Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаБолеслав
572 Oracle

Болеслав: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Болеслав за походженням давньоєврейське або слов'янське. За однією – прийшло з давньоєврейської культури. За іншою – було Зароджуючись в слов'янській культурі. Втім, незалежно від версії, трактування значення цього імені звучить приблизно однаково і говорить про «більш славному» або «прославленому» людину ...

українське чоловіче ім'я Болеслав сьогодні не користується популярністю, а попит на нього впав ще двадцять років тому. Але зате три-чотири десятки років тому воно було досить відомим, особливо в країнах, що були республіками СРСР. На даний же момент зустрічається тільки в сільській місцевості ...

Ім'я Болеслав: Значення і характеристика
Походження імені Болеславдавньоєврейське
За другою версієюслов'янське
Буквальна трактування«більш славний» або «прославлений»
Ангел хранитель і покровитель імені:чи не є

Популярність:На даний момент ім'я Болеслав не входить в сотню найпопулярніших чоловічих імен і доводиться не більше, ніж на 1 хлопчика з 10,000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Болек, Болеславка, Болеславушка, Болеславчик, Болюша, Боля

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Болеслав:ім'я Болеслав на даний момент віднесено до категорії «втрачених і забутих імен», хоча за радянських часів і на Русі користувалося неймовірним попитом.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Болеслав обіцяє отримав це ім'я хлопчикові дуже цікавий і водночас унікальний характер. З одного боку, Болеслав, це в більшості випадків дуже самовпевнений, самодостатній, рішучий і сміливий хлопчик, але з іншого, він сором'язливий і може демонструвати вкрай сильну некомунікабельність. Бесконфліктен, добрий, щедрий, готовий спілкуватися з людьми самих різних мастей і типажів, але при цьому ніколи першим не піде на контакт. Такий вже він, Болеслав ...

Зате можна відзначити той факт, що Болеслав, це завжди людина з великим серцем, чуттєвий і чутливий, сприйнятливий, щедрий, вміє співчувати і приймає чужі біди за свої, надто близько до серця . З такою людиною можна і потрібно дружити, адже в ньому криється друг і товариш, якого можна лише пошукати.

Переваги та позитивні риси:доброзичливий, щедрий, добрий, мрійливий, товариська, вміє спілкуватися на рівних з найрізноманітнішими людьми, стриманий і не боїться правди, навіть поганий. А ще Болеслав може бути дуже чутливим і сприйнятливим.

Болеслав погано відноситься долюдям марнотратним, недобрим, корисливим і жорстким. Він не любить людей, які користуються чужими слабкостями заради своїх досягнень і цілей, і тих, що здатні на зраду, нехай навіть і в теорії.

Характер імені Болеслав

Характер імені Болеслав такий, що обіцяє носію цього найменування багато хороших якостей, хоча є і погані, такі, що можуть вважатися недоліками. Серед достоїнств спокій, розміреність, вміння постояти за себе в словесну перепалку з співрозмовником, красномовність і оптимістичність, чесність і справедливість, планомірність і рішучість, наполегливість. Ну а серед недоліків, якими наділяється характер, такі як впертість, безкомпромісність, скритність і наївність, недовірливість, нетовариськість, емоційність і неготовність прийняти чужу точку зору навіть там, де вона правильна. А ще характер може наділятися влюбливість, романтичністю, і мрійливістю, що може допомогти Болеслава в стосунках з протилежною статтю. Ще один важливий момент – Болеслав має характер лідера, принаймні в більшості випадків, але проявитися лідерські риси можуть тільки в разі, якщо їм дасть свободу виховання. Взагалі ж характер чоловіка, названого іменем Болеслав, дуже непростий, передбачити те, яким він буде у дорослого чоловіка, дуже складно, багато що залежить від купи додаткових факторів.

Так, характер Болеслава може видозмінюватися залежно від впливу таких факторів як знак зодіаку, батьківське виховання, і навіть день тижня, в який хлопчисько народжений. А ще характер залежить від пори року народження ...

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві пояснює різницю між чоловіками імені Болеслав зазвичай наділяє названого так хлопчика такими рисами характеру як спокій, сором'язливість, наївність і довірливість, нетовариськість і замкнутість. Але Замкнутий він не дуже, в міру, просто з працею йде на контакт і дуже сором'язлива. А ще маленький Болеслав багато розмірковує, має відмінну фантазію і гарну уяву, сприйнятливий і доброзичливий, життєрадісний і добродушний – такий ніколи нікого не обманює і не ображає, навіть якщо є вагомий привід. З батьками в ранньому дитинстві зазвичай Болеслав ладнає дуже добре – слухається однаково і маму, і тата, з легкістю виконує всі доручення, ні в якому разі не заперечує рішення батьків, по своїй суті, правильний, зразковий дитина, такий, яких багато батьків ставлять в приклад своїм діткам. Але батькам варто приділити увагу вихованню в ньому відкритості та красномовності, інакше в зворотному випадку він все життя буде одинаком. У цього хлопчика є багато талантів, але все потрібно розвивати в ньому, це дитина, що потребує поштовхах. Зате, якщо породити в ньому сміливість, яку значення, на жаль, не обіцяє, то в майбутньому він зможе багато чого досягти. Болеслав має всі шанси на щастя. У той же час не можна не відзначити, що, ставши підлітком, він може сильно змінитися – хоча знову ж таки, багато що залежить від виховання, від відносин з батьками, і від батьківського впливу.

