Dreams.co.uaГороскопГороскоп друїдівКаштан
421 Oracle

Каштан – знак гороскопу друїдів

15 травня – 24 травня; 12 листопада – 21 листопада

Каштан дуже гарний, навіть декоративний, але не намагається підкорити оточуючих своєю привабливістю. Має потребу в просторі, повний жвавості і сили. Володіє вродженим почуттям справедливості, будь-яке порушення її буде для нього стимулом до мимовільного протесту. Він готовий відстоювати свою правоту будь-якими засобами, незважаючи на наслідки.

Неприязно відноситься до ощадливості, до всяких тактичних і дипломатичних вивертів, чим часто ненавмисно відновлює проти себе людей. Відсутність гнучкості в спілкуванні з іншими призводить до того, що він змінює багато занять і випробує багато розчарувань, що пам'ятає довго, тому що дуже вразливий і чутливий.

Незважаючи на наполегливість і витримку, не буває впертий. Вміє бути обачним і завбачливим, завдяки чому звичайно не має матеріальних проблем. Велике значення надає правилам моралі і схильний до пуританства, незважаючи на певну чутливість. Несподіваним у ньому є прагнення до життєвих зручностей. Іноді справляє враження непристосованого до життя, але це тільки наслідок ворожості і відсутності довіри до себе та інших.

Каштан занадто незговірливий, щоб знайти порозуміння, і часто користується славою несумлінної. Можливо, це пов'язано з його пристрастю шокувати інших.

Вимагає багато любові, але сам може любити по-справжньому тільки один раз і тому йому важко знайти щастя. Потреба в любові і одночасно боязнь, що його можуть не полюбити, ускладнює його стосунки з партнером. Його комплекси виявляються в зухвалій поведінці і часто незрозумілі для оточуючих.

Розумова життя – жива і конкретна, яка грунтується на спостереженнях. Даровіт, швидкий і точний, але має схильність до мрійливості і філософських роздумів. У його житті багато що залежить від оточення. Повний розвиток здібностей отримує тільки тоді, коли знаходить у своїх близьких співчуття і розуміння.

Риси народжених під знаком Каштана: відвага, реалізм, спостережливість і проникливість, організаторські здібності.