Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАкай
485 Oracle

Акай: значення імені, характер і доля

Чоловічих імен, таких як ім'я Акай, в японському іменослове настільки величезна кількість, що японці, і то, насилу підбирають синам щось по-справжньому вартісне. Ну а нижче ми поговоримо про те, що за ім'я це, обговоримо коріння, і розберемося з символікою ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Популярне японське ім'я Акай, значення імені цього досить велике – воно обіцяє новонародженому представнику сильної половини людства риси, якими володіє абсолютна більшість великих людей. Серед них тяга до пізнання нового, бажання панувати, талановитість, і багато-багато іншого ...

Обмовимося - іменований чоловік з раннього віку почне ненавидіти самотність, але вже в підлітковому періоді, навпаки почне всіляко намагатися усамітнюватися з самим собою. Притому, самотній спосіб життя в результаті стане не обтяжують – він залицяльник свободи, а тому і самотній спосіб життя буде сприймати як свободу. Свобода – основна мотивація, буде його фетишем, що провокує на вдосконалення самого себе.

Такий чоловік в дорослому житті буде часто страждати від відсутності спілкування з протилежною статтю – небажання бути стабільним і яскрава любов до змін буде відштовхувати представниць жіночої статі, через що брак уваги постійно збільшується.

в родині, коли знайде обраницю, буде щасливий, але займе в побуті творчу позицію. Виховання дитини передасть в руки дружини, як власне і побутові завдання, але займеться натомість забезпеченням і налагодженням фінансової атмосфери в сім'ї. Зробить все залежне від нього для забезпечення сім'ї усім необхідним.

В кар'єрі успішний, доб'ється неймовірних висот, ніж та пишатиметься, хвалитися. Досягне успіху в будь-якій обраній діяльності, будь то інженерна справа, або напрямок, що вимагає творчої натури.

Астрологічна символіка імені Акай

  • Камінь-талісман - Сердолік, Цинкіт, Перідот, Геліодор.
  • Планета-покровитель імені Акай - Уран і Меркурій .
  • стихією - Вогонь .
  • Кращий зодіак – Водолій і Близнюки.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон - Весна .