Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаНазар
3051 Oracle

Назар: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Назар за походженням давньоєврейське. Утворено від єврейського слова «nazar». Значення звучить як «присвятив себе Богові». Хоча є й інша версія походження, виходячи з якої, це ім'я могло статися від слова «nazara», що трактується як «істина».

Ім'я Назар користується попитом тільки на території країн колишнього СРСР, але володіє гарною характеристикою, привабливою значимістю, незвичайної символікою і відмінною сумісністю з більшістю знаків зодіаку і жіночих імен ...

Ім'я Назар: значення і характеристика
Походження імені Назардавньоєврейське
В кореніслово «nazar»
Буквальна трактування«присвятив себе Богові»
За другою версією«родом з Назарету»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Сьогодні ім'я Назар в рейтингу чоловічих імен знаходиться на 58-60 позиціях і з року в рік все сильніше за найближ до виходу із сотні. Доводиться зараз на 3-5 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Назарій, Назер, Насер, Насаріо

Сучасні англійські аналоги:Назарко, Зара, Зоря

Цікаве про ім'я Назар:Крім названих вище версій походження існує і ще одна, і по ній це ім'я трактується як «родом з Назарету».

Як впливає значення імені на долю: карма

Носію значення імені Назар обіцяє величезну кількість суперечать один одному характеристик. Це, на думку астрологів, некерована, незалежна, і шалена особистість, що не піддається контролю і не підвладна навіть найсильнішому маніпулюванню.

З дитинства Назар буде веселим і життєрадісним, активним, любителем руху і пригод. Можливо, дасться в спорт, доб'ється чималих успіхів, але пізніше зміниться, по суті. Він замкнутий і трохи скритний, не дуже комунікабельний і буде намагатися проводити час виключно на самоті.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність носіїв імені Назар полягає в тому, що вони завжди і на все мають свою думку, і ні в якому разі не дозволяють собою маніпулювати. А ще Назар, все без винятку, дуже добродушні і люблять допомагати потребуючим допомоги людям.

Назар погано відноситься дотим людям, що не цінують добро і нехтують дружбою, хоча самі по собі все Назар теж не дуже доброзичливі і намагаються не обтяжувати себе дружніми зв'язками.

Характер імені Назар

Характер імені Назар, а точніше носія цього ймення, такий, що ні передбачає, що не лідерських задатків, що не навіть елементарного почуття відповідальності. Зазвичай все Назар, це люди ненадійні, необов'язкові, невиконавчі і безвідповідальні, спраглі лише веселощів і розваг. Притому, характер кожного Назара без винятку передбачає гумористичність, підлабузництво, весела вдача, оптимістичність, красномовство і товариськість, чуйність, комунікабельність, привітність і відкритість. Іншими словами, характер Назара різнобічний, і якщо з одного боку носія цієї іменної форми можна дорікати в його безвідповідальності, то з іншого його можна хвалити за його вміння спілкуватися.

Крім усього іншого, характер Назара передбачає йому популярність у представниць слабкої половини людства, вміння завойовувати довіру людей, і відданість, який наділені далеко не всі сучасні люди. Його характер ніколи не дозволить йому зрадити друга, обдурити ближнього, або скористатися будь-чиєї слабкістю заради досягнення власних корисливих цілей. Плюс, Назар в будь-якій ситуації допоможе, якщо не ділом, то радою, підтримає.

З іншого боку, все вищесказане є лише теорією. Насправді характер, фактор занадто непередбачуваний, та ще й залежить від цілої купи додаткових аспектів. Так, характер у першу чергу залежить від виховання, а також, від впливу енергетики зодіаку, від пори року народження і цілого переліку астрологічних чинників.

раннє дитинство

В ранньому дитинстві у хлопчика, якому батьки вирішили дати рідкісне чоловіче ім'я Назар, по ідеї повинен бути дуже складний характер, але знову ж, це ще з якого боку подивитися. В одного боку, це дуже непосидючий, галасливий, активний, дієвий, непередбачуваний, безкомпромісний, неслухняний і балувана хлопчисько. Значення імечко Назар може перетворити його в непосиду, з яким складно буде порозумітися навіть його батькам. До того ж, він ніколи і нікого не слухається і завжди чинить так, як вважає за потрібне. У хлопчика, над яким протегує значення іменний форми Назар, немає ні відповідальності, не обов'язковості, він весь час балується і живе лише на благо своїх емоцій і вражень.

