Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаМодест
712 Oracle

Модест: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Модест за походженням латинське \ давньоримське. У давньоримській культурі було утворено від слова «Modest». Значення трактується як «скромний», або «невибагливий». Але не варто думати, що невибагливість, як риса характеру, обов'язково буде суліться носію цього імені ...

Ім'я Модест мається на українському іменослове з незапам'ятних часів, було неймовірно популярним на території Радянського союзу, але тепер зустрічається вкрай рідко, і то, серед старшого покоління. Зате його рідкість забезпечує його виразно сильної і яскравої енергетикою …

Ім'я Модест: Значення і характеристика
Походження імені Модестдавньоримське
Буквальна трактування«невибагливий»
за другою версією«скромний»
В корені«Modest»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Модест Єрусалимський

Популярність:Ім'я Модест віднесено до категорії найбільш рідкісних імен та сьогодні практично не зустрічається. Їм називають максимум одного хлопчика з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Модя, Модіці

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Модест:Іменувалися ж цим ім'ям діти з сімей вищих соціальних шарів, хоча за останніми даними, воно користувалося попитом і у простолюдинів.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Модест настільки загадково, що не дозволяє передбачити і частинку того, що чекає носія цього імені в майбутньому. І тим не менше, це не привід для розладів, тим більше що чогось, а дослідниками все ж вдалося добитися. Наприклад, була висунута теорія, що іменованих так чоловікам всім без винятку сулятся такі риси характеру як моральна гнучкість, старанність, сталість, розважливість, розсудливість, безконфліктність і безпринципність.

А ще всі Модести без винятку дуже позитивні в плані спілкування. Від будь-коли віє негативом або песимізмом, вони завжди намагаються мислити позитивно, оптимістично, не піддаючи паніці, ні себе, ні оточуючих людей.

Переваги та позитивні риси:найголовніша позитивна риса всіх Модестов без винятку полягає в дипломатії, в тому, що це в своїй більшості бездоганні дипломати, здатні навіть саму конфліктну ситуацію перевести в жарт ...

Модест погано відноситься долюдям негативним, які намагається у всьому побачити підступ, які намагаються всім навколо нав'язувати такий же настрій. А ще носії чоловічого імені Модест ненавидять слабких в моральному плані жінок ...

Характер імені Модест

Важко сказати точно, яким буде характер того чи іншого Модеста, адже навіть незважаючи на одну загальну енергетику цього імені, характери у його носіїв можуть бути дуже різними. Але одне можна сказати з упевненістю на сто відсотків – Модест, це завжди людина позитивний, правильний, чесний і справедливий, намагається завжди чинити тільки так, як велить душа і совість. І взагалі, це в своїй більшості чоловіки, з яких багатьом представникам чоловічої статі варто брати приклад ...

Як вже і говорилося, Модест, це завжди людина слова. Він тримає обіцянки, ніколи не зраджує і не обманює, намагається всім навколо допомагати і не здатний ігнорувати чуже горе або біду. При цьому сам він відмінно справляється з будь-якими проблемами і перешкодами, і при цьому ніколи не просить допомоги. І навіть якщо хтось запропонує допомогу, він від неї швидше за все відмовиться.

Зате друзям, рідним і близьким готовий допомагати день і ніч – йому подобається бути потрібним і відчувати себе корисним. А ще він вміє привернути до себе увагу навколишнього світу своєю яскравістю, нестандартною поведінкою, незвичайною реакцією на все, що відбувається, і інтелектуальної розвиненістю. Та й не тільки характер, але і енергетика цієї людини може сильно притягувати до нього людей з оточення.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві значенням імені Модест дитині сулітся волелюбність, лідерські задатки, самостійність, самодостатність, рішучість, активність, баловство і непослух.

Цей хлопчисько не любить, коли йому вказують, що робити, ненавидить настанови і повчання, ображається, коли замість похвали отримує лайки і покарання, вважає, що будь-який його вчинок гідний хвальби.

Батькам важко з таким впоратися, надто він намагається з маленького віку стати самодостатньою особистістю. Ще й не за віком розважливий і серйозний, хоча і сплески пустощів теж бувають.

З однолітками контактує відмінно, але упереджене ставлення до всього і бажання керувати натовпом, часто відштовхують потенційний справжній друзів. Втім, в цьому віці друзям і не судилося з'явитися, і не тільки в разі хлопчика-Модеста.

