Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаОнисій
534 Oracle

Онисій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Онисій за походженням грецьке. У культурі Стародавньої Греції коренем служить слово, що перекладається як «благотворний», за однією версією, і «досконалий», за іншою. Більш точних даних, на жаль, немає навіть сьогодні.

українське чоловіче ім'я Онисій сьогодні практично не використовується, але ще зустрічається в народі, практично у всіх країнах колишнього Радянського Союзу. На даний момент віднесено до розряду «забутих і застарілих», хоча в світі навіть сьогодні є безліч відомих особистостей, іменуються цим ім'ям …

Ім'я Онисій: Значення і характеристика
Походження імені Онисійдавньогрецьке
Трактування«Доброчинний» і «Досконалий»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мученик Онисим

Популярність:Ім'я Онисій на даний момент не користується популярністю і зустрічається не частіше, ніж на 1 хлопчика з 1000.

Розмовні варіанти:Аніс, Аниски, Ніся

Сучасні англійські аналоги:Анісія, Аніс

Цікаве про ім'я Онисій:свого часу ім'я Онисій було популярним в нижніх соціальних шарах і користувалося попитом виключно у робочих селян.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Онисій здатне наділити носія такими рисами як егоїстичність, непосидючість, активність, енергійність, комунікабельність, балакучість, ввічливість, самоповага, самодостатність, недовірливість і велелюбність. У своїй більшості, носії імені Онисій, це самодостатні люди, впевнені в собі, і завжди досягають поставлених цілей. Таким людям, як то кажуть, «будь-яке море по коліно», вони не звертають увагу на перешкоди і завжди стрімко йдуть до того, чого жадають.

Важко сказати, яким буде характер чоловіка, який отримав при народженні це ім'я. Але зате можна з точністю на сто відсотків сказати, що це повинна бути унікальна особистість, здатна привнести багато хорошого в життя оточуючих людей.

Переваги та позитивні риси:готовність йти до кінця і не здаватися, цілеспрямованість, працьовитість, активність і дієвість, бажання розвиватися і вдосконалюватися. А ще у носіїв цього чоловічого імені зазвичай відмінна інтуїція, якої вони можуть користуватися, як на роботі, так і в особистому житті.

Онисій погано відноситься дохитрунам і брехливим людям, до тих, хто користується чужими слабкостями заради досягнення власних цілей і домінують над слабкими. А ще такий чоловік буде уникати спілкування зі скритними і невпевненими в собі людьми.

Любов і шлюб для імені Онисій

Чарівність і романтичність чоловіка на ім'я Онисій викликають бурю емоцій у представниць прекрасної статі. Його закоханість ніколи не буває без відповіді, оскільки він з легкістю підбере ключики до серця будь-якої дівчини. Він завжди бачить краще в людині, щиро захоплюється об'єктом свого обожнювання. Проблема лише в тому, що захоплення однією жінкою, особливо в молодості, дуже короткочасні.

Відчуття новизни у відносинах дуже важливо для носія імені Онисій. Це одна з головних причин того, що такі чоловіки одружуються пізно. Розраховувати на тривалий союз з ним і його вірність може лише та жінка, яка навчиться постійно освіжати почуття і вносити в них ефект новизни.

Одружений Онисій сильно прив'язується до сім'ї і дружині, піклується і цінує її старання. Коли він щасливий, відчуває свою затребуваність і перевага, він щасливий, і дає у відповідь своїм домочадцям те ж саме. Він може навіть пожертвувати якимись своїми інтересами на благо улюбленої жінки.

Онисій як Батько

Онисій дуже творча натура, тому, ставши батьком, він мало не з пелюшок буде прищеплювати своїй дитині любов до всього прекрасного. Він буде водити дітей на роботу, намагатися давати їм якомога більше творчої їжі і вчити всьому доброму. А у матері в цей же час буде багато вільного часу.

Носій імені Онисій, це люблячий і турботливий батько, але відповідь йому просто необхідні прихильність до нього дітей, їх беззастережна слухняність і прояв любові. Якщо раптом йому здасться, що його діти люблять його недостатньо сильно, він звинуватить в цьому і дружину, і самих дітей.

