Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівБереза
342 Oracle

Береза – знак гороскопу друїдів

річне протистояння – 24 червень

Гнучка і аристократична, легка, мила в спільному житті. Користуючись успіхом, ніколи не зловживає нічиєю люб'язністю, вміє бути делікатною і стриманою. Чи не нав'язує своїх симпатій і настроїв, не вимагає нічого і нічого не шкодує.

Скромна до пуританства, але завжди елегантна, без усякого моралізованія. Сповнена почуття міри і терпимості, не виносить одного – вульгарності. Розкіш і будь-яка показуха їй далекі. Немає в ній і тіні снобізму. Найбільш охоче жила б у селі, але може звикнути до будь-якого місця, тільки мати можливість спокійно працювати. Незважаючи на витончену зовнішність, Береза ​​виростає в праці і любить трудитися.

Її скромний і делікатний характер визначає її схильність до любові зі спокійним плином. Сентиментальна, Не боїться почуттів занадто пристрасних. Буває лояльна і вірна, вміє створити вдома атмосферу затишку і домашнього щастя. Трапляється, що в подружні зв'язки вступає трохи необачно, але ніколи не шкодує про свій вибір.

Чорта, найбільш відмітна для Берези – інтелігентність. Сили її уяви і винахідливості воістину не мають кордонів. Роботу завжди сприймає творчо. Уміння логічно мислити і запровадити свою думку в життя, з'єднані з її працездатністю, відкривають перед нею всі двері.

Незважаючи на те, що можна займатися будь-яким видом діяльності, найбільших успіхів домагається в області мистецтва. Нетовариські, і це її єдиний недолік. Світське життя, контакти з впливовими людьми не привертають її увагу. Береза ​​часто буває щаслива. Вона так мало вимагає від життя – досить їй близького серця і хорошої бібліотеки.

Риси народжених під знаком Берези: м'якість характеру, синтез, інтуїція, фантазія.