Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівКлен
414 Oracle

Клен – знак гороскопу друїдів

11 квітня – 20 квітня; 14 жовтня – 23 жовтня

Акуратний, доглянутий, іноді навіть трохи кокетливий. Часто буває там, де найбільш цікаво. Стежить за модою. Чи не належить до числа пересічних особистостей. Сповнений енергії і бадьорості, невтомний. Клен, як говорять, завжди на висоті положення. Його можна зарахувати до індивідуалістів. Хоча за своєю природою Клен стриманий і не смів, він може приймати самі ризиковані рішення, в основі яких лежить не стільки матеріальний фактор, скільки життєвий інтерес. Не любить засиджуватися вдома, охоче дізнається нових людей. Має дар викликати людей на відвертість. Але не слід побоюватися, якщо щось йому повідав – ніколи не засуджує чужих вчинків і не базікає про чужі секрети.

Зазвичай буває повний планів, найчастіше незвичайних, екстравагантних. Любить всілякі новинки, з ентузіазмом захищає нові ідеї, але сам рідко реалізує власні проекти. Це, однак, не заважає йому отримувати задоволення від своїх широких горизонтів. Є в ньому і крапля цинізму. Він не любить і не боїться громадської думки. Навпаки, йому подобається, щоб про нього говорили.

У любові він складний. Йде дивними і непередбаченими дорогами. Але це не означає, що він не зможе знайти щастя, якщо не зустріне партнера з аналогічним мисленням і смаком. Розум має ясний і проникливий. Незважаючи на те, що повний проблем, не позбавлений ні уяви, ні інтуїції. Одним словом, характер багатосторонній.

Риси народжених під знаком Клена: живий характер, почуття гумору, здатність до дедукції, аналітичний склад розуму.