Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАльфія
424 Oracle

Альфия: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Альфия відносно недавно з'явилося в російськомовному іменослове, але вже знайшло попит, яким володіє мало яке східне ім'я в нашій країні. Особливо популярно в східних країнах. Має відмінну значимість, що обіцяє нареченої їм багато важливих якостей і непогану сумісність з чоловічими найменуваннями ...

Як впливає значення імені на долю : карма

Це арабське ім'я за походженням, перекладається як « довгожителька ». Питання значення імені Альфия дуже цікавий, і розповідає про багато що обіцяють названої цим імечко дівчинці. Так, головними життєвими рисами характеру такого малятка в майбутньому будуть: спокій, добропорядність, доброта, розсудливість, розважливість, слухняність і поступливість ...

Правда, всі вони виявляються поетапно, в різних вікових рівнях. Наприклад, дитячим віком передбачається прояв пустощів і пустотливості – обожнює витівки і шум, вічно балується і пустує, нескінченно придумує собі все нові і нові заняття, не любить сидіти на місці. Батьків нерідко засмучує саме поведінкою – за це часто карається ними, але натомість дає їм приводи для гордості, адже по суті своїй талановита і легко навчається всьому новому. З однолітками спілкування налагоджує легко і невимушено, всі з нею із задоволенням дружать, що не дивно, адже такий оптимістичний настрій і життєрадісність зустрічаються не кожен раз і не у всіх людей.

Підлітковий етап принесе не менше проблем матері і батькові, адже вона залишиться такою ж балуваною і розв'язної, але зате саме ім'я дівчинці цієї дарує і помірність в плані ліні – вона не лінива так, щоб це могло дратувати, навпаки, знає міру і в будь-який момент може включитися в роботу і показати гідні результати . Ще один важливий плюс – в будь-який навіть самої скрутній ситуації зберігає спокій і тримається «каменем», тобто, не дає волю емоціям і демонструє здатність завжди триматися в відповідному психологічному стані. Ще одне – готова пожертвувати улюбленою справою або чимось важливим і в будь-який момент прийти на допомогу до одного, якщо він має потребу в ній. Правда, є і мінус – довірлива і погано розбирається в людях, нерідко помиляється в них і страждає від нерозуміння і зради.

Спілкування навіть у дорослому житті є чимось на зразок «хобі» для неї. Є багато друзів і однодумців, поступово навчиться розпізнавати підлабузників і ошуканців, і відбере в свою компанію людей, які заслуговують на довіру і повагу. Час не любить проводити шумно – віддає перевагу спокійному проведення часу в колі кращих і найбільш перевірених. Спілкуватися з нею легко – ніколи не стане обманювати, вселяти особисту точку зору або наполягати на своєму шляхом грубості, навпаки, готова поступитися місцем точці зору співрозмовника. За це її поважають і люблять.

В представниках чоловічої статі цінує тактовність, уміння доглядати і говорити компліменти, доброту і уважність. Ні в якому разі не зв'яже життя з піднімає на жінок руку чоловіком, не зверне погляд на корисливого або брехливого, і ніколи не закохається в ледаря. Для неї справжній кавалер, це той, що готовий пожертвувати собою заради коханої. Ці критерії не дозволять їй в ранньому віці обзавестися колечком на пальці, але зате потім буде величезний шанс на створення реально міцного шлюбу. Хоча знову ж таки, багато що залежить від впливу додаткових факторів, наприклад, року народження ...

Сумісність Альфия c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Альфия з такими чоловічими іменоформамі як Данила, Тимофій, Марк, Максим, Олександр, Артемій і Трохим. У разі одного з таких союзів будуть матися шанси на побудову реально міцного і щасливого шлюбу з усіма звідси витікаючими наслідками.

У відносинах з Арсеній, Арсен, Леонід, Юлій, Микита, Михайло і Григорій, на жаль, пристрасть і любов тривають зазвичай з недовго у названій так, бо рано чи пізно на шляху до сімейного буття виникнуть розбіжності і нестримна ревнощі.

А зі Святославом, Антоном, Ярославом, Василем та Інокентієм, і зовсім, пари краще не створювати, бо тут немає ніяких шансом на щастя, любов, пристрасть, взаєморозуміння і довговічність.

Астрологічна символіка імені Альфия

  • Камінь-талісман – Янтар і Топаз.
  • Планета -покровітель - Сонце .
  • стихією - Повітря .
  • Тваринний символ носія імені Альфия – Скарабей.
  • Рослинний символ – Мімоза.
  • Кращий зодіак - Лев .
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон - Літо .

Відомі люди з іменем Альфия

Альфия Юлчуріна – башкирська співачка

Альфия Мурясова – російська легкоатлетка

Альфия Хамбалеева – башкирська оперна співачка