З іншого ж боку, значення цього імені може нагородити і такими позитивними рисами як чутливість, чуйність, дружелюбність, комунікабельність, красномовність і товариськість. Саме завдяки їм то у хлопчика Назара і буде досить велике оточення, що складається виключно з доброзичливців і друзів. Принаймні, про це свідчить значення і енергетика цього імені.

Що стосується батьків, то з ними порозумітися Назару буде вкрай складно. Вся проблема в його небажанні підкорятися, виконувати правила, чинити так, як йому говорять. Такі діти не люблять нав'язування правил і зобов'язань, вони прагнуть свободи в діях, і обмежувати її нікому не варто. Хоча Назар, це людина добра і доброзичливий, завжди готовий прийти на допомогу і підтримати матір з батьком, допомогти їм, чим зможе, якщо це в його силах ...

Підліток

У хлопчика підлітка, над яким протегує значення і енергетика імені Назар, має бути багато друзів і однодумців, притому, не тільки серед однолітків, але також і серед інших вікових груп. Це обожнювач спілкування, дитина, який обожнює розмовляти, веселитися, отримувати побільше нових вражень, весь час пізнавати щось нове і знайомитися з новими і новими людьми. Такому завжди буде не вистачати спілкування, скільки б його не було.

Красномовність, доброта, щедрість, балакучість чи навіть балакучість, відкритість і чуйність, добродушність і життєрадісність, мінливість і енергійність, таємничість, чарівність, відмінне чарівність і зразкове почуття гумору – цими рисами можна додатково охарактеризувати хлопчика, над яким протегує значення ймення Назар. Такі хлопці навіть в підлітковому віці поводяться здебільшого, як тільки початківці ставати на ноги дітки. Батькам доведеться дуже сильно постаратися, перш ніж їх виховання в ньому відповідальності і спокою дасть хоч якісь плоди. І то, не факт, що виховання допоможе – занадто вже сильну енергетику в собі таїть значення іменний форми Назар, надто вже бурхливу і нескінченну.

В навчанні у Назара можуть бути неймовірні проблеми, особливо в плані вивчення точних наук – точність не його «коник». Зате з гуманітарними предметами у хлопчика Назара не повинно виникати ніяких негараздів, але знову ж таки, тільки в тому випадку, якщо викладач зможе його зацікавити своїм предметом. В іншому випадку чекати від нього відповідальності і бажання вивчати предмет, все ж не варто.

Дорослий чоловік

Дорослий чоловік, над яким влада має значення і енергія імені Назар, це все такий же веселун і оптиміст по життю, про яке говорилося вище. Названого так чоловіка можна охарактеризувати наступними характеристиками: мінливість, непередбачуваність, спрага уваги і любові, комунікабельність, безпринципність, поступливість і поступливість, чесність, сумлінність, добропорядність, несерйозність, необов'язковість, ненадійність. Дорослий Назар, це любитель веселощів, вечірок, активного проведення часу, і свободи. До речі тема свободи і зовсім може обговорюватися в даному випадку окремо – значення обіцяє таке волелюбність і таку незалежність, з якою ніхто, навіть його улюблена жінка, і то не зможе впоратися. Волелюбний і незалежний, жадає визнання досконалості, ненавидить, коли його намагаються обмежить в діях, трохи егоїст, але в міру – ось такий він, чоловік Назар.

В душі чоловік, який отримав ім'я Назар, це романтик з відмінним уявою, фантазер, шукач пригод і просто людина, небажаючих проводити нудно час. Він привабливий і відкритий, і саме це-то і допоможе йому стати популярним серед представниць протилежної статі. Але є і тут одна проблемка – справа в тому, що Назар занадто влюбчів і не завжди контролює свої почуття – в результаті це може привести до нерозділеного кохання, що природно не може не травмувати поважаючого себе чоловіка. Зате Назару не складе труднощів в будь-який момент знайти собі нову пасію.

Доля імені Назар

Доля імені Назар в плані відносин з протилежною статтю, а точніше, носія цього ймення, вельми складна. Його доля передбачає довгий пошук істинної другої половинки і ще довший пошук справжньої гармонії. Сам по собі Назар неспокійний і непохитний, дієвий і шалений, але шукати в дружини собі напевно буде жінку з повністю протилежним характером.

