Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівВ'яз
520 Oracle

В'яз – знак гороскопу друїдів

12 січня – 24 січня; 6 липня – 25 липня

Великий, стрункий, красивий. Вельми привабливий для навколишніх, але має в собі щось стримуюче. Чи не занадто, однак, стежить за собою, одягається з деякою простотою, часто не може розлучитися зі старим улюбленим светром.

В'яз НЕ вибагливий і не любить ускладнювати своє життя. Для нього характерні спокій і врівноваженість. Найбільш помітний недолік – повільність. Схильність до моралізування – сама нестерпна риса.

Всупереч видимості, у нього слабке здоров'я. Прямолінійний і відкритий, роззброює щедрістю. Вірить в людську доброту. Справа, яку захищає, завжди шляхетно, і він вірить, що рано чи пізно доб'ється визнання. Сильніше, ніж інші, переживає невдачі. Вміє багато зробити для користі своїх і близьких, має розвинене почуття відповідальності, боргу.

У почуттях жагучий, може бути навіть палким. Якщо вибір його буде вдалим, то він зуміє створити умови, щоб любов в його будинку пережила діамантове весілля.

Любить керувати і значно в меншій мірі – підкорятися. Вправний в управлінні людьми. Його вимоги також великі, як і любов, яку він дає сам. Ставтеся до нього терпляче, він коштує цього.

Вміє бути дуже відданим. Має здоровий глузд і вправні руки. Відрізняється живим розумом, конкретним і практичним. Має почуття гумору і часто це почуття рятує його в моменти розчарувань.

Його життя буде приємним і без усяких потрясінь, тобто такий, яку він собі бажає.

Риси народжених під знаком в'яза: спостережливість, організаторські здібності, реалізм.