Підліток

Модест-підліток, завдяки впливу планети-покровителя, за походженням натури і зовсім стає нереально самостійним. Він уже не потребує допомоги і підказках, намагається уникати людей, які вічно сунуть свої носи в його справи, і ніколи нікого не просить про допомогу чи підтримку. Хоча глибоко в душі він би і не проти, щоб з'явився хтось, хто просто підтримає його ...

Але головний мінус підлітка, який є носієм цієї рідкісного імені для хлопчиків, це завжди нав'язливість і небажання підкорятися, що призводять до конфліктних ситуацій не тільки в рідній домівці, але також і в школі, де викладачі завжди намагаються навчати дітей.

Зате з дітьми-однолітками у нього відмінні ставлення – його поважають за відсутність страху, вміння висловлювати все в очі і відстоювати думку. Але популярність серед однокласників, лідерство, і погані відносини з дорослими, призводять все разом до негараздів у навчанні і невдач на «освітньому фронті». Хоча це має шанси і змінитися ...

Дорослий чоловік

Ну а дорослий Модя, це вже шановний, нікому не підпорядкований, що має власну думку і погляд на все, самовпевнений, доброзичливий, справедливий чоловік з організаторськими задатками. У ньому є все, що потрібно справжньому лідерові – впевненість в собі, чесність, прямолінійність, сила духу, стабільність, сталість, красномовність, цілеспрямованість і наполегливість.

Але разом з усім вищезгаданим варто згадати і про те, що в ньому немає делікатності з тактовністю – в будь-який момент конфлікт здатний спалахнути там, де його могло не бути. Плюс, самі Модести в своїй більшості в зрілості стають занадто вразливими, емоційними і нестриманими.

Втім, бувають і винятки. Але навіть незважаючи на це, Модести в своїй більшості дуже позитивні і намагаються тримати себе в руках принаймні в більшості випадків. Звичайно, розлютити його і викликати на конфлікт не складе труднощів, але якщо буде можливість, то сам Модест все ж спробує уникнути сварки.

доля імені Модест

Як повинна скластися доля носія імені Модест в плані відносин з представницями протилежної статі, любові і особистому житті в цілому? Питання цікаве, але досить складний, бо тут все залежить не тільки від енергетики самого імені, а й від виховання людини. Якщо ж орієнтуватися виключно на енергетику імені Модест, то можна точно сказати, що доля у його носія буде дуже непростий в плані відносин з жінками, тому як характер у Модестов надто вже складний, непростий ...

Напевно чоловік на ім'я Модест буде користуватися популярністю у жінок, і напевно навіть почне використовувати це з метою урізноманітнити особисте життя. Але ось довго тривати його відносини з пані не будуть, принаймні в молодості. А все тому, що у всіх пасії він завжди буде знаходити якісь недоліки, якісь мінуси, з якими не буде бажати миритися. Природно, буде намагатися перевиховувати – але ж ні одна жінка не захоче змінюватися для чоловіка, з яким у неї всього лише звичайні швидкоплинні стосунки, роман, іншими словами. А натяків на щось більше молодий Модя напевно не буде давати.

Втім, в залежності від виховання, багато що може і змінитися. При належному вихованні, Модя може вирости чоловіком більш розсудливим і компромісним, що в свою чергу позначиться і на відносинах з жінками.

Любов і шлюб для імені Модест

Модест — це цікавий і загадковий чоловік, що відрізняється зовнішнім спокоєм і стриманістю. Однак всередині нього ховається палка і пристрасна натура. В молодості він просто обожнює дівчат і відчуває до них найблагородніші почуття. Однак прийнявши рішення створити сім'ю, він дуже прискіпливо вибирає собі супутницю життя, керуючись не тільки серцем, а й розумом. Модя прагне до досконалості в усьому і намагається підігнати обраницю під його стандарти ідеальної дружини, намагаючись перевиховати її. Далеко не завжди такий експеримент закінчується вдало, проте якщо все-таки він одружується на своїй коханій, то він стане дійсно чудовим чоловіком і батьком.

У відносинах з дружиною Модест проявляє терпіння, поступливість, турботу і увагу. Його можна навіть назвати «підкаблучником», проте в його розумінні він просто дуже любить свою дружину і дозволяє їй відчувати свої лідерські позиції в сім'ї. Модест — зазвичай творча людина, мирські і побутові турботи його мало цікавлять, ось тому він і не хоче брати на себе роль глави сім'ї. Він забезпечує гідний рівень проживання своєї любимо сім'ї.

