Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаВілен
1160 Oracle

Вілен: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Вілен по прісхожденію давньогрецьке. За однією з версій, воно могло статися від імені верховного Бога ассиро-вавилонян – Бога Бел. За іншою версією від грецького слова «белос», значення якого перекладається як «поріг» або «житло». За третьою версією за радянських часів дітей називали ім'ям Вілен на честь В.І. Леніна.

Ім'я Вілен за часів існування Радянського Союзу користувалося досить непоганою популярністю у всіх республіках, але сьогодні вже зустрічається вкрай рідко. З'явилося вперше як абревіатура, як і багато імен того часу, і існує в українському іменослове донині.

Ім'я Вілен: Значення і характеристика
Походження імені Вілендавньогрецьке або радянське
За першою версієювід імені ассиро-вавилонської Бога Бела
За другою версієювід імені радянського вождя В.І. Леніна
За третьою версієювід давньогрецького слова «белос»
Ангел хранитель і покровитель імені :Чи не є

Популярність:Ім'я Вілен не влучає у сотню найпопулярніших чоловічих імен сучасності, і за статистикою сьогодні доводиться не більше ніж на 1 хлопчика з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Виленчик, Вілечка, Віля

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Вілен:ім'я Вілен не дуже популярне в наші дні, але користувалося популярністю в радянські часи і доводилося мало не на кожного п'ятого дитини-хлопчика.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Вілен має наділяти хлопчика складним, непередбачуваним, але по-справжньому чоловічим і сильним характером. Виходячи з цієї думки, хлопчику повинні бути притаманні такі риси як красномовність, чесність, хитрість, комунікабельність, принциповість, справедливість, наполегливість і настирливість, працьовитість, цілеспрямованість, доброзичливість і добродушність. Такі чоловіки в більшості випадків знаходять повагу оточуючих їх людей і стають лідерами. Хоча не можна не сказати і про те, що в своїй більшості, Вілени, це не явні лідери, а скоріше негласні.

У той же час не можна не відзначити і той факт, що на всіх Вілен значення цього імені впливає по різному. До того ж, багато що залежить від впливу астрологічних чинників, таких як знак Зодіаку і тварина за східним календарем.

Переваги та позитивні риси:цілеспрямованість, працьовитість, доброзичливість, справедливість, вміння відстоювати власну точку зору, готовність допомагати всім навколо і небажання ігнорувати, коли щодо когось помічена несправедливість.

Вілен погано відноситься дохитрим і брехливим людям, до тих, хто наживається на чиїхось слабкостях або довірі, до корисливим і несправедливим людям. А ще носій чоловічого імені Вілен напевно буде уникати спілкування з людьми з дуже завищеною самооцінкою.

характер імені Вілен

характер імені Вілен – важливий, але дуже неправильний параметр, саме він допомагає визначити, яким буде характер хлопчика, який отримав при народженні іменоформу Вілен. І він же і свідчить про те, що це повинен бути характер справжнього чоловіка, практичного, розважливого, відповідального, серйозного, доброго і справедливого, принципового і навіть трохи егоїстичного.

Взагалі, Вілен, це завжди складний чоловік, далеко не всім подобаються. Багатьом може не подобатися його складний характер, егоїстичність, самовпевненість, рішучість і сильне самолюбство, але самого Вілена навряд чи буде це хвилювати, адже його самодостатньо якраз вистачає для того, щоб він відчував себе комфортно навіть на самоті або атмосфері заздрості і нерозуміння. Йому не потрібна підтримка оточуючих його людей, допомога або співчуття, йому важливо лише усвідомлювати, що він особливий, єдиний в своєму роді – такий його характер.

А взагалі, характер, це один з найскладніших чинників, і передбачити то, яким він буде у тієї чи іншої людини, вкрай складно. Ну а в даному випадку характер і зовсім залежить від купи різних характеристик – від характеристики імені, від виховання, знака зодіаку і навіть впливу енергетики планети-покровителя.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві хлопчика по імені Вілен значення цього ймення може наділити складної натурою. Найчастіше натура маленького Вілі наділяється такими рисами: спокій, слухняність, вигадливість, помірність і умиротворення, розсудливість, непритаманна дітям, розважливість, хитрість і серйозність. Іншими словами, набір якостей досить великий і незвичайний.

Цього хлопчика від інших діток відрізняє не тільки вплив, який чинить значення імені Вілен, але також і сама суть натури. Якщо всі діти в ранньому дитинстві бавляться і бешкетують, мінімально прислухаючись до думки батьків, то тут все інакше. Вілен, над яким протегує енергетика цього ймення, розважливий не по роках, він ніколи не робить необдуманих або поганих вчинків, не любить бешкетувати і слухається батьків. Ця дитина може навіть здатися занадто дорослим, але насправді це не так. Так, він серйозний і продуманий, розважливий і планомірний, але і йому притаманні іноді баловство і пияцтво. Батькам варто врахувати той факт, що його зміни в поведінці є лише ознакою того, що Вілен потребує уваги.