Доля Назара передбачає йому гарний зв'язок тільки з терплячий, вимогливою, що не егоїстичною, помірної, спокійною, трепетною і обов'язкової, впевненою в собі і жорсткої жінкою. Його дружина повинна контролювати йому, і що не менш цікаво, так це те, що в теорії, люблячому свободу Назару навпаки сподобається, якщо його жінка буде намагатися обмежувати його в свободі і діях.

Ще один важливий момент – доля чоловіки з ім'ям Назар така, що передбачає йому становлення хорошим батьком і зразковим сім'янином, і навіть вірним чоловіком, незважаючи на його любвеобильность і любов до різноманітності. Назар, це людина схильний до змін, готовий мінятися і жертвувати своїми принципами заради любові. Його доля, стати тим, хто їм буде потребувати його друга половинка.

Любов і шлюб для імені Назар

Назар привабливий і сильний чоловік, але з жінками він поводиться досить скромно. Він відноситься до них з повагою і багато спілкується з ними по-дружньому. Він чекає сильних, взаємних і щирих почуттів. Нарешті, зустрівши свою даму серця він поводиться, як галантний і чарівний кавалер, обережно і акуратно відкриває свої почуття. Назар боїться, що кохана його зрадить або обдурить. Однак, переконавшись в надійності своєї обраниці, він з готовністю веде її під вінець. До речі, Назар ніколи не полюбить красиву і сексуальну, але аморальну і порожню всередині жінку. Для нього важливо, щоб у дружини була чиста і відкрита душа, а також, щоб вона могла стати справжньою берегинею сімейного вогнища.

Назар готовий йти на поступки і навіть може відмовитися від деяких своїх звичок і принципів, заради коханої подружжя, але це говорить не про його слабкості, а про силу його любові. Для нього любов — це рушійний фактор, здатний дарувати людині мудрість, силу для нових звершень і досягнень. Він з усіх намагається максимально добре містити улюблену сім'ю, при необхідності шукає навіть додаткові види заробітку. Будучи головним годувальником у родині, він без проблем віддає борозни правління дружині, в більшості випадків приймає її пропозиції, дозволяючи собою керувати. Але він — Ніяк не підкаблучник, він залишає за собою особистісну свободу і в моменти важливих рішень може наполягти на своєму.

Назар — дійсно дуже вірний і відданий чоловік. Його моральні принципи не дозволять піти на гидоту і змінити милою дружині, він просто не здатний на зраду. Крім того, він людина справи. Він завжди робить так, як сказав. І не годує дружину порожніми обіцянками.

Назар як Батько

Батьківство — це вкрай важливий етап в житті кожного чоловіка, що вимагає величезної відповідальності та сил. Кожен з них по-різному підходить до ролі батька. Деякі чоловіки взагалі не бажають брати на себе таку відповідальність, інші лише роблять вигляд, що виконують роль батька, треті тільки заробляють гроші на їх утримання, але практично не беруть участь в їх вихованні. І лише решта чоловіків стає по-справжньому гарними батьками. Далеко не завжди те, як чоловік проявить себе в ролі батька залежить від його імені. Однак деякі особливості характеру, характерні для конкретного імені можуть лише припустити, яким батьком може стати людина. Відданість, ласка, відповідальність, сила волі, поступливість, любов, властиві Назару, не дозволяють навіть подумати про те, що він може стати поганим батьком.

Назар стане просто чудовим батьком, з самого народження активну участь у житті і вихованні малюка. Він може і дружині допомогти, і додаткові дітки заробити і, звичайно, проводити час з дитиною. Він обожнює з ним грати, показувати різні ігри, гуляти дихати повітрям з малюком. До речі, любов Назара до дітей настільки велика, що він хоче розширювати сім'ю, поповнюючи її ще діточками. За згодою дружини він має всі шанси на те, щоб стати багатодітним татом. При цьому він буде і далі справлятися з усіма витратами, забезпечуючи діточок і дружину так, щоб можна було сказати, що будинок у нього — повна чаша.

