Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЗахар
822 Oracle

Захар: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Захар за походженням давньоєврейське. За головною версією утворено від староєврейського імені «Зехаріаху» (пізніше «Зехарья»). Значення звучить як «Господь згадав», «пам'ятає Господа», або «згадати Господом». Іншими словами, трактування тісно пов'язане з вірою в Господа і біблією ...

Ім'я Захар користується не дуже великою популярністю в Україні, але ще входить до переліку найвідоміших імен нашого часу. Воно володіє впливовою значимістю і хорошою сумісністю з більшістю жіночих українських імен. Здатне наділити чоловіка характером істинного лідера ...

Ім'я Захар: Значення і характеристика
Походження імені Захардавньоєврейське
В корені«Зехаріаху»
Буквальна трактування за першою версією«Господь згадав»
За другою версією«згадати Господом»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Захарія

Популярність:Сьогодні чоловіче ім'я Захар числиться на 29-32 позиціях в рейтингу чоловічих імен і доводиться приблизно на 10-12 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Захарчік, Захарка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Захар:ім'я Захар одне з тих небагатьох імен, що зустрічаються і в католицькому, і в православному іменослове по Святців.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Захар, на думку провідних дослідників, здатне обдарувати названого таким чином дитини величезним числом характеристик, що не обіцяють жодним астрологічним символом.

Так, є думка, що носію цього імені можуть суліться такі риси характеру як відкритість, життєрадісність, щедрість і доброзичливість, допитливість і енергійність, самовпевненість і самодостатність. Хоча, всі ці риси будуть виявлятися не відразу, а поступово, у міру дорослішання ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх хлопчиків, які отримали ім'я Захар, це самовпевненість і самодостатність, риси, завдяки яким носій з часом може досягти неймовірних успіхів. Хоча є й інші не менш важливі гідності ...

Захар погано відноситься долюдям, які намагаються всім навколо нав'язати свою думку. У носіїв цього імені свою думку на все, і вони вважають, що також свою думку на все має бути і у всіх інших людей.

Характер імені Захар

характер імені Захар передбачає, що людина з таким ім'ям буде мати досить суперечливий і цікавий характер. У нього чисте і добре серце, він — товариська, чесний і комунікабельна людина. Але в деяких випадках він може бути кілька егоїстичним і педантичним, визнаючи тільки свою правоту. Прояв цих якостей характеру багато в чому залежить від батьківського виховання.

Захар дуже миролюбний, але він не потерпить, щоб про нього витирали ноги. Часом він страждає від своєї довірливості, вибираючи в товариші нечесних і корисливих людей. Він же не здатний на підлість і користь, оскільки вважає ці якості долею низьких людей. Незважаючи на це, у нього безліч по-справжньому надійних і вірних друзів, дружбу з якими він може пронести через все життя. Він завжди прийде на допомогу своїм товаришам в скрутну хвилину і всіляко підтримає їх.

Захар — працьовитий і цілеспрямована людина, а також відповідальний, виконавчий і терплячий трудяга. Він не прагне вибитися в начальники, а матеріальна складова його роботи може бути для нього менш важлива, ніж ідея, заради якої він працює. Хоча все може скластися зовсім інакше, адже характер Захара сильно залежить про пори року, в яке він народжений.

Раннє дитинство

За головною версією, значення чоловічого імені Захар обдаровує хлопчиська в ранньому віці такими рисами як відкритість, щирість, дієвість, активність, непосидючість, тяга до пізнання всього нового, енергійність і емоційність, непослух і комунікабельність. По суті, дитина буде реально рухомим, таким, від якого батькам раз у раз доведеться страждати. Непослух і самодостатність теж зіграють чималу роль у вихованні його особистості – хоч як його будуть карати, він все одно буде наполягати на своєму. Поважає думку тата і мами, але слухатися їх не здатний за станом душі і натури.

Самостійність і впевненість у власних діях зроблять з нього неконтрольованого лідера – бажано утримати в ньому цю рису до переходу на більш дорослі етапи. Зате з однолітками він тримається, як то кажуть, «на коні».

Його думку поважають, прислухаються до нього, він як заводила, провідний всіх за собою в безодню пригод. Нескінченна похвала, захоплення, компліменти – все це в майбутньому може перетворити його в занадто егоїстичного чоловіка, варто спробувати не допустити цього.

Підліток

Підлітковий етап принесе батькам названому цим ім'ям хлопчикові не менш проблем, і причина криється не тільки у вплив планети-покровителя і трактування імечко, але і в наявності таких якостей як самодостатність, самозакоханість, безкомпромісність, принциповість, поривчастість, ризикованість, і добропорядність.

Це природжений лідер, але не можна допустити, щоб він зазнався, бо в майбутньому від цього будуть виникати лише суцільні проблеми. Зате, не дивлячись на гордовитість і все вищеназване, він ніколи не дозволить собі самостверджуватися за рахунок слабких або довірливих людей, навпаки, завжди таким вкаже на їх помилку і допоможе стати на ноги в суспільстві.

