Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівВерба
441 Oracle

Верба – знак гороскопу друїдів

1 березня – 10 березня; 3 вересня – 12 вересня

Зі свого пісенною меланхолійною красою Верба дуже приваблива і своєрідна. Навіть якщо тільки видимість визначає основу її принадності (особливо, якщо Верба – жінка), відчуваєш у ній щось таємниче. Вона повна неясних думок, неусвідомлених бажань, які часом і сама не може визначити.

Дуже чутлива, любить сонячне тепло, перебування біля води. Реагує на всі запахи і смаки. Як ніхто інший, може використовувати хвилинні радості і не відмовляти собі ні в одній з них.

Не слід вірити зовнішній лагідності Верби. Всупереч їй, вона діловито і рішуча, добре знає, чого хоче. Ніколи нікому нічого не нав'язує, оскільки в ній розвинене почуття поваги і немає бажання командувати.

У почуттях скоріше романтична, ніж сентиментальна. Любить почуттєві задоволення, вносить в них поетичну забарвлення. Іва не любить почуттів буденних, безбарвних.

Вона має артистичні здібності, інтуїцію і багату уяву. Іноді буває непоганим психологом, що при певній проникливості дозволяє їй вгадувати чужі думки і бажання.

Її життя могло б протікати зовсім спокійно, якби не надмірний потяг до любовних страждань. Однак не слід сприймати серйозно її скарги: почуття, не прикрашені стражданнями, які не цінуються нею.

Риси народжених під знаком Верби: інтуїція, багата уява.