Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаПрохор
509 Oracle

Прохор: значення імені, характер і доля

Ім'я Прохор слов'янського, російського походження. Спочатку походить від поєднання слів, що означало «керуючого хором» — за головною версією. Друга ж версія трактування звучить як «той, хто перед хором». Втім, трактування у цього імені є далеко не найважливішим фактором.

Чоловіче ім'я Прохор сьогодні не користується такою популярністю, який користувалося за часів існування СРСР, але ще зустрічається в багатьох регіонах сучасної України, і Білорусії. І до речі, вважається, що його значення може наділити названого таким чином хлопчиська унікальним характером і купою хороших якостей.

Ім'я Прохор: Значення і характеристика
Походження імені Прохорукраїнське, слов'янське
Буквальна трактування«керуючий хором»
Трактування за другою версією«той, хто перед хором»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Чоловіче ім'я Прохор навіть потрапить в сотню найвідоміших українських імен. Числиться зазвичай на 76-78 позиціях і доводиться за статистикою на 1-2 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Проха, Проня

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Прохор:У 90-ті роки ім'я Прохор було досить популярним в СРСР, але сьогодні вже зустрічається рідко, і завдяки цьому має дуже сильну енергетику.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Прохор може наділити носія дуже сильною енергетикою і цілою купою хороших якостей. Зазвичай же енергетика і значення цього імені обіцяють Прохоров такі риси характеру як прямолінійність, самодостатність, чутливість, вимогливість, доброзичливість, вірність, відданість, запальність, сприйнятливість.

Хоча проявляється все вищеназване поступово, не одночасно, а в міру переходу на більш дорослі життєві етапи. Згодом з чутливого і доброзичливого Прохора може вирости егоїстична і занадто самовпевнена особистість ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Прохор полягає в тому, що вони залишаються відданими і вірними особистим принципам навіть тоді, коли це може завдати шкоди їхньому здоров'ю самим. Вони ніколи не йдуть на зраду. А ще безкорисливі.

Прохор погано відноситься долюдям, які намагаються використовувати в ім'я власних цілей слабкості або довіру інших людей. А ще носії цього чоловічого імені уникають спілкування з жінками, для яких у відносинах важлива матеріальна складова.

характер імені Прохор

Якщо орієнтуватися на енергетику імені Прохор, то в першу чергу варто сказати про те, що характер Прохора обов'язково буде припускати наявність таких якостей як самовпевненість, самодостатність, жорсткість, пихатість, настирливість, гордовитість, напористість і цілеспрямованість. Характер у носіїв цього імені такий, що не дозволяє їм бути на другому плані – вони завжди досягають поставлених цілей, і завжди досягають їх швидше, ніж будь-хто з оточення.

Ще можна сказати про те, що характер Прохора ніколи не дозволить йому зрадити, обдурити або образити близьку людину, друга або навіть просто товариша. Носіям цього імені не властиво кидати друзів у біді, і їм також не властиво ігнорувати чужі біди. Ці чоловіки завжди приходять на допомогу, навіть тоді, коли допомога може завдати шкоди їхньому здоров'ю самим. Такі вже вони, Прохори, по своїй натурі ...

Ну а на додаток до всього іншого варто відзначити і таку рису характеру Прохора, як цілеспрямованість. І якою б не була мета, Прохор обов'язково її досягне. Чи не властиве чоловікам, які мають при народженні це ім'я, здаватися, бачачи перепони або труднощі. Вони завжди йдуть напролом, до кінця ...

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві на іменованого так хлопчиська частково сильний вплив виявляється саме значенням імені Прохор. У ньому видніється неймовірної сили лідерство, самовпевненість, зарозумілість, поверховість в оцінці оточуючих його дітей, баловство, упередженість, непосидючість, активність і непомірна енергійність.

Ця дитина не сидить, вічно в русі, придумує все нові і нові пустощі, грається і пустує. А ще заводила – непростим поведінкою притягує дітей і робить їх такими ж. Не може без уваги, жадає бути найяскравішим, найкращим. Батькам, відповідно, завдає чимало негараздів, але правда, у міру дорослішання, буде змінюватися, бо з'явиться і серйозність, і розважливість. Мами і тата діток рідко ставлять в приклад – навпаки, говорять, мовляв, не можна поводитися так само. Його, природно, ображає таке ставлення людей, ненавидить критику.

Примхливість і образливість теж є, незважаючи на явні лідерські задатки – може образитися на дрібниця, проявити агресію до людини в помсту за що-небудь несуттєве. Зате працьовитий – легко і швидко вчиться всьому, будь то читання, чистописання або ще що.