Великий мінус його особистості – невміння відрізняти поганих людей від хороших. А з огляду на той факт, що його успішність притягне чимала кількість недоброзичливців, розбиратися в людях йому не завадило б. В іншому випадку, якщо не навчиться, нерідко буде натикатися на корисливих, злих, недобрих і невірних псевдо-друзів. Хоча змусити його страждати, розчаруватися в собі або піти в депресію нереально, бо він завжди залишається лідером, нехай навіть негласним ...

дорослий чоловік

У дорослому чоловікові позначиться вже вплив покровительствующей стихії. Мало того, що він самодостатній лідер, який вважає себе правим у всьому, чого торкається його думку, так проявлятися в агресивному вигляді почне ще і егоїстичність, що зазвичай погано позначається на взаєминах з друзями і протилежною статтю. Ще й критику не вміє правильно сприймати – будь-яке сказане проти нього слово може прийняти за образу, бере все занадто близько до серця.

Зате успішний в плані кар'єрного росту – обов'язково виявиться в підсумку на вершині кар'єрних сходів, стане начальником або керівником. Дуже погана його риса – різке ставлення до людей, які намагаються будувати з ним поблажливі відносини. Він любить силу і грубість, різкість, і ненавидить ніжність.

А ще, може проявити агресію, якщо на його думку не звертають увагу – такого не потерпить ні в якому разі.

Доля імені Захар

Доля імені Захар в любовних відносинах з протилежною статтю обіцяє йому довге й цікаве любовну лінію в життя. У дитинстві і юності Захар крані сором'язливо і дискомфортно почуває себе в присутності дівчаток. Саме батьки повинні з дитинства навчити його спілкуватися з ними. Згодом він відчуває себе вже більш упевнено, але все ж може ще соромитися. Він мало піддається впливу гормонів і не дуже рветься заводити ранні стосунки з дівчатами.

В молодості він досить добре спілкується з дівчатами, але відносини часто залишаються на рівні дружніх. Він не схильний до бурхливим емоціям, не поспішає охмурять чарівних дам. Дорослішаючи, Захар не перестає займатися своїм духовним зростанням. Завдяки своїй безкорисливості, він здатний на по-справжньому чисту і щиру любов.

Доля і мета Захара — це серйозні відносини, міцна і щаслива сім'я. Він одружується вже в зрілому віці, коли йому буде десь за 30. Він стане хорошим сім'янином і турботливим чоловіком. Він не буде затримуватися з друзями після роботи, а з задоволенням проведе більше часу з сім'єю. Він високоморальна людина, тому зради також для нього не характерні.

Любов і шлюб для імені Захар

Захар — справжній джентльмен, він вважає своїм обов'язком піклуватися й опікувати жінок. У обраниці він зазвичай вибирає жінку, найбільше потребує любові та опіки. Своїм турботливим, трепетним і ласкавим ставленням, мужністю і спокоєм він зцілить зранене любовним розчаруванням серце жінки. Однак він не поспішає з одруженням. Він вкрай серйозно підходить до створення сім'ї. Для початку він подбає про матеріальне благополуччя майбутньої сім'ї, переконається, що він зможе гідно її утримувати.

Захар зверне увагу на жінку, яка зуміє з теплом і турботою ставиться не тільки до нього, а й до його дорогим батькам . Він ніколи не зупинить свій вибір на грубій або конфліктної дамі з яскраво вираженим прагненням до лідерства. Його дружина — це врівноважена, спокійна, жіночна і господарська жінка. Наявність у неї дитину не стане перешкодою їхньому щастю. Захар цінує довіру і духовну близькість з дружиною.

Захар вважає себе главою сім'ї, головним годувальником і господарем. Він нікому не дозволяє займатися фінансовими питаннями в сім'ї. При складанні бюджету він прописує кожну копійку. Однак в іншому тактовна і мудра жінка зможе активно командувати в інших сферах сімейного життя. Захар досить багато сил витрачає на допомогу дружині у домашніх справах. Він любить порядок і смачну домашню їжу, але не стане вимагати від дружини ідеального виконання ролі господині.

Захар як Батько

Не можна гарантувати, що чоловік з одним ім'ям стане ідеальним батьком, а з іншим — нікчемним батьком. Однак ніжна і чуйна натура Захара, а також його любов до діток дають можливість припустити, що він стане просто чудовим батьком. Небагато чоловіків здатні щиро і глибоко полюбити чужу дитину, а ось Захар може. Він цілком може стати турботливим вітчимом для чужого малюка, проте власних дітей з дружиною він також неодмінно заведе. Його можна віднести до того типу чоловіків, для яких діти — це щастя, подарунки долі і квіти життя. Статистика говорить про те, що у чоловіків на ім'я Захар частіше народжуються сини.

