Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаДжек
440 Oracle

Джек: значення імені, характер і доля

Англійське чоловіче ім'я Джек, вельми популярне сьогодні, і не тільки завдяки фільмам. Воно користується попитом, але не менш важливим є і питання про те, що за ім'я це, і який його зміст ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Джек обумовлюється цікавою і красивою внутрішньо натурою. Буквена розшифровка свідчить про наявність таких важливих переваг як: розважливість, вміння знаходити вихід з будь-якої ситуації, винахідливість, імпульсивність, моральна витривалість і вміння висловлювати власну «Я».

Це замкнута особистість. Такий хлопчик не буде розмовляти по душам з одним або далеким родичем. Та й матері він не відкриється на всі сто відсотків. Уразливий, але образу свою таїть глибоко всередині – не розкриється її оточуючим, і тим більше кривдникові.

Постійно потребує самореалізації і самовираженні. Проникливий, але злегка балакучий – ці особливості заважають один одному, а часом і зовсім працюють проти хлопця, заважаючи йому просуватися по службі і налагоджувати своє особисте життя.

Моральна витривалість сприяє легкому переживання будь-яких негараздів. Вміє зберігати секрети, але рідко намагається користуватися цим умінням – в результаті страждає, коли друзі починають від нього відвертатися. Активний, готовий постійно рухатися і розвиватися, але найчастіше підвладний ліні.

У дорослому житті стане відповідальним і працьовитим. Добросовісний, надійний, стабільний і передбачуваний. Буде улюбленцем «шефа», але не побажає просуватися по кар'єрних сходах. Особливо схильний до діяльності, пов'язаної з інженерними та проектувальними спеціальностями. Гарячий і відносно наукової діяльності.

У сімейному житті щасливий, але більшу частину роботи з облагороджування домівки, віддасть в руки дружині, обраної після ретельного відбору.

Астрологічна символіка імені Джек

  • Камінь-талісман - Сапфір, Гіацинт, Берил.
  • Планета-покровитель - Юпітер .
  • стихією імені Джек – повітря.
  • Кращий зодіак - Стрілець і риби .
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Літо.