Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівГоробина
430 Oracle

Горобина – знак гороскопу друїдів

1. квітня – 10 квітня; 4 жовтня – 13 жовтня

За тендітною зовнішністю ховається стійка натура. Мила і чарівна, а по легкій ході можна довідатися її здалеку.

Посмішка майже не залишає її обличчя, не стільки через внутрішню веселість, скільки завдяки самоконтролю. Вміє підкреслити власну гідність, любить добре одягатися. Має гарний смак.

Швидко звикає до змін обстановки. Любить доставляти людям радість, навіть на шкоду собі. Чи не егоїстична, але трохи егоцентрична. Самостійна, але іноді дозволяє поставити себе в залежне становище. Велика відповідальність змушує її почувати себе винуватою за все, що відбувається (комплекс провини). Контакти з нею важкі, а взаємини складні. Їй бракує простоти.

Її відрізняє чутливість до зовнішніх впливів, любов до прекрасного, лояльність і привітність. На неї завжди можна покластися. Іноді буває наївна і дозволяє себе експлуатувати. У любові дає багато, але і вимагає того ж.

Постійно перевіряє почуття. Її не можна обманювати, не можна розчаровувати, вона не пробачить.

Горобина не продасть. Її особисте життя дуже багате. Повне турбот про завтрашній день. Завбачлива, часто наводить на думку про подружні зв'язки з нею. Дуже розумна і часто дуже ефективна. Трапляється, що деякі свої плани не реалізує, загрузнувши в буденних справах.

Риси народжених під знаком Горобини: чуйність розуму, фантазія, схильність до синтезу, інтуїція, уява.