Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаІнна
470 Oracle

Інна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Інна за походженням древньогерманська. У перекладі це ім'я означає «сильну воду» або «бурхливий потік». Але до слова, ім'я Інна є православним і числиться в іменослове по Святців, але при цьому числиться в категорії чоловічих імен, так як належало учневі Андрія Первозванного.

Ім'я Інна користується попитом тільки в країнах колишнього СРСР, і то не у всіх. Але зате це ім'я має дуже сильну енергетику і здатне наділити натуру носії величезною кількістю важливих і потрібних характеристик …

Ім'я Інна: Значення і характеристика
Походження імені ІннаГотфського (древньогерманська)
Буквальна трактування«сильна вода»
Трактування за другою версією«бурхливий потік»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:У рейтингу популярних імен Інна знаходиться на 78-80 позиціях і за статистикою припадає на 2-4 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Іннушка, Іна, Інуся

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Інна:ім'я Інна, як і імена Пінна і Римма, числиться в іменослове православних Святців в розділі чоловічих імен.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення жіночого імені Інна наділяє носій складним і непосидючим характером. Це пустунки і пустунка по натурі, не здатні сидіти на місці. Ці дівчата прагнуть пригод, адреналіну, ризику, пустощів, шуму. Вони не здатні концентруватися на чому-небудь серйозному, весь час в русі. Вони нікому не дають спокою і роблять масу необдуманих вчинків. Це в своїй більшості дівчинки з непростим характером, що живуть в своєму власному вигаданому світі. Але зате всі вони добрі і чуйні, а це ж чималої варто.

Інна, це завжди мрійниця, що обожнює романтику і цінує високі почуття. При цьому свої почуття Інна ніколи не стане відкрито демонструвати оточуючим людям, а навпаки, приховає їх, постарається нікого в них не присвячувати і нікому про них не розповідати.

Переваги та позитивні риси:доброзичливість, щедрість, чесність, щирість, дієвість, активність, розвинену уяву і відмінна фантазія. А ще це в своїй більшості дуже оптимістичні й позитивні дівчинки, нерідко стають серцем і душею компанії.

Інна погано відноситься долюдям негативним, нудним, песимістичним. Вона ненавидить людей, які не вміють радіти життю. Намагається ігнорувати і уникати людей, які спонукають до надмірної серйозності. І найбільше вона може ненавидіти песимістів.

Характер імені Інна

Характер імені Інна, а точніше самої носії цього ймення, передбачає наявність цілої купи хороших якостей. Товариська, добра, щедра, розважлива, весела і комунікабельна, привітна і відкрита, чуйна і чутлива, сприйнятлива, безпринципна, прямолінійна – ось яка жінка, характер якої захистом імені Інна. І взагалі, в більшості випадків характер носії імечко Інна такий, що змушує захоплюватися такою жінкою. Наприклад, це стосується такої риси як відданість, що виявляється у всьому без винятку. Характер не дозволить їй зрадити близьку людину, обсмеять чиюсь слабкість, або відмовити в допомозі нужденному в ній людині, вона завжди допоможе, якщо не ділом, то радою, підтримає морально і психологічно, буде вірним товаришем в будь-якій ситуації.

з іншого боку, характер Інни зазвичай передбачає ще й вимогливість, яка виявляється в спілкуванні з друзями і товаришами. Будучи вірним і відданим товаришем, того ж вона вимагає і від людей, і це подобається далеко не всім. І ще один момент – на жаль, Все Інни погано розбираються в людях, тому їх часто зраджують, але характер цих жінок такий, що все одно не дозволяє їм відвертатися навіть від зрадили колись людей.

Раннє дитинство

Раннє дитинство у дівчинки, якій батьки вирішили дати гарне популярне ім'я Інна, досить активне. У дівчинки, над якою протегує значення і енергетика імені Інна, багато хороших якостей, вона добра, щедра, оптимістична, ввічлива і уважна, доброзичлива і життєрадісна, завжди в гарному настрої і ніколи не йде навмисно на конфлікт, але при цьому дуже вже неслухняні. Маленька Інна, це розбійник, неслухняна бовтанка, вічно шукає пригоди.

