Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаМикита
652 Oracle

Микита: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Микита за походженням давньогрецьке. У перекладі воно означає «переможця». Інших трактувань у цього імені немає, але зате у нього є жіноче ім'я-синонім. Звучить так само, але в якому наголос ставиться на останню букву (НікітА). в Україні жіноча варіація імені не користується попитом ...

Ім'я Микита сьогодні використовується досить рідко, але новоспеченим батькам, що бажають назвати свого малюка знаковим і селищем благополуччя чоловічим ім'ям, варто звернути увагу саме на нього, адже воно має сильну енергетику і море позитивних властивостей …

Ім'я Микита: значення і характеристика
Походження імені Микитадавньогрецьке
Буквальна трактування«переможець»
Ім'я-синонімжіноче ім'я Микита
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Микита Новий

Популярність:У рейтингу популярних чоловічих імені Микита займає 7- 9 позиції і доводиться за статистикою на 33-35 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Микитка, Ніка, нікіх, Нікуша

Сучасні англійські аналоги:Микита, Нікітас

цікаве про ім'я Микита:Найцікавіше полягає в тому, що чоловіче ім'я Микита користується популярністю в країнах СНД вже давно, в той час як жіноча його варіація стала відомою лише після екранізації однойменного фільму Люка Бессона.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Микита обіцяє багато цікавого. Власник цього імені, це завжди людина, яка має амбіції, талантом, серйозністю, врівноваженістю, але і надмірним егоїзмом. Це людина в більшості випадків, здатний на дуже багато, котрий розуміє, як йому розкрити потенціал і використовувати переваги собі ж на благо. Його всюди і завжди треба підштовхувати, підтримувати, спрямовувати.

З одного боку, Микита, це завжди товариська і доброзичлива людина, готовий до нових знайомств, спілкування і проведення часу у великих компаніях. Але при цьому йому не вистачає красномовства. Йому важко налагодити відносини навіть з членами сім'ї – багато його просто не розуміють. Але зате він готовий захищати близьких за всяку ціну від всіляких негараздів навіть там, де від цього він сам же і може постраждати.

Переваги та позитивні риси:доброзичливий, завжди добре робить відносно інших людей, намагається ніколи не проявляти емоційності і дуже стриманий. А найголовніше полягає в тому, що ця людина ніколи не піде на поганий вчинок заради досягнення нехай навіть і самої заповітної мети.

Микита погано відноситься долюдям, які намагаються користуватися його добротою . Він ненавидить людей корисливих, невірних, нечесних і ненадійних. А ще йому властиво уникати спілкування з людьми, які колись були помічені в зраді.

Характер імені Микита

Характер імені Микита такий, що здатний наділити свого носія цілим комплексом цікавих характеристик, до того ж, незалежно від впливу додаткових астрологічних чинників, будь то знак зодіаку, рік за китайським календарем, або стихія-покровитель. Характер носія цього ймення простий, добрий, та такий, що оточуючі завжди намагаються перебувати поблизу хлопця, названого іменний варіацією Микита. Плюс до всього, характер Микити не дозволяє йому залишати людей в біді і ігнорувати їхні біди, а це теж притягує – він може стати хорошим другом і товаришем, таким людиною, яких сьогодні мало. А ще характер цього найменування передбачає яскравий внутрішній світ, а це теж, чогось, та варто ...

Правда, є одне «але» — характер цього іменоформи може і сильний, може і наділяє всім вищезгаданим, але в принципі є лише теорією, а значить багато що може відрізнятися від передбачуваного в цій статті. Практично всі, включаючи характер, залежить відразу від безлічі факторів, включаючи виховання, походження самого хлопця, оточення, і астрологічних покровителів.

Раннє дитинство

Дитинство хлопчика з ім'ям Микита переповнене рухом, та таким і в такій кількості, що все навколо, включаючи батьком, можуть бути шоковані. Активність, наполегливість, рухливість, непосидючість, енергійність, непередбачуваність, бажання розвиватися і непосильний бажання рухатися вперед – ось лише частина тих характеристик, що обіцяє значення і саме чоловіче ім'я Микита.

Це дитина, не здатний сидіти на місці, неслухняний, понад активний, вічно вигадує собі справи і заняття, небажаючих підкорятися. Ще одна важлива риса, що сулітся цим параметром, це відсутність страху і розуміння слова «небезпека» — він нічого не боїться, йде часом на вчинки, які не мають під собою ніякого фундаменту, багато ризикує і приймає неймовірну кількість необдуманих рішень. Правда. Якщо батьків все це може лякати, то однолітків навпаки, буде притягувати. Така вже значимість цього ймення, що завдяки їй, незважаючи на страхи і переживання батьків.

Однолітки будуть намагатися навпаки бути до нього якомога ближче – в їх очах він не просто заводила, але ще і лідер, незаявлений, негласний, але лідер. Плюс до всього значення може обдарувати його ще й почуттям спраги справедливості, чесністю, безкорисливістю, безконфліктністю і уважністю, що природно не може не бути оцінений по достоїнству однолітками.

