Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаКарина
651 Oracle

Карина: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Карина за походженням латинське. Могло статися від римського родового імені «Carinus», що трактується як «милий» або «дорогий». Хоча є й інші версії. Наприклад, з італійської та іспанської мов «Carina» перекладається як «кохана».

українське жіноче ім'я Карина сьогодні користується непоганою популярністю в нашій країні, як і багато латинські імена. Воно має сильну енергетику, обіцяє багато хороших якостей носительку, і має досить-таки непогану сумісність з українськими чоловічими іменами …

Ім'я Карина: Значення і характеристика
Походження імені Кариналатинське (давньоримське)
В кореніслово « Carinus »
Буквальна трактування« дорога »і« мила »
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У рейтингу популярних жіночих українських імен Карина займає 27-29 позиції і доводиться за статистикою на 10-13 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Каринка, Кара, Кариша

Сучасні англійські аналоги:Карина, Карін, Каріне

Цікаве про ім'я Карина:Серед українських дослідників була популярна версія, виходячи з якої ім'я Карина могло статися від назви Карського моря ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Карина має дуже сильну енергетику. Але головним є не це, а те, що вона обіцяє носительку багато хороших якостей, серед яких такі риси характеру як активність, імпульсивність, неприступність, розсудливість, наполегливість, дієвість, напористість, готовність йти до наміченої мети до самого кінця, невміння здаватися і волелюбність .

Карина може бути емоційною і дуже вже претензійною, але при цьому і дуже веселою особистістю, оптимісткою по життю. А ще Карина, це завжди дуже яскрава особистість, яка демонструє всьому світу свої достоїнства і позитивні сторони, і не боїться публіки. Такі дівчата люблять перебувати в центрі уваги, і більш того, заради цього вони готові на все (в межах розумного).

Переваги та позитивні риси:яскравість, готовність експериментувати і пізнавати все нове, невміння здаватися. А ще Карини все без винятку товариські і комунікабельні,

Карина погано відноситься долюдям нудним і нудним, до тих, хто погано ставиться до гумору, до людей ледачим і нерухомим. А ще Карина ненавидить людей, що намагаються виділитися на її тлі або використовувати її яскравість в своїх корисливих цілях.

Характер імені Карина

характер імені Карина такий, що обіцяє названої таким чином представниці слабкої половини людства багато цікавого. Наприклад, характер її зазвичай наділяється такими характеристиками як добродушність, життєрадісність, оптимістичність, доброзичливість, відкритість, дружелюбність, комунікабельність, позитивність, активність і енергійність, мінливість і непередбачуваність. Більш того, характер зазвичай у названій іменний варіацією Карина дівчата такий, що передбачає наявність такої риси як волелюбність, що виражається у всьому без винятку, як у професійній діяльності, так і в стосунках з чоловіками. Вона ніколи і нікому не дозволить обмежувати її в свободі, надто незалежна і намагається всіма силами обмежити себе від чийогось впливу. І ще один не менш важливий момент – характер Карини передбачає тягу ненависть до всіх видів несправедливості, тобто, вона вкрай негативно ставиться до всього, що можна сюди віднести, і до зради, і до користі, і до несправедливого відношенню кого-небудь до кого -або. А ще характер її такий, що вона мстива, і може за будь-яку образу почати мстити навіть найближчій людині ...

З іншого боку, характер, це один з найбільш непередбачуваних факторів, і зі стовідсотковою точністю вгадати, яким він буде у конкретної людини досить важко. До того ж, він багато в чому залежить від купи додаткових факторів, серед яких і дитяче виховання, і навіть вплив знака зодіаку, які сприяють над дівчинкою з ім'ям Карина.

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки, якій батьки в день народження вирішили вибрати красиве жіноче ім'я Карина, переповнене хорошими емоціями, енергією і враженнями, і все завдяки тим рисам, які сулятся таким фактором як значення іменоформи. За своєю суттю це зазвичай з дитинства спокійна і врівноважена, скритна, нетовариські, некомунікабельності малятко, але вже ближче до підліткового віку вона стає іншою – з'являється товариськість, балакучість, комунікабельність, відкритість і безліч інших не менш важливих якостей.

Так, значимість може обдарувати і енергійністю, і активністю, і добротою, і уважністю, і доброзичливістю, і веселою вдачею, і винахідливістю, і унікальним складом розуму. Карина, над якою протегує значення цього найменування, це відкритий, добрий і веселий дитина, зазвичай користується популярністю в суспільстві. Найчастіше це амбітна і дуже яскрава дівчина в майбутньому, ну а в дитинстві понад активна і товариська, ні хвилини не сидить на місці. Батькам же така не повинна доставляти проблем, але оточуючі можуть відзначати її непосидючість і непосидючість, часто здаються проявом непослуху. Зате у самих дітей Карина явно користується популярністю, і нехай і не є лідером, але організатором і бажаним другом така буде в кожному суспільстві, будь то оточення в дитячому саду, або ж діти з двору.

