Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівЛіщина
450 Oracle

Ліщина – знак гороскопу друїдів

22 березня – 31 березня; 24 вересня – 3 жовтня

Часто слабкий, непоказний. Чи не накладає свого "я" на думку інших. Але якщо з ліщини познайомитися ближче, то неможливо не піддатися чарівності, яку він випромінює, не помітити його оригінального розуму.

Ліщина задовольняється малим, пристосовується до всіляких умов життя і все розуміє. Його зовнішність виробляє майже магічну дію. Якщо хоче, то може сподобається, уміє змусити любити себе. Вміє бути доброю, мудрою, терплячою, але може бути і небезпечним, злим, шкідливим. Все в ньому чаклунство – біле або чорне, в залежності від його хвилинного настрою чи власного капризу. Без залишку добрий або витончено злий – такий Ліщина, і не без причини людей, що народилися під цим знаком, в середні віки часто звинувачували в чаклунстві. Прив'язавшись до кого-небудь, він зробить все, щоб полегшити його життя. Але будь обережний, якщо не завоюєш його симпатії.

Незважаючи на скромність і стриманість, ніколи не проходить непоміченим. Вкрай оригінальний, несхожий ні на кого, життя трактує інакше, ніж усі.

Навіть коли його люблять, він будить почуття занепокоєння. Здатний відгадувати найпотаємніші думки, виступати з несподіваними пропозиціями, чинить так, що можна очікувати від нього всього. Вельми неврівноважений, може бути вельми ініціативний, а може все залишити і плисти за течією. Віддає собі в цьому звіт, навіть якщо видає себе за особу дуже розважливу.

У любові може бути найулюбленішим або самим болісним партнером. Схильний до швидких змін настрою. Займися їм, якщо не боїшся ризику. Якщо спільне життя з ним і не принесе спокою, то буде дуже захоплюючою.

Має різнобічні знання, вчитися і осягає все надзвичайно швидко і легко. Але тільки від його доброї волі залежить, чи застосує він свої знання з користю і повністю.

Риси народжених під знаком ліщини: схильність до синтезу, інтуїція, фантазія.