Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівЯсень
365 Oracle

Ясень – знак гороскопу друїдів

25 травня – 3 червня; 22 листопада – 1 грудня

Це прекрасне могутнє дерево. Приємно виглядає, має стрункий силует, елегантний і вільний у русі. Подобається собі. Однак постійно жити з ним нелегко. Має живий характер і дуже вимогливий. Прагне до того, щоб про нього піклувалися, думали і жили так, як йому більше всього подобається, робить тільки те, що йому хочеться. А оскільки має тяжіння до самостійного і незалежного життя – не всі добре переносять це.

Сміється над життєвими труднощами, що створює враження безвідповідальності і безвілля. Але це тільки видимість. Ясень дуже добре знає, чого хоче, і ще краще – чого він не хоче. Самолюбивий у всьому, що стосується власного успіху і благополуччя.

У прагненні до власного щастя настільки енергійний, що може розтоптати все, що заважає йому на шляху до мети. Егоїст, але не скупий. Щедрий, ділиться всім.

Це примхлива натура в області любові виявляє зовсім інші риси: буває обачний, постійний, завбачливий, власне, в цій області Ясен має найбільші успіхи і вміє добре вибирати, зважувати всі за і проти.

Його шлюб по любові одночасно буває і шлюбом по розуму. Рідко помиляється і докладає багато зусиль, щоб організувати сімейне життя, і це йому часто вдається.

Його розум ґрунтується в першу чергу на інтуїції. Оригінальний і повний фантазії. Так само як і Горобина, Верба і Горіх, Ясен має незвичайний дар проникливості. Нерідко любить забавлятися грою в пророка і, коли виконуються його пророкування, то слава його ще більше зміцнюється.

Ясень завжди трохи грає з долею. Але це дерево надійно, не бійтеся сховатися в його тіні.

Риси народжених під знаком Ясена: інтелігентність, прагнення до синтезу, інтуїція, фантазія.