Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівЛипа
433 Oracle

Липа – знак гороскопу друїдів

11 березня – 20 березня; 13 вересня – 22 вересня

Нечувано чарівна і вміє своєю чарівністю користуватися. Може кожному закрутити голову. Мріє про стабільне, забезпечене, повне зручностей життя і найчастіше не віддає собі звіту, що все це не має для неї великого значення. Вона легко пристосовується до будь-яких умов. Їй досить мати намет, щоб створити атмосферу домашньої зручності.

Спокійна на вид і навіть кілька безвольна, мовчазна, полохлива, при цьому безтурботна і песимістична. Найчастіше Липа проходить через усе життя з почуттям нудьги. Це її основний ворог.

Буває нестійка, особливо чутлива до лестощів. Сповнена протиріч, дуже важка для розшифровки.

Одне в ній безсумнівно: вона дуже симпатична. Спілкуватися з нею приємно і легко, залишається відчуття психологічного комфорту. Липа терпляче вислуховує співрозмовника, шанобливо ставиться до своїх ближніх, не прагне керувати ними. Її все дуже люблять навіть тоді, коли на неї не дуже можна покластися.

Має практичний склад розуму, схильності до техніки, спритна і точна.

Якщо зустріне на життєвому шляху споріднену душу – подружня любов може повернути їй рівновагу, позбавити від протиріч. При цьому має сильно розвинене почуття власної гідності. Буває ревнива, часто без приводу.

Риси народжених під знаком Липа: товариськість, спостережливість, реалізм, організаторські здібності.