Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівЯблуня
493 Oracle

Яблуня – знак гороскопу друїдів

22 грудня – 1 січня; 25 червня – 4 липня

Рідко буває високою, радує око, багато в ній симпатичного, добре складена, багато чарівності і сердечності. Вселяє думку про любов, навіть тоді, коли про неї сама не думає (що трапляється рідко).

Яблуня – дерево дуже сентиментальне, чутливе. Любов цікавить її як теоретично, так, безумовно, і практично. Найчастіше вирішується на заміжжя, не чуючи до партнера великих почуттів (Яблуня – дерево дуже різнобічне), проте це не означає остаточної відмови від любові і почуттів.

Якщо вона випадково зустріне партнера, відповідного її духу і смаку, то їх шлюб буде блаженством. Яблуня завжди вірна в любові (як у вільній, так і в подружньому, і навіть в позасупружеской) до пізнього віку.

Безкорислива, неощадлива, легко піддається на обман. Віддала б власну сорочку, поділилася б останнім шматком хліба. При цьому, однак, Яблуня НЕ простачка. Не думаючи про завтрашній день, вона живе з дня на день, часом робить борги і забуває про них, що взагалі для неї природно. Вона – повний фантазії філософ, що радується життю і не бажає нікого ні дивувати, ні переконувати.

Не приймайте її, однак, за істоту легковажну. Інтелігентна, вдумлива і логічна, Яблуня має схильність до науки. Читає все, що відноситься до цікавої її області. Сума її знань на подив велика, але вона не намагається нікого здивувати, просто читає усе для того, щоб вгамувати свою допитливість. Наукові теорії, як видно, цікавлять її в такій же мірі, як і гарна кухня. Віддає перевагу задоволення цього світу блаженству у світі іншому.

Любить різноманіття в емоційній сфері. Монотонне щастя без вади навіває нудьгу. Слід знати, що ця безпосередня дівчина або симпатичний хлопець любить час від часу щось ускладнювати у своєму житті.

Риси народжених під знаком Яблуні: емоційність, сердечність, інтелектуальність, схильність до міркування, логіка, аналітичний розум.