Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівМасліна
417 Oracle

Масліна – знак гороскопу друїдів

осіннє рівнодення – 23 вересня

Невелике, іноді на кордоні красивого і потворного, але не позбавлено принадності. Часто докучає його ревматизм, тому дуже любить сонце і страждає від його відсутності. Врівноважений, спокійний, в ньому немає нічого агресивного і все це завдяки небажанню ускладнювати собі життя. Допускає можливість мати власне судження також і іншим. Ніколи не втручається в чужі справи.

Маслина настільки делікатна, що її легко звинуватити в байдужості, але вона зовсім не байдужа. Навпаки, в разі потреби до неї будь-хто може звернутися за допомогою.

У будь-якій ситуації не розлучається з посмішкою. Частково завдяки вмінню володіти собою, але перш за все тому, що вважає безглуздим розбудовувати нервову систему. Має здатність передавати свій стан спокою і безтурботності навколишнім.

Хоча Маслина добра і сердечна, вона володіє достатньою часткою розуму і здорового глузду, щоб не дозволити експлуатувати свою доброту. Відрізняється вродженим почуттям справедливості. Все розуміє, вміє увійти в чуже становище і притаманна їй неупередженість дозволяє їй забувати про себе саму. Вона знає про це і заздалегідь з цим мириться. Тому її люблять і цінують, хоча сама вона нічого не робить для того, щоб справити враження на інших. У спілкуванні стримана.

В любові Маслина намагається не бути ревнивою, поважає незалежність партнера, навіть якщо доводиться через це мовчазно страждати. Трапляється, що йде на далекосяжні поступки, аж до зречення від власної любові. Але це зовсім не говорить про її слабкість і покірності. Просто найважливішим для Маслини є спокій.

Відрізняється великою інтелігентністю, багато часу присвячує роздумам, любить читати, вчитися і розширювати свій кругозір. Хоча і не прагнути до цього, завжди привертає до себе увагу і іноді стає знаменитою. Належить до числа людей, що приносять навколишнім спокій і щастя, що залишають після себе добру пам'ять.