У вихованні чоловік на ім'я Онисій буде більше уваги приділяти пошуку талантів у своїх дітей. Різні гуртки, секції, конкурси — ось чим буде наповнене їхнє дитинство. Заняття спортом і навчання культурі спілкування обов'язкові для артиста, тому і дітей він залучатиме до цього з дитинства. Хоча знову ж таки, це всього лише теорія ...

Сумісність Онисій c жіночими іменами

Підходять – найпопулярніше питання в усі часи, він зачіпає всі існуючі найменування, і взяте сьогодні не є винятком. Дослідники в свою чергу з'ясували, що найкращою вона буде в парі з такими жіночими іменоформамі як Марина, Ксенія, Нінель, Наталія, Євдокія, Софія і Вікторія. У разі союзу з названої однієї із запропонованих варіантів жінкою, будуть матися високі шанси на побудову реально міцних, а головне, довговічних відносин.

Союз з дівчиною, названої ім'ям Параска, Соня, Діана, Надія, Віта, або Марія, теж може в підсумку виявитися тривалим, переповненим взаєморозумінням, любов'ю, пристрастю і щирістю. Але в залежності від знаків зодіаку обох половинок погода в таких відносинах може сильно змінюватися, та й довговічність їх може в будь-який момент обірватися …

А ось з Мартою, Елеонорою, Ельзою, Жанною, Інессой, Зоєю і Риммою, фахівці-дослідники і зовсім не рекомендують названому таким чином представнику сильної половини людства будувати відносини, бо тут гороскопи обох половинок представляють собою непоєднувані складники, що безсумнівно може привести тільки до поганого – до постійних розбіжностей, вічним сварок, і нескінченним ревним поривам.

Онисій не дуже велелюбний, віддає перевагу серйозним і довговічні відносини, із зобов'язаннями і всім звідси випливають. У підлітковому віці у нього буде багато дівчат – дуже вимогливий і буде міняти їх як рукавички, але вже на дорослому етапі буде більш виборчим і піде на серйозні взаємини тільки тоді, коли відчує себе готовим, як в моральному, так і в фінансовому плані. Цього не зможе змінити вже ніщо, ні знак зодіаку, ні навіть вплив інших астрологічних чинників.

Число імені Онисій

Число імені Онисій по нумерології — 3. «Трійка» — це загадкове число, магічне, навіть священне. Воно наділяє людей яскравими талантами, оптимізмом і відмінною інтуїцією. Крім того, підопічні числа 3 володіють умінням знаходити правильні виходи з будь-яких складних ситуацій і по-справжньому насолоджуватися життям.

Найчастіше у «трійок» ще в ранньому дитинстві проявляються геніальні здібності в будь-якій сфері діяльності. Зазвичай вони пов'язані з творчим началом людини: образотворче мистецтво, танці, вокал або акторська майстерність. Природжений артистизм і позитивний настрій теж притаманний чоловікам на ім'я Онисій. Це оптимісти по життю, у всьому бачать лише позитивне ...

Однак число 3 символізує ще й неврівноваженість, і мінливість характеру. При зіткненні з якоюсь серйозною проблемою люди-трійки часто впадають у відчай.

Крім того, Онисій, як і більшість «трійок», часто намагається досягти всього й одразу, а це не завжди можливо, тому доводиться чимось жертвувати, що дається йому з великими труднощами. Природжений егоїзм і самолюбство також можуть зіпсувати характер «трійки».

Формула обчислення числа імені Онисій:А (1) + Н (6) + І (1) + С (1 ) + І (1) + Й (2) = 12 = 1 + 2 = 3

Астрологічна символіка імені Онисій

  • Камінь-талісман – Магнетит.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Онисій – Ворон.
  • Рослинний символ – Спаржа.
  • Кращий зодіак – Овен і Скорпіон .
  • Число Анісія – 3.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Онисій

Аніс Буссаїді – футболіст, захисник клубу «Таврія» і національної збірної Тунісу

Аніс Матта – індонезійська політичний діяч

Анісія Стасевич – сучасна актриса

Онисій Васильків – сучасний художник

Онисій Тюльпанів – літературний відомий персонаж (романи Акуніна)

іменини дні і святі покровителі імені Онисій

В православному календарі немає святого з ім'ям Онисій, але воно є похідною формою імені Онисим. Іменини справляють в день пам'яті цього святого і при хрещенні дають його ім'я.

Мученик Онисим

березень 5, березень 18