Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАвгустин
880 Oracle

Августин: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Августин за походженням латинське. Перекладається як «священний», «величний» або ж «чудовий». Утворено від латинського слова «augustos». До слова, трактування цього імені близька до трактування значення легендарного давньоримського титулу, який присуджувався імператорам Стародавньої Римської імперії.

Ім'я Августин сьогодні не користується популярністю і зустрічається вкрай рідко. Зате в дев'яностих користувалося попитом і зустрічалося куди частіше. І до речі, воно має хорошу сумісність з багатьма жіночими зарубіжними і українськими іменами …

Ім'я Августин: Значення і характеристика
Походження імені Августинлатинське
Від латинського слова«augustos»
У перекладі«священний», «величний» або ж «чудовий»
Ангел хранитель і покровитель імені:Блаженний Августин

Популярність:Ім'я Августин на даний момент навіть не входить в сотню найпопулярніших чоловічих українських імен. Воно припадає не більше, ніж на 1 хлопчика з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Серпень, Ава, Ага, Густ

Сучасні англійські аналоги:Остін, Остен, Огюстен, Агустін

Цікаве про ім'я Августин:За однією з найпопулярніших версій, ім'я Августин є одним з епітетів бога Марса, якому поклонялися в Давньому Римі і не тільки.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення чоловічого імені Августин за основною версією обіцяє названому цим ім'ям хлопчикові такі риси як мовчазність, сором'язливість, довірливість, спокій, врівноваженість, і добродушність. Правда, в майбутньому плюс до всього може додатися і лідерство, і навіть організаторські здібності. Але прояв усього вищезгаданого залежить від безлічі різних чинників, в тому числі і від виховання, і від впливу знака зодіаку, і від інших астрологічних «чинників» …

Існує думка, що з Августина просто зобов'язаний в кінці кінців вирости справжнісінький лідер, зі злегка завищеною самооцінкою, але самовпевнений, самодостатній, рішучий, сміливий, упертий, наполегливий, цілеспрямований і працьовитий. В результаті Августин може стати і відмінним начальником, і успішним в плані кар'єри чоловіком, і просто лідером, шановним в суспільстві.

Переваги та позитивні риси:самовпевнений і самодостатній, ніколи не сумнівається в своїх рішеннях, намагається діяти без підтримки і не озираючись ні на кого, добрий і щедрий, а ще справедливий і доброзичливий.

Августи погано ставляться долюдям невпевненим в собі, слабким в моральному і психологічному плані, ледарям і хитрунам, корисливим особистостям і людям без принципів.

Характер імені Августин

Характер імені Августин такий, що обіцяє багато хороших якостей. Серед них і цілеспрямованість, і працьовитість, і чесність і багато іншого. Але разом з величезним списком хороших якостей, можуть суліться і погані. Наприклад, сюди можна віднести нездатність приймати чужі думки, неготовність поступатися, безкомпромісність, притаманна дорослим Августин, і принциповість.

Характер цього імені, а разом з ним і самого Августина, такий, що обіцяє багато проблем в плані спілкування з людьми. Особливо це стосується одностатевого спілкування. Якщо жінкам навпаки подобаються такі імпульсивні, черстві і часом занадто жорсткі чоловіки, але чоловікам такий співрозмовник і товариш точно не буде подобатися. Саме тому-то у Августинів в більшості випадків і спостерігаються проблеми з кількістю справжніх друзів, товаришів.

Зате в цілому характер цього імені обіцяє Августин добру долю і велике майбутнє в плані кар'єри і професійного просування. Це в своїй більшості люди, завжди досягають великих висот і успіху в кар'єрі. А адже це вже багато чого варте ...

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві значенням імені Августин звичайно даруються такі риси як мовчазність, сором'язливість і поступливість, а до них додається послух, поступливість, безпринципність, готовність йти в будь-якій ситуації на компроміс, і дружелюбність.

Це в дитинстві добрий і досить приємний в спілкуванні хлопець, але йому не вистачає впевненості в собі і рішучості. Велику частину часу проводити такий буде з батьками, зокрема, з мамою – вона близька йому за духом, завжди підтримує і не лає без приводу. Батько для нього є прикладом того, яким він повинен стати в майбутньому, але його лякає черствість і жорсткість, притаманна чоловікам, а тому до досягнення дорослого етапу буде уникати всього того, що намагається зазвичай виховати у своєму синові Папа.

