Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівБук
404 Oracle

Бук – знак гороскопу друїдів

зимове протистояння – 21/22 Грудень

Стрункий і красивий. Належить до тих, хто доживає до глибокої старості, зберігаючи всі якості, притаманні молодості. Йому вдається зберегти гарну форму, ставний силует, спритність і гнучкість рухів. Завжди доглянутий, не цурається деякого кокетства. Якщо потрапляє в сприятливі умови, то йому вдається досягти успіху в будь-якій області. Виявляє спритність і винахідливість у всякій ситуації. Полон різних планів, які вміє успішно реалізувати. Не дає збити себе зі шляху. Вміє непогано організувати своє життя.

Трапляються з ним припадки щедрості, хоча звичайно він розважливий і безпомилково організує свою бюджет. Не дуже любить ділитися своєю власністю, витрачає її ощадливо.

Бук – істота порядне, володіє багатьма солідними якостями, завжди зважує всі за і проти, ніколи не покладається на волю випадку.

В любові йому не вистачає фантазії. Ідеальний чоловік або дружина. Прагнути мати дітей, приблизно організувати свій будинок, добре провести відпустку.

Інтелігентний, володіє організаторськими здібностями і здоровим глуздом. Виражений матеріаліст. Перш за все хоче бути багатим, а потім, якщо можна, щасливим.

Риси народжених під знаком Бука: вдумливість, точність, організаторські здібності, реалізм.