Чарівний і красномовний, готовий в будь-який момент піти на контакт з новою людиною, ніколи не відмовиться від спільного проведення часу з батьками – ось яка вона в більшості випадків, натура хлопчика, іменованого Віленом. Але не варто думати, що так буде вічно – з віком все зміниться ...

Підліток

внутрішній світ хлопчика підлітка, який отримав від батьків гарне рідкісне чоловіче ім'я Вілен, переповнений оригінальністю. Взагалі, зазвичай в названих таким чином хлопчаків в підлітковому віці домінують такі риси як красномовність, цілеспрямованість, практичність, планомірність, розважливість, принциповість і безкомпромісність, наполегливість і напористість. Це часто дуже складні хлопчаки, змиритися з їх буйною вдачею і серйозністю, властивою далеко не всім підліткам, вкрай складно. Плюс, можуть проявити себе і інші недоліки, селищах таким фактором як значення ...

Мова йде про такі недоліки як зарозумілість і зарозумілість. Значення іменний варіації Вілен обіцяє унікальний аналітичний склад розуму і впевненість в собі, самодостатність і самозакоханість. Будучи успішним і щасливим хлопчиком, Вілен може перетворитися в зарозумілого і надто зарозумілого хлопця, в хлопчика, з яким важко буде дружити навіть найсильнішим морально людям. Плюс, вічна правота і успіхи в навчанні можуть теж внести свою лепту – в тозі він може почати захищати себе від слабких і не талановитих людей, почати уникати потребують його допомоги, відмовлятися від підтримки і друзів.

Значення цього імечко, втім, впливає на всіх Віленом по-різному, все залежить від астрологічної покровительствующей над хлопчиком символіки. Хоча, як би там не було, а лідерські задатки в будь-якому Вілен все одно рано чи пізно дадуть про себе знати.

дорослий чоловік

дорослий Вілен, людина складна і надто непередбачуваний. Планомірний, розважливий, розсудливий, добрий і щедрий, принциповий і безкомпромісний, вміє адаптуватися до подій навколо і до будь-яких ситуацій, завжди в лідерах, але при цьому має дуже мало друзів – ось як коротко можна описати чоловіка, над яким протегує значення іменний варіації Вілен . Але це тільки коротко, і то, чисто теоретично ...

У більшості випадків, в дорослому Вілен домінує стриманість і поступливість. Але причина його поступливості і стриманості лише в тому, що ця людина не любить конфлікти і сварки. Такий буде все робити для того, щоб припинити сварку ще, як то кажуть, «на зародку». Так, він любить доводити свою правоту і нав'язувати власну думку іншим людям, обожнює бути лідером і тим, до кого прислухаються, але ненавидить конфліктні ситуації і уникає їх усіма можливими способами.

Що стосується професійної діяльності, так тут складно передбачити. На думку фахівцем Вілен однаково повинні даватися і гуманітарні, і точні науки, а значить і схильність у нього може бути, як до одного, так і до іншого. Все тут залежить лише від виховання і вихованих в ньому переваг.

Що до друзів, так їх у нього повинно бути небагато. Справа в тому, що далеко не кожна людина зможе стерпіти його таким, яким він є, стерпіти його зарозумілість, зарозумілість, егоїстичність і надмірну самовпевненість.

Доля імені Вілен

Доля імені Вілен, а точніше носія цього імені, така, що обіцяє багато розставань і нерозділене кохання. Хоча причина більше не в тому, що так передбачає доля імечко, а в характері носія. Справа в тому, що практичного більшості носіїв імені Вілен сулітся егоїстичність і вимогливість, зарозумілість і спрага лідерства – саме через цих якостей Вілена багато його відносини і можуть закінчуватися бурхливими «розривами».

У той же час, доля передбачає Віленові бурхливе особисте життя. Такі хлопці в основному виростають бабіями, які користуються своєю популярністю і перевагою. У таких часто змінюються партнери, і не завжди за бажанням самого Вілена. Взагалі, щоб такого не було, батькам Вілена варто спочатку приділити особливу увагу вихованню в ньому поваги чужих думок і любові до жінок, справжньою, а не такий ...

Ну а плюс до всього не можна не сказати і про те, що доля не передбачає Віленові становлення ідеальним чоловіком. Доля і енергетика імені Вілен може закликати до домінування в ньому відмінних батьківських якостей, але подружні риси в ньому мало помітні. Це не ідеальний чоловік, за ним жінці доведеться стежити око та око. В іншому випадку, відчувши свободу і потурання, він може почати змінювати своєї звуженої.

Любов і шлюб для імені Вілен

Чоловіки на ім'я Вілен не позбавлені вміння миттєво знаходити спільну мову з оточуючими, особливо з жіночою статтю. До любові вони ставляться досить легковажно, без жалю заводячи короткочасні романи з яскравими і ефектними дівчатами. Цікаво, що, ведучи досить розгульне життя, вони вимагають від своїх партнерок щирою вірності, оскільки самі є переконаними власниками. Одружуватися не поспішають.

Дивно, але в дружини Вілен зазвичай бере одну з непоказних подружок, та таку, що буде безмежно любити його і підкорятися йому у всьому, оскільки. В його родині у подружжя права голосу просто не буде.

