Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаВольдемар
742 Oracle

Вольдемар: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Вольдемар за походженням древньогерманська. Буквальне трактування значення звучить як «знаменитий володар. Утворено було від двох німецьких слів. Перше, це «waltan», що перекладається як «панувати» або «управляти». Друге, це «maren» — означає «популярність» або «величність».

українське чоловіче ім'я Вольдемар (Вальдемар), сьогодні не дуже популярно в нашій країні і зустрічається досить рідко, але його похідна, Володимир, зустрічається в Україні та країнах колишнього СРСР куди частіше. За доданню, має дуже сильну енергетику …

Ім'я Вольдемар: Значення і характеристика
Походження імені Вольдемардревньогерманська
В корені«waltan» і «maren»
Буквальна трактування«знаменитий володар»
Російська версія іменіВолодимир
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:На даний момент ім'я Вольдемар не входить в сотню найпопулярніших чоловічих імен і дуже рідко зустрічається, як в Україні, так і інших країнах СНД.

Розмовні варіанти:Воля, Валя, Вальда

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Вольдемар:ім'я Вольдемар вважається німецькою версією російського імені Володимир, яке користується великою популярністю в слов'янській культурі.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Вольдемар (Вальдемар) обіцяє унікальну і навіть рідкісну натуру. Зазвичай це ім'я обіцяє такі якості як позитивний настрій, оптимістичність, дружелюбність, волелюбність, рішучість, сталість і стабільність. Вольдемар, це в більшості випадків справжній чоловік, який має виключно чоловічі та навіть джентльменські якості. Зазвичай це чоловік, ніколи не порушує свої обіцянки. Намагається чинити виключно по совісті і завжди веде себе так, як поводяться справжні джентльмени.

Але є і у цих ідеальних на перший погляд чоловіків свої недоліки. Наприклад, одним з таких недоліків є небажання приймати чужі думки і нездатність відмовитися від своєї думки навіть у випадках, коли це було б цілком нормальним. Другий же недолік, це мінливість – ці чоловіки занадто мінливі і непередбачувані.

Переваги та позитивні риси:працьовитість, цілеспрямованість, готовність долати будь-які перешкоди на шляху до мети, здатність спілкуватися на рівних з людьми самих різних типажів. А ще носій цього чоловічого імені завжди самовпевнений і рішучий, і ніколи не відступає від запланованого ...

Вольдемар погано відноситься долюдям із завищеною самооцінкою і до тих, хто сміє критикувати його дії, поведінку чи спосіб життя. Він ніколи і нікому не дозволить критикувати себе, навіть якщо це буде цілком доречно.

Характер імені Вольдемар

Характер імені Вольдемар, а точніше носія цього імені, такий, що робить з власника по-справжньому унікальну особистість, людини з унікальним характером, натурою і внутрішнім світом. Він вселяє довіру, він веде себе так, що з ним хочеться спілкуватися, і що йому так і хочеться розповісти про який-небудь секреті. Це при цьому йому дійсно можна довірити будь-секрет і будь-яку таємницю, навіть найважливішу і велику, адже він ніколи і нікому про неї не розповість і зробить все можливе для того, щоб забути про неї ...

І взагалі, характер Вольдемара унікальний за багатьма напрямками. Цілеспрямованість, працьовитість, готовність боротися за поставлені цілі до останнього, нездатність піти на зраду або користь, готовність дарувати людям добро і ніжність – ось що виділяє цього чоловіка з натовпу. Але є і у нього недоліки. Зокрема, мова йде про його нестриманість у зрілому віці, його нездатності приймати людей такими, якими вони є, і його небажання боротися з власними недоліками.

А ще не на руку Вольдемару грає його самокритичність. Адже це в своїй більшості дуже самокритичні і вимогливі щодо себе чоловіка. Притому, вони, з одного боку, хочуть мінятися, а з іншого, борються з цим бажанням, змушуючи себе думати, ніби насправді ідеальні.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві сутність Вольдемара грунтується на таких якостях як образливість, примхливість, мовчазність, скритність, некомунікабельність, нерішучість, сором'язливість, недовірливість, плаксивість і сором'язливість. Цій дитині важко спілкуватися з дітками, навіть з однолітками, все його ображають, вважають ябедою і «маминим синочком», уникають спілкування з ним. Втім, його це не ображає. Куди більше його ображає несправедливість, брехня, нечесність і зрада.

Зате критику і повчання від старших він сприймає як годиться, приймає їх, прислухається, робить висновки – хороша риса. І це хороша риса, але властива Вольдемару вона буде не довго.

З мамою і татом у нього повинні бути хороші відносини, але краще з батьком. Саме на нього він намагається бути схожим, вжити всіх його особливості та обриси. Своєю поведінкою він не дає батькам приводу для розчарувань. Навпаки, батьки багатьох своїх ровесників приводять його в приклад своїм дітям. Посидючість, працьовитість і здатність концентруватися на чомусь одному, це і зовсім риси, якими просто не можна не захоплюватися, адже дітям вони притаманні вкрай рідко.

