Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівКедр
491 Oracle

Кедр – знак гороскопу друїдів

9 лютого – 18 лютого; 14 серпня – 23 серпня

Розкидистий, потужний і хоча не надто стрункий, справляє враження солідного і красивого рослини. Без праці пристосовується до всяких умов. Правда, він теж мріє про зручності, але в разі потреби може переночувати під відкритим небом.

Має гарне здоров'я. Усюди почуває себе як вдома і не знає, що таке боязкість. Динамічний, упевнений, змушує рахуватися з собою, одночасно дуже чутливий до жартів з приводу своєї особи і не дуже розуміє їх.

Любить вразити, захопити зненацька, бути центром загальної уваги, готовий на будь-які жертви, щоб цього досягти. Вважає, що саме він повинен приймати рішення і вимовляти останнє слово. Блискуче вирішує найскладніші питання. Чи не відає небезпеки, непередбачливий і володіє даром вплутуватися в непередбачені ситуації. На щастя, однак, виправний оптиміст, що призводить найчастіше до необережних вчинків як у діловому, так і в особистому житті. Має натуру, схильну до ексцесів. При видимій самостійності схильний піддаватися сторонньому впливу. Спрямований досвідченою рукою, може стати зброєю чужої волі. Душею і тілом віддається справі, що сам вибрав, тому серед них є багато героїв, але багато і мучеників.

Підданий чужим впливам, сам також має здатність впливати на інших. Надає на оточуючих спонукає вплив. Дуже наполегливий і належить до числа тих, хто завжди правий.

Чутливий, сприйнятливий і сентиментальний – може прив'язатися назавжди і цю любов сприймає з великої літери. Решта сприймає як приємний і позбавлений великого значення спосіб проведення часу.

Інтелігентний і має здатність до синтезованого сприйняття проблем. Вражаюча швидкість, з якою обмірковує і приймає рішення. Часто виявляє схильність до артистизму, переважно в області музики. У всякому разі, його відрізняє велике почуття ритму.

Народжений для пригода, веде звичайно рухливе і різноманітне трудове життя.

Риси народжених під знаком Картас: імпульсивність, оптимізм, інтелігентність, здатність до дедукції.