Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівІнжир
379 Oracle

Інжир – знак гороскопу друїдів

14 червня – 23 червня; 12 грудня – 20 грудня

Фігове дерево делікатне, з виразними рисами. Не володіє красою, але не залишається непоміченим.

Інжир кілька вразливий і з деякими комплексами. Не скрізь відчуває себе добре. Вимагає життєвого простору і тепла. В'яне в несприятливих умовах. Погано переносить труднощі. Стаючи вразливим, переповненим гіркотою, сохне. В таких умовах його охоронна система слабшає і необхідно бути дуже уважним, щоб дерево не погубити.

Володіє сильно розвинені сімейні почуття. Відчуває постійну необхідність контакту зі своїми близькими, навіть якщо вони не в змозі це оцінити і виправдати його надії. Має потребу в стабільності, незважаючи на те, що сам не дуже постійний багато в чому.

Характер емоційний і поблажливий. Розплачується за це часом щиросердечним спокоєм і радощами життя, тим більше, що проявляє опір спокусам. Хоча і не постійний (частіше в думках), але намагається чітко виконувати щоденні обов'язки. На нього можна покластися. Працює старанно, хоча в глибині душі ледачий. Імпульсивний і повний добрих намірів, але життя проходить у боротьбі з власними слабкостями.

Інжир – реаліст і завжди буває діловитим і заповзятливим. Це дерево є справжнім скарбом для своїх близьких. Воно приносить хороші плоди. Посади його у своєму саду і добре доглядай за ним – не пошкодуєш.

Воно відноситься до числа тих, з якими варто вступати в шлюб. Але не чекай від нього чудес, він не належить до числа романтичних коханців. Прості почуття цінує вище, ніж "якісь фантазії". Будь-яке дерево без комплексу, зрозуміти його, добре з ним поєднується. Але увага: Фігове дерево дуже образливо!

Риси народжених під знаком інжиру: імпульсивність, практичний розум, спостережливість, реалізм, організаторські здібності.