Підліток

Підлітковий період у цієї дівчинки теж переповнений емоціями і хорошими днями, що не дивно, адже значення імені Карина обдаровує цю дитину веселою, доброю, позитивним, хоч і трохи складним характером. З одного боку, вона весела, може бути заводієм, непланомерная, оптимістична і гумористично, добра і уважна, турботлива і чутлива, але з іншого, занадто емоційна і сприйнятлива, може образитися на кращу подругу через дрібницю, а може згодом навіть почати мстити, не сильно, але так, щоб це було помітно.

Взагалі, життя цієї дівчинки переповнена театральністю – мало того, що значення обдаровує зазвичай іменовану таким чином дівчину акторським завдатком, так ще й сама вона любить грати на публіку, так, щоб її помічали все навколо і щоб жодне її дія не залишалося поза увагою. Все це може привести до частих конфліктів з викладачами в школі і дуже зухвалій поведінці, іноді переростають в справжнісінький «маразм». Але знову ж таки, все це тільки гра – просто Карина любить, коли на неї звертають увагу, коли на неї дивляться, незалежно від того, що відчувають самі люди, захоплення, або навпаки, відраза. Зате Карина дружелюбна – значення може перетворити її в реально популярну особистість, з купою друзів і товаришів, хоча однодумців у такий зазвичай сумно мало.

Доросла жінка

значення, покровительствують вже над дорослою дівчиною з ім'ям Карина, дарує вже і зовсім куди більшу кількість примітних характеристик її натурі. Це навіть у дорослому житті промовиста, весела, оптимістична, позитивна і позитивна, товариська і доброзичлива, добродушна і добропорядна, комунікабельна і вигадлива жінка. З такою не буває нудно, вона завжди, як то кажуть, «на коні». Друзів Карина теж має досить багато, і це теж в деякому роді заслуга такого фактора як значення ймення, та й однодумці можуть на дорослому етапі вже почати з'являтися. Сама ж вона ідеальна в плані дружби – ніколи не піде на зраду, завжди готова допомогти людині, що потребує її допомоги, завжди каже правду близького і не стане користуватися чиїмись слабкостями заради досягнення своїх цілей, безкорислива і безоплатна. Але є в ній і одна погана риса – мстивість, що виявляється в моменти, коли за кимось із близьких людей помічається зрада або брехня.

Що стосується професійної діяльності дівчини, названої ім'ям Карина, так тут все просто – як вже і говорилося раніше, значення цього найменування обдаровує іменовану Кариною акторським даром, і це стане в нагоді їй у дорослому житті, бо її діяльність як раз-таки швидше за все і буде пов'язано з естрадою, спілкуванням, веселощами, організаційними заходами і всім подібним.

Доля імені Карина

Доля імені - найбільш теоретичний, загадковий і незрозумілий фактор, але тим не менш, що привертає не меншу увагу дослідників. Саме завдяки цим дослідникам, до речі, нам і вдалося з'ясувати кілька цікавих фактів про те, який по ідеї може бути доля дівчинки, названої такою гарною формою імені як Карина.

Ну і перш за все варто відзначити той простий факт, що Карина, це завжди волелюбний, незалежний в судженнях і діях, непередбачуваний, непідвладні нічийому впливом людини, не піддається логіці. Саме завдяки цьому-то доля і передбачає Карині важко вишиковується, складну, непередбачену і непостійну особисте життя. Доля її така, що сама Карина буде до самої зрілості міняти кавалерів як рукавички – в причина в тому, що доля її, бути з тим, хто зможе задовольняти її вимогам, а таких, на жаль, на жаль мала кількість.

У той же час, доля передбачає жінці, названої формою імені Карина і багато складнощів в сімейному житті. Причина в декількох моментах – по-перше, доля її передбачає створення сім'ї з сильним чоловіком, непоступливим і безкомпромісним, таким же як вона сама, що може призводити до конфліктів, а по-друге, сама вона дуже конфліктна і не може претендувати, чи не на звання ідеальної матері, яка не на звання зразковою дружини, бо присвячує все життя тільки собі і своєму кар'єрному і матеріального становленню.

Любов і шлюб для імені Карина

Карина – це одночасно прагматична і романтична особистість, її душа жадає лірики і романтики, як в казці. Такі завищені вимоги і пошук принца з казки надовго затягують пристрій її особистому житті. Їй буде комфортно з чоловіком з більш м'яким характером і не такий і силою волі, як у неї. Вона отримує справжнє задоволення від відчуття, що вона опікується свого чоловіка і він від неї залежимо. Шлюбів у Карини може бути кілька. Зазвичай другий шлюб більш успішний, надійний і міцний. Досить щаслива сім'я можлива зі спокійним, трохи потайним чоловіком, здатним, як можна довше підтримувати свою загадковість і таємничість, щоб його темпераментної дружині Герасимчука нудно поруч з ним. Однак навіть така ідилія не дає гарантії на те, що цей шлюб довго триватиме.

