Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівКіпаріс
459 Oracle

Кіпаріс – знак гороскопу друїдів

25 січня – 3 лютого; 26 липня – 4 серпня

Стрункий, міцний, з точеним, сильним силуетом і простими правильними рисами. Є в ньому щось суворе, щось від людини природи, не зіпсованої цивілізацією. Однак не позбавлений вишуканості. Задовольняється малим і пристосовується до ситуації. Може жити за будь-яких умовах і бути при цьому щасливим. Швидко досягає зрілості і самостійності.

Чи не надає значення успіху в житті, не женеться за славою, за грошима.

Єдине, чого він бажає – бути щасливим. Уникає усього, що ставило б перед ним проблеми. Любить літні прогулянки, тварин і полювання. Це його можна побачити в човні, що задумався над вудкою. І незважаючи на це, він не любить самотності. Намагається влаштувати своє життя так, щоб знаходитися серед численної родини або (змолоду) в постійному суспільстві приятелів.

Чи не сентиментальний. Найчастіше трохи грубуватий, але не позбавлений душевного тепла людина; суворий, але одночасно і спокійний. Приємний у суспільстві. Його присутність діє заспокійливо.

Кипарис любить мріяти і, скоріше, дає себе нести плином життя, ніж організує її. Занурений в мрії, думками десь завжди в іншому місці.

Уникає гострих дискусій незалежно від предмета спору. Власне, еластичність його характеру – те, що шукають в ньому. Недосяжний у своїй вірності. Буває вірний своїй любові, дружбі, спогадам.

Його інтелігентність носить умоглядний характер. Улюблене заняття – міркування на будь-яку тему. Судження продумані і розумні.

Життя його найчастіше тече спокійно і рівно серед тих, кого він любить.

Риси народжених під знаком Кипариса: сталість почуття, лояльність, рефлексивність, інтелігентність, аналітичний розум, логіка.