Підліток

Повзрослевший хлопчина, якого батьки вирішили вибрати ім'я Болеслав, це все той же добрий, сором'язливий, доброзичливий і добродушний хлопчисько, але вже з мінливим характером. Значення цього хлопчика може обдарувати відмінним складом розуму, йому можуть легко даватися гуманітарні предмети, він може легко знаходити спільні теми для розмови з однокласниками, але насилу справляється з вивченням точних наук і не любить брати на себе відповідальність за чужі вчинки і справи. Більш того, значення обдаровує названого іменем Болеслав хлопчика яскравою харизмою, яку, він на жаль, так і не навчиться використовувати в своє благо. Болеслав може отримати лідерські риси, завдатку справжнього лідера і заводили, але правильно їх застосовувати на практиці він навряд чи навчиться, і що не менш важливо, взагалі навряд чи у кого-то вийде його навчити цьому. Справа в тому, що дорослішаючи, Болеслав може ставати самостійним, ще більш замкнутим і потайним, і що не менш важливо, надто впертим – в результаті він перестане чути поради людей, перестане бути поступливим, стане занадто самовпевненим. Зате з однокласниками у нього швидше за все будуть хороші відносини, завдяки красномовності і вмінню слухати, якими обдаровує значення іменоформи Болеслав. А ще у нього можуть бути хороші відносини з викладачами, але тільки в разі, якщо він переборе свою гордовитість і безкомпромісність.

дорослий чоловік

дорослий Болеслав, це і зовсім складна, двостороння особистість. Значення обдаровує дорослого Болеслава спокоєм, розсудливістю, планомірність в діях, виваженістю, чесністю і справедливістю, цілеспрямованістю і порядністю, добротою і праведністю, але не наділяє його якостями, якими повинен володіти кожен чоловік без винятку. Йдеться про готовність йти на компроміс, про поступливість по відношенню до жінок, про комунікабельність і товариськості. Ні, він не замкнутий, і вже може спілкуватися з людьми на найрізноманітніші теми, але першим ніколи не йде на контакт, і в цьому його головна проблема – саме через це-то у нього і може бути сумно мало друзів і товаришів, в основному його оточують люди з дитинства, ті, з якими він вимушено спілкувався багато років. А ще значення наділяє його рисою, яка не дозволяє просити допомоги у людей, навіть близьких, навіть в найважливіші моменти життя. Він ніколи не попросити допомоги, ні в якому разі не звернеться за порадою або підказкою, з усіма проблемами воліє розбиратися самостійно, без допомоги кого-небудь, щоб не відчувати себе боржником. Що ж стосується професійної діяльності, так тут і зовсім все досить просто – якщо зможете перебороти в собі сором'язливість і відсутність бажання йти на контакт, то стане хорошим начальником і самим справжнім лідером, а якщо немає, то кар'єрного росту йому не бачити.

Доля імені Болеслав

Доля імені – найскладніший фактор з усіх існуючих, але в той же час і найцікавіший, чому власне їм і цікавиться кожен дослідник без винятку. Що ж стосується питання про те, як складеться доля чоловіки, названого іменем Болеслав, в любові, в стосунках з представницями протилежної статі, і в шлюбі, так тут і зовсім все дуже складно ...

Дослідники дотримуються думки, що доля Болеслава може приготувати для нього купу несподіваних подарунків, включаючи і що стосуються особистого життя. Він талановитий і здібний, має шарм і яскравим чином, здатний зачарувати будь-яку жінку, але його доля така, що він першим ніколи не піде на контакт, а жінки таких не люблять. Саме тому-то доля і може розташувати так, що Болеслав більшу частину життя проведе на самоті. Проте, це ще не все.

Доля також може розташувати і так. Що Болеслав в результаті все ж знайде свою другу половинку, але щоб побудувати з нею реально міцні відносини, йому доведеться сильно напружитися, перевиховати самого себе, зробити себе сильніше і одночасно поступливішим. Доля Болеслава, все життя боротися з самим собою, зі своїм его, зі своїм самолюбством. Хоча, знову ж таки, доля. Занадто мінливий і непередбачуваний фактор, і передбачити її з точністю на сто відсотків практично нереально, навіть найвідомішим дослідникам ...

Любов і шлюб для імені Болеслав

Болеслав вкрай серйозно ставиться до такого відповідального кроку, як шлюб. Він прискіпливо вибирає собі супутницю життя, тому ранній шлюб мало ймовірний. До речі, якщо обраниця не доведеться за смаком його батькам, то шлюб приречений на крах, так як йому дуже важлива думка батьків.

В інших випадках доля більш прихильна. Вона зазвичай посилає Болеслава в дружини гідну жінку, розумну, красиву, освічену, поступливий і надійну. Ось з такою дамою шлюб цілком може протриматися довгі роки. Дуже часто заради вдалої і щасливого сімейного життя він відмовляється від різних способів реалізації свого потенціалу. І повірте, шкодувати про це він і не надумає.