Дуже важливо пояснити цій дитині, що сором'язливість і боязкість призводять тільки до самотності, а це погано. При цьому, він сам бажає стати більш розкутим, і все що потрібно, це підштовхнути його до цього. Що стосується відносин з однолітками, то вони багато в чому залежать саме від виховання, хоча не дивно, якщо вплив на них надасть, наприклад, час року народження.

Підліток

На підлітка-Августина особливий вплив надає планета-покровитель. Може проявитися цілеспрямованість, слабка, але вже деяка впевненість в собі, невелика, але рішучість, і головне, товариськість. Підліток Августин схильний до вивчення гуманітарних наук, а ось точних наук намагається уникати.

Зазвичай поводиться скуто в великих компаніях, але якщо відчує повагу оточуючих людей, то обзаведеться сміливістю і впевненістю, що дозволить йому стати унікальною індивідуальної та дуже шанованою особистістю. Варто враховувати, що підлітковий період є переломним. Від того, наскільки високою самооцінкою він обзаведеться, залежить все його майбутнє …

Дорослий чоловік

Дорослий чоловік, названий ім'ям Августин, це стовідсотковий власник таких якостей як запальність і емоційність. Це різко реагує на будь-яку критику і несправедливість людей, запальна, агресивна, у всьому бачить підступ, і намагається будь-що-будь завоювати титул лідера в суспільстві. Якщо в дитинстві це був здебільшого невпевнений у собі хлопчика, то дорослий Августин, це людина з протилежного натурою і більш складним характером.

Зате у нього явні успіхи з жінками – вони люблять його за чесність, щирість, справедливість, оптимістичність, бажання бути кращим і готовність змінювати себе.

Доля імені Августин

важко сказати, яка доля чекає чоловіка на ім'я Августин в любові, відносинах і шлюбі, проте з точністю на сто відсотків можна заявити про те, що до побудови відносин з жінкою цей чоловік поставиться вкрай відповідально. У підлітковому віці він може бути бабієм, які користуються жіночими слабкостями в ім'я власного «Я». Але дорослішаючи, він буде ставати більш серйозним і відповідальним, і до відносин з представницями протилежної статі теж почне ставитися по-іншому, відповідно.

В зрілості він може почати шукати собі супутницю життя, але вибирати буде довго Будучи оточеним жінками, яким буде симпатизувати, він може заплутатися і навіть зробити помилку. Але потім почне все заново, можливо навіть зруйнувавши перший шлюб заради того, щоб отримати другий шанс побудувати повноцінний, міцний шлюб.

До речі, нерідко з Августинів виростають домінуючі особистості, чоловіки, які обожнюють домінувати над жінками. Будуючи з таким відносини, пам'ятайте про це. Мабуть, це все, що можна сказати, зачіпаючи тему долі імені Августин.

Любов і шлюб для імені Августин

Носії імені Августин дуже пристрасні і харизматичні. Любов може наздоганяти їх раптово, бурхлива, яскрава і пристрасна. Такі чоловіки вміють і люблять завойовувати своїх обраниць. Одружуються вони охоче, але зі збереженням певної особистісної автономії.

Однак не варто забувати, що їх любов може дуже швидко згаснути, якщо її регулярно не живляться новими враженнями і відчуттями. Дружині чоловіка з ім'ям Августин потрібно весь час дивувати, балувати і чарувати його, не забувати стежити за своєю зовнішністю. Крім того, для нього дуже важливий домашній затишок, який має створити саме його жінка.

Власники цього імені справжні годувальники, досить щедрі і поступливі в сімейних відносинах, але іноді поводяться як егоїсти, ставлячи своє самолюбство і свою точку зору понад усе. Причиною цьому служать їх внутрішнє прагнення до свободи, а також їх прихильність до патріархального устрою сімейних відносин. Для них чоловік — це незаперечна глава сім'ї.

Августин як Батько

Чоловіків, що носять ім'я Августин часто називають зразковими батьками. Такий чоловік « розіб'ється в коржик » заради того, щоб у його дітей було все необхідне. Вони дуже дорожать сім'єю і з особливим трепетом ставляться до своїх дітей. Родинне вогнище і діти — стають сенсом життя для більшості чоловіків з цим ім'ям.

Незважаючи на своє волелюбність і не завжди серйозне ставлення до життя, до батьківства чоловік-Августин підходить з величезною відповідальністю, захопленням і серйозністю. Діти для нього — це святе. Він з радістю буде брати активну участь в житті, освіті та вихованні дітей. Він буде вчити їх доброті, оптимізму, взаємоповаги, відповідальності та, звичайно, вмінню добре відпочивати.