Вона весь час сповнена енергії, активна і дієва, і при цьому дуже непередбачувана – передбачити, як вона поведеться в наступну хвилину, практично неможливо, і це може доставляти клопоту, і в першу чергу батькам. Інна настільки дієва і енергійна, що не може ні хвилини посидіти спокійно, їй весь час потрібно рухатися, щось робити, щось придумувати, отримувати нові враження. Батькам варто подумати про те, куди направити її енергію, інакше в іншому випадку ця її енергія може принести чимало проблем.

У дівчинки Інни має бути багато друзів в дитинстві. Значення цього ймення обіцяє їй комунікабельність, дружелюбність і красномовність, і саме ці риси і стануть головною причиною того, що Інна в дитинстві буде оточена увагою і однодумцями. Але в приклад її ставити ніхто явно не буде, занадто вже вона балувана і неслухняна, незалежна і непередбачувана. Та й батькам доведеться дуже непросто з нею, вона доставить їм багато проблем, але тільки в дитинстві ...

Підліток

За ідеєю, в підлітковому віці у дівчинки, над якою протегує значення і енергетика імені Інна, повинні з'явитися риси дорослої людини. Так, вона залишиться такою ж енергійною і дієвою, активною і непередбачуваною, але у неї з'являться і інші риси – Інна повинна стати більш розважливою, розважливою, планомірної, стане керуватися здоровим глуздом і логікою, а не інтуїцією, перестане балуватися і вести себе зухвало, стане в рази серйозніше. З такою Інною батькам буде вже куди легше – на таку можна покластися, можна розраховувати у важливих справах, вона не підведе і будь-яку справу доробить до кінця, та при цьому зробить все можливе для того, щоб її похвалили. Але це не все, що обіцяє Інні значення цього ймення ...

Значення може обдарувати її і такими важливими людськими рисами, як чуйність, чесність, щедрість, відкритість, добропорядність, комунікабельність. Плюс, у цієї дівчинки напевно залишаться і такі риси як доброзичливість і життєрадісність. А ще значення цього ймення може обдарувати відповідальністю, обов'язковістю, ретельністю і працьовитістю – в результаті Інна може стати надійною дівчиною, такий, на яку можна покластися в будь-якій справі. Вона жодна справа не кине на півдорозі, не здасться побачивши перешкод, будь-якої мети досягне.

В навчанні звичайно можуть бути і проблеми, в першу чергу через небажання самої Інни підкорятися дорослим і слідувати загальноприйнятим правилам ( занадто вже вона незалежна), але в цілому все повинно бути добре. Інна талановитий і здібний учень, і це стосується будь-якої справи, за яке вона візьметься.

Доросла жінка

Що досягла зрілості дівчина, над якою раніше протегує значення і енергія імені Інна, це все така ж рухома, непосидюча, енергійна і активна особа, вічно перебуває в пошуку пригод і нових вражень. У неї відмінне уяву, відмінна фантазія, ідеальне відчуття гумору, і стільки енергії, що від неї немає спокою нікому навколо. При цьому доросла Інна зазвичай стримана і розважлива, і знає, коли потрібно зупинити веселощі і переключитися на серйозні справи, знає почуття міри, контролює себе ...

Обов'язковість, надійність, старанність, відповідальність, розважливість, щедрість, розважливість, планомірність, принциповість – ось ті риси, завдяки яким Інна може багато чого досягти в професійній діяльності. Жінці з ім'ям Інна значення цієї іменної форми може подарувати характер надійного і відданого власним цілям людини. Така знає, чого хоче, слід планом, і ніколи не відступає від обраного шляху, і мабуть, це головна відмінність дорослої Інни від дівчинки підлітка з таким же ім'ям.

