Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівЯлиця
441 Oracle

Ялиця – знак гороскопу друїдів

2 січня – 11января; 5 липня – 14 липень

Красива скоріше холодна, сувора красою, любить стародавні прикраси, а також напівморок, тонкі запахи духів, старі і повні величі свята. Примхлива і не завжди легка в спілкуванні і спільному житті.

Розвинене почуття відособленості, тому часто себе відчуває самотньою навіть у великому колективі. Мало піддається сторонньому впливу, однак рідко висловлює свою думку, не відрізняється великою балакучістю і веселістю. Дуже горда, наполеглива в досягненні поставлених цілей.

У любові рідко задоволена. Вимоглива і незговірлива. Завжди хоче багато одержувати від життя, так як знає про свої достоїнства, і їй зазвичай це вдається. Трапляється їй також закохуватися без пам'яті, і тоді весь світ зазнає аварії. Її любов може бути безмежною.

Винятково розумна, має аналітичні здібності, науковими нахилами, але не завжди досягає успіху. Трапляється, що працює в області, яка не має нічого спільного з її нахилами і спеціальністю.

До роботи ставиться серйозно і досягає певних висот сумлінністю і скрупульозністю.

Поставлена ​​перед вибором серед різних рішень обирає зазвичай саме важке. Створення важких ситуацій для себе та інших – ось, власне, її покликання.

Благородна, що б не трапилося – можна покластися на неї цілком. У будь-якій ситуації вміє не втрачати цілковите самовладання, надію і віру. Ялиця вище дріб'язків. Вона розбірлива і дрібним задоволенням віддає перевагу задоволенню у великому.

Риси народжених під знаком Смереки: інтелектуальний склад розуму, схильність до аналізу, роздумів, логіка, аскетизм.