Пара синочків, лапочка дочка, їх мама, красуня і розумниця, у великому і красивому будинку, а також собака або кішка на додачу, дитячий дзвінкий сміх — все, що потрібно татові на ім'я Августин для щастя. Натомість він дасть членам своєї сім'ї набагато більше.

Сумісність Августин c жіночими іменами

Питання сумісність імені Августин з жіночими іменами досить складний, втім, як і в випадку з іншими назвами. І тим не менше, є твердження, згідно якому, найкращою він є в разі створення пари з жінками, саме такими варіаціями як Лоліта, Кароліна, Крістіна, Тетяна, Алевтина, Василиса, Наталя і Єлизавета. Судячи з усього, тут є високі шанси на успішне побудова реально міцної і щасливої ​​пари.

Августа, Анфіса, Вероніка, Елеонора, Парасковія, Стефанія і Клавдія – в разі побудови відносин з дамами, саме цими варіантами іменоформ, сумісність трохи гірше. І всеж. У парі обов'язково буде взаєморозуміння, любов, пристрасть і щирість. Просто все це може різко і в найнесподіваніший момент замінитися на нестримну ревнощі і розбіжності зі скандалами з незначних приводів. Особливо якщо характери у обох занадто вибухові.

А з Тамілою, Ренатою, Серафімою, Станіславою, Стелою, Варварою і Валерією астрологи і зовсім не рекомендують створювати союз, бо тут ні зірками, ні значеннями імен не передбачається ніякої сумісність. Тут будуть лише сварки і суцільний негатив. Хоча все це не стовідсотково точні твердження.

Взаємовідносини з жінками у чоловіків, які отримали при народженні ім'я Августин, все дуже непросто влаштовано. Спочатку це завжди бабії і спокусники, а потім серйозні чоловіки з великими планами на майбутнє. Жінці ж будує відносини з молодим Августином, варто в першу чергу подумати про те, щоб завжди залишатися для нього загадкою, секретом, таємницею – в іншому випадку він може швидко втратити інтерес і переключитися на нову пасію.

Число імені Августин

Число імені Августин по нумерології — 3. Трійка — священне, навіть магічне число. Воно наділяє чоловіків з цим ім'ям творчим потенціалом, багатою уявою, хорошою інтуїцією і фантазією. Це дуже веселі, товариські і доброзичливі люди. Вони цінують свій час, дорожать відпочинком і захоплюючим дозвіллям. Такі чоловіки стежать за своїм зовнішнім виглядом і цінують красу у всьому, оскільки облаем вродженим почуттям гумору. Їм притаманні життєрадісність і оптимізм, іноді навіть з надлишком.

Завдяки своєму високому інтелекту і відмінним аналітичним здібностям, чоловіки з ім'ям Августин досягають успіху в різних професіях, і завжди продовжують шукати можливість самовираження. Проникливість, вміння надихати і переконувати інших у своїй правоті часто дозволяють їм домогтися успіху без особливих зусиль, що в кар'єрі, що в особистих відносинах.

Незважаючи на весь свій позитив і харизму чоловікам з ім'ям Августин притаманний і ряд недоліків . Як і всі трійки, вони часто розпорошуються відразу на кілька справ, бувають егоїстичні, запальні, занадто балакучі, а також марнотратні. Таким людям потрібно зосередитися на самовираженні, мислити позитивно і відкрито висловлювати свої думки, не піддаючись слабкостям.

Формула обчислення числа імені Августин:А (1) + В (3) + Г (4) + У (3) + С (1) + Т (2) + І (1) + Н (6) = 21 = 2 + 1 = 3

Астрологічна символіка імені Августин

  • Камінь-талісман – сардонікс.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Августин – Соболь.
  • Рослинний символ – Лавр і Тюльпан.
  • Кращий зодіак – Овен і Лев.
  • Число Августина — 3.
  • Символічний колір – Зелений.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Августин

Августин Келлер – швейцарський державний діяч

Августин Казотіч – хорватський єпископ, монах-домініканець

Августин Шёффлер – святий Римсько-Католицької Церкви, мученик

Августин Росс Едвардс – чилійський політик, дипломат і банкір

Августин (Огустін) азуки – раніше нігерійський, потім турецький футболіст

Агустін Пагола Гомес – радянський футболіст

Августин Милованов – радянський актор

Августин Беа – німецький куріальний кардинал

іменини дні і святі покровителі імені Августин

Учитель Церкви Августин Блаженний

червень 28

Священномученні до Августин

листопад 23