Що стосується спілкування і проведення часу, так тут все дуже просто. Доросла Інна, це зазвичай в міру комунікабельний і товариська людина, що знаходиться в доброму здоров'ї і вміє спілкуватися з людьми на рівних навіть у випадках, коли є явна перевага. Вона стримана, але в той же час прямолінійна, неконфліктна, легко йде на контакт і завжди готова до нових знайомств. Друзів у неї повинно бути багато ...

Доля імені Інна

Доля імені Інна в стосунках з представниками протилежної статі, в шлюбі і любові така, що передбачає багато палючих моментів. Вся проблема в тому, що Інни по натурі зазвичай занадто легко закохуються і закохуються буквально з першого погляду. При цьому, Іннам не важливо, який людина насправді – вони акцентують свою увагу виключно на перші враження. В результаті доля може через це провести носительку імені Інна через безліч розставань, зрад, і обманів.

У той же час доля рано чи пізно все одно зведе Інну з людиною, яка зможе задовольнити її своїм характером і натурою. Такому, як передбачає доля, Інна буде вірною дружиною, другою половинкою, в якій той не зможе поставити під сумнів. Інна не дасть приводу ревнувати або злитися, вона в будь-який момент готова поступитися чоловікові, який довів свою відданість, в потрібний момент проявить м'якість і поступливість.

Ще один важливий момент – доля більшості носіїв іменний форми Інна передбачає становлення матерями, яких зазвичай ставлять в приклад. Інна, це зазвичай хороша мати, віддана і вірна дружина, хороша берегиня сімейного вогнища.

Любов і шлюб для імені Інна

Інна має не тільки ефектний і яскравий зовнішній вигляд, але і неоднозначний характер. Всі її проблеми через частих змін настрою, непередбачуваності і волелюбності. Але зате вона надійна, проста в спілкуванні і дуже позитивна. Тож не дивно, що у такої жінки шанувальників навалом. Вона досить ласкаво і ніжно ставиться до представників чоловічої статі, але до вибору супутника життя підходить з усією відповідальністю. А ще Інна напевно віддасть перевагу чоловікові з досить багатим життєвим досвідом.

Доля її шлюбу може скластися по-різному. Можливо, через її нестримної ревнощів і бажання домінувати над чоловіком все закінчиться розлученням. Після нього ця самодостатня жінка може і не захотіти знову стати чиєюсь дружиною. Однак, якщо чоловік буде гранично відвертим і чесним чоловіком, то Інна цілком може стати по-справжньому турботливою і відданою дружиною.

Варто відзначити, що чоловік, що зважився створити сім'ю з Інною, повинен ще до весілля подбає про окремий житло, адже вона навіть пробувати не стане жити зі свекрухою в одному будинку. Але до речі, Інна напевно стане вмілої господинею. Крім того, у неї багато талантів і вона напевно буде радувати своїх домочадців не тільки чистотою і порядком, а й вишуканими стравами.

Інна як Мати

Розумна, ласкава, серйозна, турботлива і ніжна Інна просто не може бути поганою матір'ю. До материнства вона підходить дуже серйозно і завжди до найдрібніших деталей продумує, коли в її життя повинні прийти діти. Вона міцно і ніжно любить своїх крихіток.

Інна з превеликим задоволенням проводить час з дітьми, і чим більше, тим їй же і краще.

Виховання дітей відіграє для неї важливу роль. Вона дуже боїться, що ненароком може зробити щось не так або пропустити щось важливе повз вуха, а її діти від цього постраждають. Вона намагається бути максимально пильною і делікатній мамою, намагається нічого не упускати з уваги.

