Netherlands businessman-manufactory)

Філім Ісаєвич Короїдзе (Грузинський співак і вчитель)

Назва днів і святих Патолерів під назвою Філімон

Святий апостол Філімон – 19 лютого, 4 березня

Святий мученик Філімон – 29 квітня, травень 12