Підліток

Прохор-підліток, це вже інша людина – позначається вплив планети-покровителя і покровительствующей стихії. Відповідальний, розважливий, обов'язковий і виконавчий, завжди твердо стоїть на своєму і домагається поставлених цілей, не зупиняється перед перешкодами. Але нерідко присвячує себе занадто великій кількості різних справ, через що багато хто з них залишаються незавершеними.

Для нього важливо бути потрібним, відчувати свою перевагу над іншими дітьми, бути шанованим в суспільстві і залишати про себе тільки хороші враження. Правда, з навчанням чимало проблем – непосидючість і пустотливий характер призводять до неуспішності.

А ще Прохор підліток страждає через дівчаток – у нього не виходить завойовувати популярність у них, не знає, як поводитися з протилежною статтю, що ніяк не сполучається з його загальними рисами. Те ж саме буде і в дорослому житті …

Дорослий чоловік

А у дорослого носія такого рідкісного і красивого імені як Прохор проблем трохи менше, бо в ньому починає виявлятися жорсткість, важливість, гордовитість, цілеспрямованість. Багатьом може здатися, що це одинак, який забув про існування любові і дружби. Але немає, просто він в першу чергу бажає домогтися успіху в житті і стати «кимось» — це першорядна його завдання, а дружба і любов на другому плані.

Він може стати начальником, керівником, успішним бізнесменом або навіть політиком – всі дані є для будь-якого з передбачуваних шляхів. Головне, щоб не закохався завчасно, бо любов, з вини впливу каменю-талісмана і самого імечко, може перетворити його в самолюбивого, непостійного, а ще й зациклені на жінці самця.

доля імені Прохор

Якою має бути доля Прохора в стосунках з представницями ніжною половини людства, в любові і в особистому житті в цілому? Сказати важко, але можна зі стовідсотковою впевненістю заявити про те, що одиноким неодруженим носію цього імені точно не доведеться стати, адже він обов'язково буде користуватися популярністю у жінок, як в молодості, так і в глибокій зрілості.

Шарм, привабливість, вміння доглядати за жінками, здатність вгадувати, чого саме хоче дама, мужність і зрілість в сенсі планів на майбутнє і цілей – все це просто не може не привертати до його особистості жінок. А якщо Прохор перестане боятися почути відмову і зрозуміє, що немає нічого страшного в першому кроці, то тоді і зовсім багато що може змінитися. Але є і одне «але» — носії цього імені швидко звикають до хорошого, схильні до зрад і різноманітності в особистому житті, і занадто велелюбні.

Втім, якщо Прохор знайде собі ту саму жінку, яка буде відповідати всім його критеріям, і при цьому буде здатна тримати його під контролем, «під каблуком», то тоді все зміниться. Такій жінці він буде вірним до останнього подиху, адже буде поважати її і цінувати за її силу волі і моральний дух. Хоча, безумовно, бувають адже і виключення.

Любов і шлюб для імені Прохор

Прохор має всі шанси стати просто чудовим чоловіком, дружині якого дуже сильно пощастить. Він — відповідальний, чесний і вірний чоловік, готовий йти на компроміси, щоб не допускати скандалів і серйозних конфліктів в сімейних відносинах.

Звичайно ж, є речі, які навіть Прохор не готовий пробачити. Він викреслить дружину з життя за зраду і розірве з нею стосунки в разі брехні. До речі, його дружина повинна пам'ятати про те, що Прохор дуже навіть ревнивий чоловік. Вона повинна стежити за тим, щоб не було навіть найменшого приводу сумніватися в її чесності і вірності.

Прохор дуже прив'язаний до свого сімейного гніздечка, коханій дружині і діткам. Він — справжній захисник і мисливець. Він трудиться, не покладаючи рук, аби його близькі могли дозволити собі все, що потрібно. Він захищає рідних від усіх небезпек і турбот, ніколи не зрадить і не підведе їх.

Прохор як Батько

Таких чоловіків, як Прохор в наш час не так вже й багато. Він просто створений для батьківства, настільки сильні його батьківська любов і турбота. Заради блага своїх дітей він готовий днями пропадати на роботі, домагатися нових висот, підвищення зарплати. Він хоче, щоб його діти росли в достатку. Крім того, він всіляко демонструє їм свою любов і турботу, та й часу приділяє їм більше, ніж їхні батьки друзів своїм дітям. Більшість важливих рішень щодо дітей також приймає Прохор. Тож не дивно, якщо діти будуть любити його навіть трішки більше, ніж маму.

Прохор дуже м'який і терплячий по відношенню до дітей, але при цьому він не намагається ставити себе на один рівень з ними або загравати. Йому вміло вдається поєднувати турботу і вимогливість в процесі виховання дітей. У потрібний момент він виявляє суворість, та так, що діти довго поводяться, як шовкові. Особливу твердість він застосовує у вихованні синів, як майбутніх чоловіків. Незважаючи на неоднозначність його характеру, для дітей Прохор завжди є авторитетом і прикладом для наслідування.