Підліток

На цьому етапі значення чоловічого імені Микита може обдарувати названого так хлопчика ще більшою кількістю страшних характеристик . Найчастіше Микита навіть в підлітковому віці залишається таким же рухливим, ризикованим, сміливим і гучним шукачем пригод, але існує і « але » – плюс до всього вищесказаного, може додатися любов до грошей, а безкорисливість може бути замінена на корисливість. Цей параметр його сутності, це заслуга безпосереднього значення ймення названого так хлопчика, хоча знову ж таки. Ця риса може і не проявитися, якщо належне вплив матиме не тільки значення, але і камінь-талісман іменоформи Микита, і планета-покровитель.

Що ж стосується навчання, то в ній Микита може перевершити всі очікування – незважаючи на його балованность і непосидючість, несерйозність і мінливість, він обов'язковий і старанний, ніж та може підкупити викладачів. Звідси і успішність в навчанні. Хоча самого його залучають далеко не всі предмети вивчення – це шанувальник гуманітарних наук, але ніяк не точних.

Дорослий чоловік

Дорослий Микита залишається підвладним такому фактору як значення іменоформи, але над ним починають протегувати і інші чинники, зокрема, важливу роль відіграє заступництво символу за китайським гороскопом. Втім, присутні і якості, селищах незалежно від символу, серед них товариськість, красномовність, чарівність, любвеобильность, справедливість, чесність, вірність, відданість, добродушність, доброзичливість, і життєрадісність – за все це дякувати чоловіку з ім'ям Микита потрібно батьків, які зважилися йому вибрати імечко з настільки хорошою енергетикою.

Що стосується роботи і професійної діяльності, так тут все просто – у цього хлопчика з дитинства є любов до спілкування, а значить і вибере він швидше за все професію, яка передбачає багато контактів, спілкування, знайомств. Ну а найважливіше для нього, щоб робота радувала і приносила задоволення, при цьому фінансовий фактор відіграє для нього далеко не першорядну роль.

доля імені Микита

Що стосується такого параметра як доля імені Микита в любові, шлюбі і відносинах, так він і зовсім не піддається стовідсоткової трактуванні, а все з однієї простої причини – не дивлячись на численні дослідні заходи, доля найменування, яким би воно не було, є лише теоретичним значенням, а плюс ще і параметром, що залежить від безліч побічних факторів.

Але якщо повірити в вірність дослідних тверджень, то можна запевнити, що доля хлопчика з ім'ям Микита в стосунках з представницями жіночої статі така, що передбачає бурхливе особисте життя. Це романтик, велелюбний залицяльник, кавалер і джентльмен з хорошим почуттям гумору і ідеальним внутрішнім світом – він магніт для жінок, конкурент багатьох чоловіків.

Але досягнувши зрілості, Микита зіткнеться з масою проблем – одна з них, це його власний страх перед серйозністю відносин. Така його доля, що він буде нескінченно бігти від шлюбу, до самого крайнього віку – ну не створений він для постійності, монотонності сімейного життя, відповідальності та шлюбних уз, він любить свободу.

Любов і шлюб для імені Микита

Микита виглядає настільки мужнім, привабливим і привабливим чоловіком, що жінки летять до нього, як метелики на світло. Він не дає марних сподівань, а тактовно і м'яко дає зрозуміти, що вони йому не цікаві. Довгий час він періодично змінює своїх муз, вибираючи завжди красиву, розумну, сильно, терплячу і в той же час легку на підйом даму. Вона повинна доповнювати його образ успішного, красивого і відбувся людини. Але Микита має абсолютно неординарні погляди на життя, часта зміна іміджу, постійні переїзди, зміна роботи. Далеко не кожна жінка це витримає. Як правило, ранні відносини Микита не переростають в міцний шлюб.

Вже в більш зрілому віці Нік серйозно підходить до питання створення сім'ї, але дружині як і раніше доведеться підлаштовуватися під його мінливу і творчу натуру. Микита завжди слід своїм бажанням і не хоче йти на поступки або компроміси. Свій жорсткий характер Нік компенсує турботою і відповідальним підходом до матеріального забезпечення сім'ї. Терпляча і розумна жінка отримає можливість виконувати роль лідера в родині при хорошому матеріальному добробуті.

Змінити інтер'єр квартири, обставити її на свій смак — таке бажання у нього може виникати раз в декілька років. Дружині потрібно змиритися з цим і радіти, що гроші на все це Микита заробляє сам. Також він намагається підтримувати теплі відносини з батьками дружини, але лізти в їхні сімейні стосунки не дозволить нікому. Удома він тільки відпочиває і участь в домашніх клопотах не приймає.