Інна з раннього віку намагається виховати в дітях самостійність, але не може стояти осторонь, якщо у них, наприклад, не виходить домашні завдання . Робити його за них вона не стане, а от пояснити помилку вона постарається максимально точно і зрозуміло. Ніколи не залишить дітей без уваги або в безвихідній ситуації, стане за них горою

Сумісність Інна c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Інна з такими чоловічими найменуваннями як Авраам, Омелян, Гнат, Іполит, Клим, Прохор, Самуїл, Сергій, Соломон, Тимофій, Фома, Ельдар. У союзі з такими чоловіками є величезні шанси на побудову справді щасливого шлюбу і сім'ї, хоча сто відсоткового результату створення пари не дасть, багато що залежить від характеристик особистостей …

Трохи менша зв'язок спостерігається в парах з чоловіками, названими такими іменоформамі як Аким, Арсеній, Гавриїл, Єрмолай, Ігор, Ізяслав, Інокентій, Ісаак, Казимир, Кім. Відносини тут теж будуть переповненими пристрастю і любов'ю, але до шлюбу тут навряд чи дійде, на жаль.

Адам, Денис, Іраклій, Касьян, Сава, Степан, Пилип, Юрій, Ян — а тут вже і зовсім немає ніяких шансів на добрі стосунки. Швидше за все, тут обидві половинки будуть поглинені ревнощами, нерозумінням, і відсутністю любові в її істинному образі.

Що стосується взаємин дівчинки, над якою панує значення і енергія імені Інна, з представниками чоловічої статі, так тут все просто. З дитинства Інна буде поважати думку чоловіків, а в дорослому житті вона і зовсім може перетворитися в ідеальну жінку. У більшості випадків, Інна, це людина, яка знає міру в усьому без винятку, знає, коли потрібно поступитися чоловікові і підлаштуватися під його настрій, вміє відповідати вимогам партнера. Інна влюблива і погано розбирається в людях, але чуттєва і сприйнятлива, і потребує відданого партнера.

Число імені Інна

Число імені Інна по нумерології -5. Удача і щастя завжди на стороні п'ятірок. Вони користуються величезною популярністю і авторитетом, їх думки поважають і прислухаються до них. Однак самі підопічні числа 5 чужих думок і суджень всерйоз не сприймають, відстоюючи свою правоту, свободу і незалежність. 5-ки — спритні, винахідливі, активні люди, вони завжди рухаються вперед.

п'ятірку життєво важливо знайти себе в професії, що мають на увазі постійні пересування, пригоди, подорожі або ж відрядження. Їм не під силу жити як більшість людей, які звикли до повсякденній рутині. Для них важливо весь час жити активним життям і максимально частіше подорожувати. Зміна обстановки або дорога їх анітрохи не втомить, вони чудово пристосовуються до будь-яких умов. Крім того, п'ятірки чудово володіють іноземними мовами, ці здібності вони відкривають в собі ще в дитинстві.

п'ятірку цікаво все нове, вони не відстають від часу і йдуть в ногу з ним. Ці шукачі пригод настільки захоплені пошуками нових вражень, знайомств, емоцій, що зовсім забувають про те, що необхідно цінувати і те, що вже є. Підопічні п'ятірки також відрізняються імпульсивністю, критичністю, нетерплячість, суперечливістю, а також схильністю до непередбачуваних вчинків. Неординарним п'ятіркам слід навчитися чути судження інших людей і цінувати, то, що є.

Формула обчислення числа імені Інна:І (1) + Н (6) + Н (6) + А (1) = 14 = 1 + 4 = 5

Астрологічна символіка імені Інна

  • Камінь-талісман – Нефрит і Янтар.
  • Планета-покровитель – Сонце.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Інна – Тюлень.
  • Рослинний символ – Незабудка.
  • Кращий зодіак – Водолій.
  • Число Інни – 5.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Інна

Інна Леман-Балановська (російський астроном)

Інна Чурікова (народна артистка РРФСР)

Інна Ульянова (російська актриса кіно)

Інна Берштейн (критик, докт р філологічних наук)

Інна Вишневська (доктор мистецтвознавства)

Інна Любименко (історик, архівіст)

Інна Гаухман ( російський музичний педагог)

Інна Макарова (народна артистка СРСР)

Інна Волкова (учасниця групи «Колібрі»)

іменини дні і святі покровителі імені Інна

Заступник цього імені не Святая, а Святий, і іменини святкуються в день його пам'яті.

Святий мученик Інна Новодунскій

січень 20, лютий 2, червень 19, липень 3