Захар просто створений для щасливого сімейного життя і для батьківства. Він вирішується стати батьком тільки тоді, коли впевнено встане на ноги і зможе забезпечити дітям і дружині гідне життя. Тож не дивно, що при такому розкладі діти для нього — справжній скарб. Він ретельно оберігає і опікується їх. Захар масу часу проводить в колі сім'ї, приймаючи найактивнішу участь у розвитку і вихованні дітей.

Особливо ретельно Захар стежить за навчальним процесом своїх чад. До речі, якщо в сім'ї все ж є не рідний дитина Захара, він не стане виділяти його, обмежувати або придушувати.

Його батьківській любові вистачає на всіх хлопців. Якщо якимось дивом в його родині народжується дівчинка, тоді він, звичайно, може проявити ще більше почуттів до неї. Він буде ставитися до неї, як до принцеси, балувати і надмірно опікати її. Діти завжди відчувають батьківську любов і підтримку, поважають і цінують його.

Сумісність Захар c жіночими іменами

Іменини Захар з жіночими іменами – досить складне питання, але дослідники все ж прийшли до кількох цікавим виведення в процесі його вивчення. Так, ними було з'ясовано, що найбільш сумісне це ім'я з такими жіночими варіаціями найменувань як Любов, Надія, Парасковія, Христина і Альбіна . У парі з названої однієї з цих варіацій жінкою буде і взаєморозуміння, і любов, і пристрасть з довірою.

Нінель, Варвара, Маріанна і Анастасія – в разі створення пари з названої однієї з представлених в цій графі варіацій, сумісність гірше, але теж є. Тут відносини будуть непоганими, але недовговічними. Хоча, все може побудувати і самим непередбачуваним чином.

Ну а з Елеонорою, Станіславою, Серафімою і Анфісою союз будувати іменованого таким чином хлопцю і зовсім не варто, бо нічим хорошим він закінчитися по наданню просто не може.

Взагалі, характер цього хлопця дуже складний, і це стовідсотковий факт, але є в ньому і плюси. Серед них, готовність в будь-якій справі взяти на себе відповідальність за наслідки, бажання серйозних відносин, серйозність і практичність. Такий не стане уникати шлюбу або батьківства. Чи стане хорошим батьком, захисником сімейства, відданим чоловіком. Хоча, в залежності від пори року народження може стати і бабієм – буває і таке ...

Число імені Захар

Число імені Захар по нумерології -7. Вони відрізняються своєю неординарністю та оригінальністю. У них завжди свої незалежні і оригінальні погляди в будь-якому питанні, адже вони дуже волелюбні і незалежні. Серед підопічних числа 7 чимало новаторів і винахідників, завдяки їхньому вмінню генерувати незвичайні і нові ідеї. При цьому реалізацією цих геніальних задумів найчастіше займаються зовсім інші люди. Крім того, вони відрізняються своїм розумом, винахідливістю і мудрістю.

Сімки — вічні студенти. Вони завжди відкриті для чогось нового, цікавого, невідомого, їх пізнавальна діяльність не знає кордонів. Підопічні 7-ки мають неординарними аналітичним здібностями, а також величезним інтелектуальним потенціалом і науковим мисленням. Незважаючи на наявну у них проникливість, сімки — досить нетовариські і замкнуті люди. Цілеспрямовані та працьовиті 7-ки зі своїм неординарним мисленням можуть досягти великих успіхів у сфері філософії, історії або релігії.

Підопічні числа 7 не прагнуть до кращого розуміння чи до активної взаємодії з оточуючими, їм це просто не потрібно. У робочому процесі вони також одинаки, командна робота не для них. При всій своє відстороненості від життєвих проблем, сваритися з сімками не варто. Вони здатні на хитрість, підступність або нечесні вчинки. Підопічним числа 7 слід навчитися відпочивати і розважатися, щоб менше часу залишалося на самокопання, снобізм і критичність.

Формула обчислення числа імені Захар:З (9) + А (1) + Х (5) + А (1) + Р (9) = 25 = 2 + 5 = 7

Астрологічна символіка імені Захар

  • Камінь-талісман – Жовтий Сапфір.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Захар – Кінь.
  • Рослинний символ – Кропива.
  • Кращий зодіак – Діва і Рак.
  • Число Захара – 7.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Захар

Захарія – біблійний пророк

Захарія – цар Ізраїлю

Захарія – батько Іоанна Хрестителя

Захарія Хрізополітан – екзегет західної церкви XII століття

Захарія Схоластик – старохристиянський письменник

Захарія Саркаваг – вірменський історик

Захар – папа римський

Захар – новгородський посадник, боярин

іменини дні і святі покровителі імені Захар

Церковна форма імені Захар в православ'ї – Захарія.

Пророк Захарія Серповідец

лютий 8, лютий 21

Преподобний Захарія Печерський

березень 24, квітень 6

Священномученик Захарія

травень 22, червень 4

Пророк Захарія Праведний

вересень 5, вересень 18

Преподобний Захарія Єгиптянин

грудень 5, грудень 18