На жаль, Карина не створена для сімейного життя, сім'я ніколи не виступає для неї головним життєвим пріоритетом. Вона не прагне стати турботливою дружиною і старанною господинею, хоча при бажанні їй це вдалося б. Вона не шукає компроміси у відносинах з чоловіком і не бажає змінювати правила гри в сімейне життя. Тож не дивно, що в підсумку, Карина віддасть перевагу життя без подружніх зобов'язань і обмежень.

Карина як Мати

Карина, можливо, не найкраща дружина, але як мати вона реалізує себе в кращому світлі. Вона приділяє вихованню дітей максимально багато сил і часу, намагаючись подарувати їм всю свою любов. Вона буде витриманою і терплячою матір'ю. До материнства вона ставиться дуже серйозно і навіть в разі невдалого шлюбу не дозволить відносинам з чоловіком вплинути на психіку дітей.

Карина піклується про всебічний розвиток дітей, записує їх не тільки в різні секції, але і регулярно намагається вибиратися з ними на різні театральні постановки, концерти класичної музики, а при можливості, і на балет. Діти займаються в студіях танцю, відвідують музичну школу, нерідко вона записує їх і в школу малювання.

Вона намагається виховати в дітях самостійність, силу волі, цілеспрямованість і оптимістичне ставлення до життя. Для неї важливо, щоб діти виросли вольовими і впевненими в собі людьми. При цьому, не вміючи йти на компроміси сама, вона вчить дітей прислухатися до її думки, і сама поступово теж починає їх чути і вчиться взаємоповаги разом з ними.

Сумісність Карина c чоловічими іменами

Що стосується питання поєднання імені Карина з чоловічими іменами, то тут все досить складно, а сама тема вивчалася навіть сучасними дослідниками. Вони то і з'ясували, що найкращими варіантами для побудови шлюбу будуть такі як Борис, Варлаам, Гордій, Микола, Трохим, Роберт, Єгор.

Яскраві та щирі почуття зможуть вишикуватися в союзі з Іполитом, Климом, Максимом, Прохором, Самуїлом, Русланом, Устинов, Фомою.

А що стосується таких як Ярослав, Альберт і Вілен, так тут і зовсім краще навіть не намагатися будувати відносини.

Взаємовідносини дівчинки, отримала ім'я Карина, з представниками протилежної статі, дуже непрості. З одного боку, Карина привертає до себе увагу і популярна у чоловіків, любить, коли нею захоплюються і тягнеться до чоловіків уважним і турботливим, а ще, любить підкаблучником. Але з іншого, відносини з подкаблучникамі її пригнічують, такі їй швидко набридають, і в підсумку вона починає шукати собі нового партнера. Іншими словами, в плані особистого життя вона ніколи не застоюється на одному місці і весь час рухається вперед, змінюючи партнерів і підшукуючи собі реальний ідеал ...

Число імені Карина

Число імені Карина по нумерології — 3. Трійку прийнято вважати священним і навіть магічним числом. Тож не дивно, що і підопічні 3-ки – це дивовижні і неординарні люди. У них розвинені творчі здібності, інтуїція, а також чудова фантазія і багата уява. Для них характерні товариськість, дружелюбність, емоційність та імпульсивність. Трійки вміють і люблять веселитися, відпочивати і проводити час з друзями.

Підопічні числа 3 — це дивовижні люди, які прагнуть до самовираження і цінують красу, новинки моди і стежать за своїм зовнішнім виглядом. У них відмінне почуття гумору і прекрасний смак в поєднанні з їх життєрадісністю, оптимізмом і даром передбачення.

Трійки здатні переконувати і надихати інших людей на благі вчинки. Ці розумні, харизматичні і освічені особистості, на жаль, все ж не ідеальні. Вони часто намагаються «наздогнати двох зайців» і розпорошуються, а в підсумки не доводять розпочате до логічного завершення, а також вони завжди в пошуках легких шляхів досягнення власних цілей. Підопічним числа 3 важливо уникати пасивності, зайвої балакучості, ліні, марнотратства і неврівноваженості.

Формула обчислення числа імені Карина:К (3) + А (1) + Р (9) + І (1) + Н (6) + А (1) = 21 = 2 + 1 = 3

Астрологічна символіка імені Карина

  • Камінь-талісман – Нефрит і Сард.
  • Планета- покровитель – Місяць і Марс.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Карина – Морж.
  • Рослинний символ – Ялиця.
  • Кращий зодіак – Овен і Риби.
  • Число Карини – 3.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Карина

Каріна Разумовська (актриса театру і кіно)

Карина Багдасарова (артистка цирку, дресирувальниця)

Карина Саркісова (Російська я і австрійська балерина)

Карина Зампіні (Сампіні) (аргентинська актриса)

Карина Смірнофф (відома танцівниця)

Карина Азнавурян (відома фехтувальниця)

Анна Карина (кінорежисер)

Карина Димонт (заслужена артистка України)

Карина Капур (індійська актриса)

Карина Морітц (кіноактриса)

іменини дні і святі покровителі імені Карина

Карина – це не православне, а католицьке ім'я. У православному календарі іменин його немає. При хрещенні дівчаткам дають імена православних святих, найбільш співзвучним вважається ім'я Кіріена.

Свята Великомучениця Кіріена

листопад 1