А ще це здатний хлопчисько – він швидко вчиться, не намагається уникати праці, завжди в справі, в русі, на шляху до якої-небудь мети. Ця риса збережеться в ньому назавжди, що принесе плоди і в кар'єрному зростанні, і в навчанні, і в усьому, що стосується особистісного становлення і самореалізації.

Підліток

Підліткові значенням такого рідкісного російського імені як Вольдемар сулітся вже впевненість в собі, рішучість, сміливість і сталість. Він не прийде в школу з невиконаним завданням, відповідально підійде до будь-якої справи. Він старанно вчиться і не стає джерелом проблем для вчителів і батьків.

З дітьми вже ладнає, але слабо – все ж перемагає в ньому сором'язливість. А ще він нерідко картає себе за те, що боїться розкритися в оточенні однокласників. Але для багатьох він є кращим другом і хорошим товаришем. І взагалі, однолітки до нього тягнуться, адже він зразок того, яким повинен бути справжній друг. Вольдемар ніколи не обдурить, не зрадить, не скористається слабкістю довірився йому людини. Цьому хлопцю просто не можна не довіряти.

А ще Вольдемар дуже добрий за вдачею людина. Він завжди готовий допомогти нужденному в його допомоги людині, і завжди готовий пожертвувати собою заради щастя кого-небудь. Правда.

Перед тим, як допомогти, обов'язково поживе цим – йому важливо, щоб йому прямо сказали, що потребують його допомоги, потрібно, щоб визнали його важливість. Такий вже Вольдемар по натурі ...

Дорослий чоловік

Дорослий же Вольдемар, це вже особистість, якій керують такі риси як рішучість, самостійність, незалежність у прийнятті рішень, стабільність, обов'язковість, упевненість в собі, яскраві амбіції і цілеспрямованість. Це людина з великими принципами, неймовірними планами на майбутнє, купою достоїнств і переваг. Він цілеспрямований і працьовитий, ніколи не відступає і жорстко йде вперед, напролом, ігноруючи будь-які перешкоди. Він завжди доб'ється того, про що мріє. Правда і тут є «але», і полягає воно в частому замішанні, що приводить до того, що бажана мета в підсумку виявляється не тим, чого йому реально хотілося.

Та й взагалі, яким би хорошим трудівником і другом він не був, хоч би яким сильному в моральному і психологічному плані він не став в зрілості, одного йому все одно не позбутися – він занадто непостійний і непередбачуваний.

Зате Вольдемар, це людина слова. Якщо він щось обіцяє, то виконує обіцяне, якщо на щось зважився. Те йде до кінця, і якщо когось критикує, то тільки по справі, без перебільшень і іншого. Це людина, якій можна і потрібно довіряти. А якщо він запідозрить, що ви йому не довіряєте, то відкине вас і відвернеться раз і назавжди.

Доля імені Вольдемар

Важко сказати, якою має бути доля Вольдемара в стосунках з представницями протилежної статі, в любові і особистому житті в цілому. Але одне можна сказати з упевненістю на сто відсотків – носій цього імені ніколи не відчує брак уваги з боку жіночої половини людства. Він може і сором'язлива, може і не дуже рішучий у плані відносин, але його яскрава натура і унікальна харизма не дозволять йому не звернути на себе увагу жінок. Популярністю він точно буде користуватися ...

Інша справа, що заводити стосунки, будучи підлітком, він буде, то боятися, чи то просто не вирішуватися. Якщо спілкуватися з однолітками просто так йому легше простого, то зробити перший крок до дівчини йому може бути дуже складно. Хоча з іншого боку, навіть дивно, як настільки впевнений в собі, і рішучий хлопець може боятися підійти до дівчини, знаючи про те, що подобається їй. Але ось такий вже він, Вольдемар.

Зате Вольдемар, якщо і вступає у відносини з дівчатами, то робить це краще за всіх. Він ввічливий, уважний, чарівний, намагається у всьому догоджати і не боїться зізнань у коханні. Правда, іноді занадто запальний і може нагрубити, якщо йому щось не подобається, але це рідкість.

Любов і шлюб для імені Вольдемар

Вольдемар досить прагматична людина, тому навіть до вибору дружини підходить з урахуванням своїх аналітичних розрахунків, а не тільки з боку серцевих бажань. Одружується він досить пізно.

В дружини Вольдемар вибере жінку практичну, красиву, доглянуту і поступливий. На його думку, вона повинна бути готова повністю перейнятися його інтересами та ідеями, надаючи йому справжню підтримку. Досить часто він створює сім'ю з жінкою з дитиною. Для нього чужа дитина абсолютно не є перешкодою, при цьому він буде піклуватися про нього з усією відповідальністю.

Чоловіки на ім'я Вольдемар є прикладом священної вірності в шлюбі. Вони люблять своїх дружин і навіть не дивляться на інших представниць прекрасної статі. Вольдемар буде мріяти прожити зі своєю обраницею все життя. Однак Вольдемар вкрай ревниві, і іноді вони навіть дозволяють вийти цьому почуттю за загальноприйняті рамки. І більш того, в більшості випадків їх ревнощі виявляється безпідставною, що лише губить на перший погляд міцний союз.