Не можна забувати і про гидливості Вілена, тому його будинок і його домочадці завжди повинні блищати від чистоти.

Навіть після одруження Вілен не надто -то намагається зберігати вірність дружині, заводячи бурхливі романи на стороні, однак при цьому він сам вкрай негативно ревниво ставиться до її спілкуванню з іншими чоловіками. Якщо ж він запідозрить зраду, то і дружині, і коханцеві мало не здасться.

Вілен як Батько

як і будь-який чоловік, Вілен знає, що його борг – продовжити рід. Частково цей фактор відіграє найважливішу роль в його рішенні створити сім'ю і завести дітей. Хоча адже не секрет, що зазвичай носії цього імені дуже самодостатні, і їм родина не дуже-то й потрібна.

Вілен проводить з дітьми досить мало часу, але при цьому він вживає всіх необхідних заходів для їх світлого майбутнього. Це означає, що матеріальна відповідальність за утримання дітей буде лежати на його плечах цілком і повністю. А ось вихованням, духовним розвитком і освітою повинна займатися його дружина.

Дивно, але чоловікові на ім'я Вілен з легкістю вдається домогтися щирої любові від своїх дітей. Вони навіть не спробують поставити авторитет батька під питання, будуть беззастережно виконувати його прохання і рекомендації, слідувати його правилам і повчанням.

Сумісність Вілен c жіночими іменами

На думку фахівців, найкращою у імені Вілен є сумісність з такими жіночими варіаціями імен як Галина, Діна, і Людмила . З жінками, названими таким чином, у Вілен є шанси побудувати по-справжньому міцний і довговічний союз. Більш того, з такими жінками у нього є всі шанси побудувати і сім'ю, міцну, в якій пануватиме буде взаєморозуміння і любов.

З Анфісою, Вікторією і Кларою, у Вілен шанси на сумісність гірше, хоча і тут він зможе вибудувати відносини, в яких довгий час буде щасливий. Проблема тут може виникнути на грунті ревнощів і складності характеру самого Вілена. Відносини можуть бути романтичними і пристрасними, але дуже недовговічними.

А ось з Оленою, Таїсією і Тонею (Антоніною), і зовсім Астрологи не рекомендують Віленові намагатися вибудовувати особисте життя, тому як тут спочатку мова йде про повну несумісність характерів, натур, значень імен та енергетик.

Взаємовідносини з представницями протилежної статі у хлопця на ім'я Вілен можуть складатися вкрай складно. Причина в першу чергу безпосередньо в його характері і натурі. Чоловік, над яким протегує значення іменний варіації Вілен, часто дуже імпульсивний, самозакоханий і егоїстичний – йому ніколи присвячувати час любові, доглядати і піклуватися. Та й взагалі, Вілен надто вимогливий до жінок, і далеко не кожна дама зможе відповідати його вимогам. Зате він може зазнатися, будучи успішним і шанованим, і може почати занадто зарозуміло оцінювати жінок – це може в підсумку відштовхнути більшу частину його потенційних партнерок. Хоча знову ж таки, все це тільки теорія – насправді особисте життя Вілена може скластися взагалі по-іншому ...

число імені Вілен

число імені Вілен по нумерології — 2. «Двійка» далеко не завжди свідчить про рівновагу і легкому характері. У чоловічому імені Вілен число 2, навпаки, означає вічні сумніви, зміни і приховану невпевненість в собі. Але разом з тим «двійки» відмінно вміють реалізувати себе в суспільстві і в професійній діяльності. Вони без праці можуть згуртувати колектив заради досягнення спільної мети.

Природна проникливість і вміння бачити суть проблеми допомагають підопічним числа 2 досягти гармонії у відносинах з оточуючими. Часом підопічний 2-ки Вілен може лише створювати видимість відкриту людину, витягуючи насправді при цьому власну вигоду. Двійкам потрібно навчитися щиро допомагати людям, а не надавати їм послуги з допомоги.

Серед «двійок» досить багато людей з артистичними або творчими талантами, тому не варто дивуватися їхньому вмінню застосовувати акторський талант і в звичайному житті. Крім творчих професій підопічні числа 2 відмінно проявляють себе в професіях, в яких важлива робота в групі або команді.

Формула обчислення числа імені Вілен:У (3) + І (1) + Л (4) + Е (6) + Н (6) = 20 = 2 + 0 = 2

Астрологічна символіка імені Вілен

  • Камінь-талісман – Гіпс.
  • Планета-покровитель – місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Вілен – Сова.
  • Рослинний символ – Лілія.
  • Кращий зодіак – Рак.
  • Число Вілена – 2.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Вілен

Вілен Аствацатрян (лауреат Державної премії УРСР)

Вілен Іванов ( російський соціолог)

Вілен Митрофанович Струтинський (радянський фі ЗІК)

Вілен Жариков (вчений-фізик)

Вілен Калюта (радянський оператор)

іменини дні і святі покровителі імені Вілен

Іменини імені Вілен не святкують ні в одній церкві, так як це пострадянський ім'я є абревіатурою від В. І. Ленін. Носії цього імені хрестяться під ім'ям Віл.