Микита як Батько

Микита усвідомлено підходить до питання батьківства і чітко знає, коли буде готовий стати батьком. Він дуже любить своїх малюків і з задоволенням проводить з ними свій вільний час. Але через сильну завантаженість на роботі і захоплень у нього не так багато вільного часу. Виховання дітей лягає на плечі його красуні-дружини. У догляді за маленькими дітьми на його допомогу також розраховувати не варто.

Микита досить строгий батько і завжди цікавиться, як іде процес виховання і навчання дітей. У разі непослуху, частих капризів і погану успішність, він може їх покарати. Діти його обожнюють і слухаються, а він вчить їх повазі до нього та матері. До речі, як його зв'язок із сином набагато сильніше, ніж з дочкою, так було і нього в дитинстві.

Спорт для нього грає не останню роль в житті, тому у вільний час він любить сходити з дітьми на спортмайданчик, в басейн або на футбольне поле. Коли діти стають старше, він із задоволенням вчить їх грі в теніс, який просто обожнює. Діти Микити можуть розраховувати на ранні подорожі і спільні поїздки, можливо, навіть за кордон.

Сумісність Микита c жіночими іменами

Найкраща сумісність у імені Микита з такими жіночими іменами як Агнія, Анжела, Валерія, Клавдія, Флора, Елеонора і Таїсія.

Щоб побудувати міцний і щасливий шлюб, пару варто створювати з Зінаїдою, Веронікою, Уляною, Нікою або Ізабеллою.

А ось з Вікторією, Іриною, Кірою і Норою, на жаль, астрологи не рекомендують створювати пар, бо нічого доброго ні один з таких спілок не принесе.

У взаємовідносинах з представницями протилежної статі теж відчуває заступництво значення іменоформи Микита. Він романтик, товариський і красномовний, чарівний і ввічливий, і це не може бути пропущено жінками. У нього багато пасій, знайомств, відносин, але є «але» — швидкоплинні і швидкоплинні стосунки не для нього, як і серйозні теж, він бере від відносин все, чим харчується його натура (любов, увагу, турботу, пристрасть), а потім, коли все це закінчується. Шукає собі нову пасію.

Число імені Микита

Число імені Микита по нумерології — 5. П'ятірку відносять до чисел, що дарує своїм підопічним щастя і успіх в житті. Підопічні числа 5 — це досить впливові і успішні люди, які користуються авторитетом і повагою оточуючих. П'ятірки ніколи не сумніваються в правильності власних суджень і не приймають думки інших, якщо вони відрізняються від їх власного.

п'ятірки — це справжні шукачі пригод, затяті мандрівники, які живуть відчуттям новизни, загадки, таємниці. Вони обожнюють їздити по світу, знайомитися з новими країнами, їх культурами та традиціями, заводити нові знайомства і зв'язки, насичуватися новими враженнями та емоціями. До речі, такі подорожі і поїздки цілком можуть бути пов'язані з їх професійною діяльністю. Сидяча робота в офісі, нудна і буденна — це нестерпна мука для вільних пташок п'ятірок. Крім того, п'ятірки мають дуже хороші здібності до вивчення іноземних мов, серед них чимало поліглотів. З них вийдуть прекрасні представники фірми в закордонних поїздках, що не потребують послуг перекладача.

Імпульсивні, суперечливі і мінливі п'ятірки часто стикаються з проблемами в особистому житті, бо вони забувають про те, що потрібно цінувати своїх близьких. Непередбачуваність їх характеру часом штовхає їх на несподівані вчинки. А їх примхливість і страх втратити свободу пов'язані не тільки з їх егоїзмом, а й з небажанням жити, як усі, розмірено, спокійно, буденно.

Формула обчислення числа імені Микита:Н (6) + І (1) + К (3) + І (1) + Т (2) + А (1) = 14 = 1 + 4 = 5

Астрологічна символіка імені Микита

  • Камінь-талісман – гранат і Сердолік.
  • Планета-покровитель – Юпітер і Меркурій.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Микита – Їжачок.
  • Рослинний символ – Ясень і Дзвіночок.
  • Кращий зодіак – Стрілець і Близнюки.
  • Число Микити – 5.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Микита

Микита Зотов (чиновник)

Микита Хрущов (державний діяч СРСР)

Микита Моісеєв (російський вчений)

Микита Трубецькой (державний діяч)

Микита Джигурда (актор, співак)

Микита Михайлівський (радянський актор)

Микита Семенов-Прозоровський (актор дубляжу закордонних фільмів)

Микита Каменюка (український футболіст)

Микита Толстой (лінгвіст, фольклорист)

іменини дні і святі покровителі імені Микита

Святитель Микита Новгордскій

січня 31, лютий 13

Преподобний Микита Сповідник

квітень 3, квітень 16

Преподобний Микита Алфанов

травень 4, травень 17

Преподобний Микита Переславльском

травень 24, червень 6

Мученик Микита

грудень 17, грудень 30