Вольдемар як Батько

Вольдемар стає прекрасним батьком. Він чудово впорається і з роллю тата, і навіть вітчима, постарається зробити все для того, щоб навіть нерідний дитина була щасливий не менше, ніж його рідне дитя. Він любить проводити час з дітьми, грати з ними, весь час допомагає їм дізнатися щось нове і цікаве.

У вихованні він буде проявляти і строгість, і ласку одночасно. Вольдемар, незважаючи на небажання бути під чиїмось тиском, готовий працювати і працювати стільки, скільки буде потрібно, і під чиїм-завгодно початком, аби забезпечити дітей всім необхідним.

Будучи норовливим і непростою людиною, він намагається не сильно впливати на вибір своїх малюків. Він дозволяє їм самостійно вибрати і гуртки за інтересами, і спортивні секції і навіть майбутню професію. У свою чергу він буде готовий морально і матеріально підтримати вибір дитини, яким би він не був.

Сумісність Вольдемар c жіночими іменами

Тема сумісності імені Вольдемар (Вальдемар) не була розкрита на сто відсотків, та й більшістю астрологів зв'язується безпосередньо з сумісністю імені Володимир. І тим не менше, якщо кілька відомих цікавих фактів, і вони свідчать про ідеальний поєднанні з такими варіаціями іменоформ як Крістіна, Надія, Наталія, Діана, Зінаїда і Алевтина. Вважається, що в парі з однією з таких дам, буде панувати взаєморозуміння, любов, пристрасть і вірність.

В цілому, те ж саме визначено і парі, в якій дамою серця буде Вікторія, Анжеліка, Регіна, Світлана, Аврора, Олександра і Аделаїда. Правда. на думку дослідників, в такій парі відносини будуть дуже непередбачуваними, і всі ті ніжності і ласки, що сулятся сумісністю, можуть в будь-який момент змінитися ревнощами, розбіжностями, і нескінченними конфліктами. Хоча знову ж таки, все залежить від безлічі додаткових чинників …

А ось в парі з Ізабеллою, Роксаной, Кароліною, Аріадною або Капітоліна, нічого доброго ні одну з двох половинок не чекає, бо це з самого початку не передбачається астрологією, що має бути в міцній парі. Сім'ю тут не побудувати, а відносини можуть принести чимало розчарувань, як представнику чоловічої половини, так і його обраниці.

Що до взаємин з представницями протилежної статі, так тут все дуже складно, особливо в підлітковому віці . З одного боку, це здебільшого добряк і привабливий чоловік, але з іншого, його сором'язливість і нездатність визначитися, чого хоче, можуть заважати йому в особистому житті. Навряд чи в молодості він буде бабієм, хоча насправді шанси у нього на це досить великі.

Число імені Вольдемар

Число імені Вольдемар по нумерології — 7. Як правило, сімки надзвичайно оригінальні і унікальні люди. Такої кількості цікавих і незвичайних ідей немає, напевно, ні в кого, крім них. Нерідко серед такого бурхливого польоту фантазії вони вміють знайти воістину важливі і значущі задумки.

Як не дивно, але сімки досить замкнуті люди, не особливо прагнуть до спілкування з оточуючими. Їм не подобається командна робота, і свої ідеї найчастіше самостійно не реалізують, а доручають це комусь іншому. Крім того, вони можуть надходити нечесно або навіть підступно, хитрувати або критикувати всіх підряд.

У підопічних числа 7 найбільший інтерес викликає можливість постійно вчитися чомусь новому, отримувати нові знання, знаходити відповіді на питання, що цікавлять все людство. У них високий інтелект, добре розвинені аналітичні здібності, а також наукове мислення, прекрасна інтуїція і проникливість. Їм потрібно лише бути більш відкритими, знайти друзів і частіше розважатися.

Формула обчислення числа імені Вольдемар:У (3) + О (7) + Л (4) + Ь ( 3) + Д (5) + Е (6) + М (5) + А (1) + Р (9) = 43 = 4 + 3 = 7

Астрологічна символіка імені Вольдемар

  • Камінь-талісман – Агат .
  • Планета-покровитель – Сатурн.
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені Вольдемар – Слон.
  • Рослинний символ – Лілія.
  • Кращий зодіак – Рак.
  • Число Вольдемара – 7.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Літо .

Відомі люди з іменем Вольдемар

Вальдемар Тітгенс – німецький весляр, чемпіон літніх Олімпійських ігор 1900

Вальдемар Вебер – поет, прозаїк, перекладач

Вальдемар Тофте – данський ск ріпач

Вальдемар Шаландін – Герой Радянського Союзу

Вальдемар Зандберг – радянський актор, Заслужений артист Латвійської РСР

Вальдемар Штегеман – німецький оперний співак (тенор), режисер

Вальдемарас Мартінкенас – литовський футболіст, воротар, майстер спорту

Вальдемарас Хомічюс – радянський, литовський баскетболіст

іменини дні і святі покровителі імені Вольдемар

Серед святих православної церкви немає імені Вольдемар, тому іменини не святкують, а при хрещенні хлопчика дається або співзвучне ім'я, або ім'я Святого, близького до дня рожденья дитини.