Він оберігає і захищає своїх дітей від будь-яких неприємностей. Якщо дитину хтось образив в школі, то він це просто так не залишить, а в усьому розбереться і навчить своє чадо давати здачі. Він бере участь на всіх етапах виховання дітей. Намагається привчити їх до занять спортом, до здорового способу життя. Для нього важливо, щоб діти росли самодостатніми, самостійними особистостями і вихованими людьми.

Сумісність Назар c жіночими іменами

Ідеальними варіантами для шлюбу і сімейного щастя в разі імені Назар будуть такі жіночі імена як Камілла, Мирослава, Роза, Марія .

В плані почуттів, кращими стануть такі як Варвара, Софія, Злата, Наталія, Алеся, Мілана.

А ось з Радмілою, Броніславою, Ельзою, і Стефанією, краще відносин не будувати, бо буде зле.

А взагалі, цього дієвого і активного чоловікові потрібна « приборкувачка », жінка, з якою він був би трохи спокійніше …

Що до взаємин дорослого чоловіка на ім'я Назар з сучасними представницями протилежної статі, так тут все досить просто. Він влюбчів, романтичний, легко впроваджується в довіру до людей і користується популярністю у ніжній половини людства, але надто напористий. Дівчата можуть лякатися його наполегливості, і це буде призводити до розставань. Але зате Назар один з тих небагатьох чоловіків, що поважають думку своєї другої половинки. Плюс, він чарівний і добрий, щедрий, відданий, ніколи не обдурить і не зрадить свою кохану.

Число імені Назар

Число імені Назар по нумерології — 8. Символіка цифри 8 вказує на матеріальне благополуччя людей, іменами яких вона захищає. Цим людям практично завжди вдається досягти неабияких результатів у професійній діяльності, досягти високого матеріального статусу і становища в соціумі. Створюється враження, що вісімки — це машини із заробляння грошей, оскільки для них вкрай важливо примножувати свій достаток.

У підопічних числа 8 неординарні інтелектуальні здібності і блискучий розум. До речі, нерідко у них виявляються екстрасенсорні здібності, які дарують їм дар передбачення і проникливість. Прагматичні і розважливі, цілеспрямовані й амбіційні вісімки мають вольовим сильним характером. Всі ці якості разом створюють з них досить серйозних, строгих, загартованих і часом навіть жорстоких людей, що мають залізну ділову хватку. Ідеальною сферою діяльності для 8-ок є підприємництво і бізнес. Вони можуть реалізувати себе, як великі і серйозні начальники, бізнесмени або великі підприємці. До підопічним вони будуть вкрай вимогливі, суворі, навіть жорстокі і безкомпромісні.

Вісімки пишаються своїм умінням робити гроші, оцінюють всі навколо себе з матеріальної точки зору, але їм потрібно навчитися знову бачити моральні цінності людей, згадати про свої моральних якостях і стати добрішими. Крім того, підопічним числа 8 потрібно боротися зі своїм непередбачуваним характером, часто мінливим настроєм і подвійністю. На щастя, на відміну від описаних якостей, Назар надає величезного значення саме моральним цінностям, так що характеристика числа імені — Це досить відносна та теоретична категорія.

Формула для розрахунку кількості nazar Назар:h (6) + a (1) + h (9) + a ( 1) + р (9) = 26 = 2 + 6 = 8

Астрологічна символіка названа Nazar

  • Кам'яний талісман – Хризопраза.
  • Planet Parron – ртуть.
  • Патронатний елемент – вогонь.
  • animal nazar nazar – символ tapir.
  • символ рослини – Azalea.
  • Кращий зодіак – Близнюки, Лев, Діва.
  • Номери – 8.
  • Щасливий день – середа.
  • ідеальний сезон – літо.
<розділ class="part4 Відомий "ID="знаменитий">

знамениті люди, названі Nazar

Nazar Mohammed (афганські державні справи)

Назар Ass-samarai (російський актор кінематограф)

Назар Наджамі (Народний поет Башкортостан)

Назар Мохаммед (штат ь Афганистана)

Назар Матчанов (доктор ветеринарных наук, профессор)

Назар Агаханов (кандидат физико-математических наук)

Именинные дни и святые покровители имени Назар

Назар – это именоформа церковного имени Назарий.

Преподобный Назарий Олонецкий

июнь 5, июнь 17

Святой Мученик Назарий

октябрь 14, октябрь 27