Після весілля Болеслав з радістю залишиться жити в рідній домівці разом з дружиною, адже він так прив'язаний до них. У сімейному житті він часто може поступатися дружині в деяких питаннях, адже вважає, що вміння чути і розуміти другу половинку, це те, без чого шлюб просто розсиплеться.

Болеслав як Батько

Чоловіки на ім'я Болеслав найчастіше стають прекрасними батьками. Вони трепетно ​​і ніжно люблять своїх спадкоємців. Виховний процес дитини займає окреме місце в житті кожного з них. Можна сказати, що ще з пелюшок вони вчать своїх дітей завжди йти вперед і не здаватися, вірити в свої сили, поважати старших, вміти відстояти свою точку зору, а коли потрібно, поступитися.

Болеслав приділяє особливу увагу захопленням дитини і намагається організувати його дозвілля з максимальною користю і ефективністю. Так, якщо дитина захоплена футболом, то він влаштує його в футбольну команду. А якщо дитина захоплена шахами, то він відправить його в шаховий клуб.

Він завжди готовий допомогти дружині в усьому, що стосується домашніх турбот і дітей, тому не дивно, що такий батько, як Болеслав, завжди в авторитеті і у дітей, і у їх мами. Вони його щиро люблять і поважають.

Сумісність Болеслав c жіночими іменами

Ідеальною у імені Болеслав вважається сумісність з такими жіночими іменами як Катерина, Анастасія, Броніслава, Єлизавета і Наталія. З жінками, названими таким чином, Болеслав може вибудувати міцні і реально довговічні відносини. Шлюб буде дуже міцним.

З жінками, саме такими найменуваннями як Варвара, Діана, Вікторія і Анжеліка, відносини теж можуть бути цілком довговічними, але не міцними. У будь-який момент вони можуть бути зруйновані недовірливістю Болеслава, незрозумілою ревнощами, і його ж запальністю.

А ось з Ніною, Мариною, Мар'яною, Вітою, і Яною, дослідники і зовсім не рекомендують Болеслава будувати відносини, бо нічого доброго тут вийти просто не може – є найчистішої води несумісність характерів і значень.

Що ж стосується взаємовідносин хлопця, названого іменем Болеслав, з представницями протилежної статі, так тут і зовсім все дуже просто, хоча і не радісно. З одного боку, він веселий і оптимістичний, і знає, як підтримати тему розмови, але з іншого, відчуває себе з жінками занадто невпевнено, що природно згубно позначається на контактах і як таких відносинах. Нерідко у такого любов залишається без відповіді, а нерідко і непоміченою. Змінити це зможе тільки одне – якщо він зможе перебороти власну сором'язливість, боязкість, і самостійність. Йому потрібно навчитися бути товариським, чуйним, веселим оптимістом ...

Число імені Болеслав

Число імені Болеслав по нумерології — 1. «Завжди і у всьому бути першими» — так говорить життєве кредо більшості підопічних числа 1. У більшості своїй вони переможці і лідери від народження, йдуть до переможного кінця в досягненні своїх цілей. «Одиниці» відрізняються сильними вольовими якостями, такими як цілеспрямованість, впертість, наполегливість, честолюбство, діяльність, впевненість в собі і активна життєва позиція. Саме підопічні одиниці здатні швидко прийняти правильне рішення в екстреній ситуації.

«1-ки» — це досить творчі особистості з прекрасним уявою і високим інтелектом. Вони можуть домогтися успіхів, як в творчих професіях, так і в бізнесі. Вони часто егоїстичні і будь-які рішення приймають одноосібно, не беручи заперечення і суперечки. Вони відмінно справляються з посадою начальника, вміло керують і маніпулюють людьми, не допускаючи, щоб хтось намагався їм вказувати як краще вчинити.

З одного боку, «одинички», це життєрадісні, оптимістичні і веселі люди, але з іншого боку, їм притаманні такі риси, як нестриманість, егоїзм, імпульсивність, зарозумілість і нелагідність. Болеслав, як все «одиниці», повинен більше відпочивати, веселитися і подорожувати, відсунувши свою депресію і смуток подалі.

Формула обчислення числа імені Болеслав:Б (2) + О ( 7) + Л (4) + Е (6) + С (1) + Л (4) + А (1) + В (3) = 28 = 2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка імені Болеслав

  • Камінь-талісман – Хризоліт і Карбункул.
  • Планета-покровитель – Сонце.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Амалія – ​​Лев і Орел.
  • Рослинний символ – Липа.
  • Кращий зодіак – Лев.
  • Число Болеслава – 1.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Болеслав

Шіробакін Болеслав Петрович (начальник Управління культури Тюменської області)

З Аулін Болеслав Герасимович (син героя війни)

Туранський Болеслав Антонович (відомий переселенець)

іменини дні і святі покровителі імені Болеслав

В православної церкви немає святих з ім'ям Болеслав, незважаючи на його старослов'янське походження. У православ'ї цим ім'ям не нарікають при хрещенні і не відзначають іменини.