Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівГоріх
461 Oracle

Горіх – знак гороскопу друїдів

21 квітня – 30 квітня; 24 жовтня – 2 листопада

Природність в його очах не є гідністю. Він піклується про стиль, тонкі і вишукані манери, у дійсності ж він просто боязкий. Горіх часто складається з протиріч, буває примхливим, агресивним, егоїстичним. Але він також гостинний, чемний.

Він може бути як лояльним і вірним, так і непостійним. Ніколи не відомо, як він надійде в тому чи іншому випадку і як з ним звертатися.

Без всяких підстав дарує і позбавляє своєї дружби і любові. Іноді сам любить страждати і з задоволенням змушує страждати інших. Йому треба обов'язково ускладнювати ситуацію. Замучений потребою прояву своєї винятковості, ревнивий і привітний, Горіх не відрізняється врівноваженістю. Якщо любиш його або перебуваєш з ним у дружніх відносинах, будеш постійно підданий несподіванок. Займися їм, якщо відчуваєш, що зможеш протистояти його впливу, в іншому випадку він цілком підкорить тебе своїй волі.

У житті вміє бути чудовим стратегом. Добре оцінює наслідки своїх намірів, зважується на дуже підступні дії, не дозволяє стримувати себе зайвими докорами сумління. Часто підкорює оточуючих швидкістю дій. Однак зустрічаються і Горіхи-тихоні.

Прагне, щоб його життя не було повсякденним. Чи не боїться ризику, не прагне подобатися, не визнає компромісів, не ходить протоптаних доріжками. У Горіха буває багато друзів, а так само і багато ворогів. Вважає, що розраховувати можна тільки на себе самого. Дбати про збереження власної незалежності і відособленості. Іноді буває особою, яку не можна не помітити і з якою доводиться рахуватися.

Риси народжених під Знаком Горіха: рішучість, спостережливість, організаторські здібності.