Прохор особливу увагу приділяє саме морально етичному вихованню дітей. Він вважає, що дуже важливо вчасно пояснити і показати дітям, що добре, а що погано. Також він знайомить дітей з різними видами творчості або спорту, дозволяючи їм самостійно визначити свої нахили. Прохор прагне виростити всебічно розвинених, освічених, чесних і вихованих людей.

Сумісність Прохор c жіночими іменами

Найкращою у імені Прохор, на думку провідний фахівців, є сумісність з такими жіночими іменами як Ізабелла, Камілла, Клара, Ельвіра, Рената, Альбіна і Василиса. І хоча насправді перелік куди довше, з жінками, названими цими варіаціями, шанси на створення реально міцної і щасливої ​​родини в рази більше. Астрологами стверджується, що так визначено навіть астрологічної символікою імені …

Анастасія, Варвара, Дора, Фаїна, Маріанна і Євдокія – в парі з жінкою, названої таким чином, теж може бути любов, пристрасть, взаєморозуміння і щирість, але все почуття в такій парі будуть швидкоплинними і скороминучі, а чому союз може швидко розпастися, без будь-яких на те реальних причин. Обом половинкам тут варто остерігатися ревнощів – вона надає особливо руйнівний ефект.

А ось з Антоніною, Таїсією, Ельзою, і Нінель, і зовсім не рекомендується будувати союзу, бо тут з самого початку не визначено хорошого. Найголовніша причина криється в несумісності характерів. Хоча це занадто неточна інформація, так що кожен випадок може бути унікальним, неповторним, не схожим на інші …

Взагалі взаємини з дівчатами у Прохора дуже непрості. З одного боку, він може подобатися дуже багатьом дівчаткам, але з іншого боку, він може боятися зробити перший крок, якого від нього як раз-таки і чекатимуть. І справа не в невпевненості, а в страху, боязні, що у відповідь надійде відмова ...

Число імені Прохор

Число імені Прохор по нумерології — 9. Як правило, дев'ятки володіють багатим внутрішнім світом і високими духовними якостями, що дозволяють їм бачити в людях більше хорошого, ніж поганого і прощати їх. Крім того, дев'ятки мають відмінну інтуїцією, творчим мисленням і здатністю співпереживати. Зрада і брехня — це, мабуть, єдине, що не підпадає під їх систему всепрощення. Підопічні числа 9 володіють ще і прекрасним уявою і сильною вразливість, одухотвореністю. Дев'ятки будуть цілком успішні в професіях, пов'язаних з мистецтвом або творчістю.

Підопічні дев'ятки — настільки обдаровані особистості, що вони мають можливості домогтися успіхів мало не в будь-якій сфері діяльності професії. Вони — дуже розумні, здібні, вимогливі і цілеспрямовані люди. Коли вони беруться за якусь справу, то прагнуть виконати його максимально добре. Дев'ятки користуються загальним визнанням і авторитетом у навколишніх.

Підопічні числа 9 думка не реалістично, а більше ідеалістично, прагнучи досягти досконалості і майстерності у всіх сферах свого життя. Однак можливо це далеко не завжди. Дев'ятки можуть бути надмірно наївними і можуть потурати поганим слабкостям близьких людей. Також вони не завжди достатньо уваги приділяють своєму фінансовому становищу. Вони схильні до необдуманих витрат і часто неправильно планують свій бюджет.

Формула обчислення числа імені Прохор:П (8) + Р (9) + О (7) + Х (5 ) + О (7) + Р (9) = 45 = 4 + 5 = 9

Астрологічна символіка імені Прохор

  • Камінь-талісман – Опал.
  • Планета-покровитель – Сатурн і Нептун.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Прохор – Пелікан.
  • Рослинний символ – Ялиця і Лобода.
  • Кращий зодіак – Водолій.
  • Число Прохора – 9.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Прохор

Прохор – апостол від сімдесяти, один з семи дияконів

Прохор з Городця – старець з Городця

єпископ Прохор – єпископ Ростовський

Прохор Горохів – р УКР АЇНСЬКА поет-самоучка

Прохор Лежнев – віце-адмірал, учасник Виборзького битви

Прохор Чаруковскій – російський терапевт, професор Імператорської медико-хірургічної академії

Прохор Дубравін – російський актор. З 2004 року знімається в кіно.

Прохор Лебеднік – давньоруський православний святий

іменини дні і святі покровителі імені Прохор

Апостол Прохор

січень 4, січень 17

Преподобний Прохор Печерський

лютий 10, лютий 23, вересень 28, жовтень 11

А праведний Прохор

вересень 25, жовтень 8