Для Модеста вкрай важливі чесність і безмежна довіра у відносинах з дружиною. Він готовий прощати їй якісь жіночі примхи або невчасно приготований вечерю, проте подружню зраду він не пробачить ніколи. Развевшісь, він, можливо, одружується вдруге, але його розчарування в жінках може відбитися на його характері й поведінці в нових сімейних відносинах.

Модест як Батько

як багато імен і всі вони абсолютно різні, але людей навіть з однаковими іменами набагато більше. Не можна гарантувати, що цей і інший чоловік з таким же ім'ям однаково добре впораються з роллю батька і з усіма батьківськими обов'язками. Однак визначивши головні риси характеру імені Модест, можна припустити, що поганим батьком він точно не стане.

До своїм дітям Модест відчуває найбільш зворушливі і ніжні почуття. Він з дивовижною легкістю ставиться до того, що дружина часто скидає на нього частину своїх обов'язків в питанні догляду і турботи про дітей. Вона користується його безвідмовністю і готовністю допомогти. Модя величезне значення віддає вихованню дітей. Для нього важливо, щоб діти отримали гідну освіту і змогли реалізувати свої таланти.

Модя із задоволенням прищеплює дітям любов до всього прекрасного, до музики, живопису, театру, мистецтва. Як людина творча, він упевнений, що і в його дітях повинен бути якийсь талант, який потрібно відкрити і розвинути. Модест не зациклюється на матеріальному становищі родини, однак він заробляє рівно стільки, скільки потрібно для того, щоб його чада могли мати все, що потрібно для життя.

Сумісність Модест c жіночими іменами

Найкращою у Модеста буде сумісність з такими жіночими іменами як Ізольда, Лоліта, Лілія, Парасковія, Поліна, Ольга, Євдокія, Кароліна і Олександра. Втім, це не весь перелік, але тут відносини « ризикують » виявитися найбільш пристрасними, чесними, щирими і довговічними, а це мрія кожної людини на світі …

З Броніславою, Алевтиной, Веронікою, Маріанною, Стелою, Марією, Фрідою і Оксаною, здатний бути побудований реально міцний союз, переповнений пристрастю, любов'ю, взаєморозумінням і щирістю, але є і велика ймовірність того, що він буде недовговічним, бо половинки тут занадто ревними, що призведе до розставання на тлі тієї самої ревнощів.

А ось з Валерією, Владиславою, Катериною, Стефанією, Світланою, Клавдією і Кірою, на жаль, чи на щастя, астрологи і зовсім не рекомендують названому так «будувати любов», бо тут спочатку визначена повна і стовідсоткова несумісність, як в плані почуттів, так і в плані характерів. Хоча це лише теорія, не підтверджена практикою …

Взагалі ж з представницями протилежної статі у Модестов все складно. Модест зазвичай важко миритися з тим, що жінки завжди мають хоч якісь недоліки. А найбільше Модюі може і зовсім злити те, що жінка не хоче змінюватися.

Всіх він хоче поміняти і перевиховати, а так вже пішло, що такий хід до душі далеко не всім жінкам. Сам же він прагне знайти любов в парі з рішучою, нав'язливою, терплячою і поступливою дамою.

Число імені Модест

Число імені Модест по нумерології — 6. Цифра 6 наділяє своїх підопічних досить цікавим і неоднозначним характером. З одного боку, у шісток в характері присутній почуття обов'язку, відповідальність, прагнення гармонії, чесність і безкорисливість. Але разом з тим шістки можуть відчувати сильну залежність від таких почуттів, як: любов і пристрасть. Трепетна і творча натура шісток відчуває потребу в яскравих і сильних емоціях, для них важливо любити і бути коханими. Найдивніше те, що їх чесність і безкорисливість не заважають їм змішувати особисте життя з професійною. Використовуючи свою приємну зовнішність і чарівність їм вдається швидше просуватися по кар'єрних сходах. Однак вони — дійсно дуже цінні і працьовиті працівники.

В молодості підопічні числа 6 можуть дозволити собі досить часто міняти об'єкти своєї любові. Однак, подорослішавши вони усвідомлюють всю важливість справжніх почуттів, створюють міцні і щасливі союзи, проявляють себе, як люблячі, вірні дружини і дбайливі батьки, сильно прив'язуються до сім'ї і до дому. Вони надійні і порядні не тільки в шлюбі, але і в дружбі. Шістки — дуже товариські, доброзичливі люди, гостинні господарі і відмінні друзі, готові завжди дати ділову пораду і допомогти.

Деякі шістки занадто довірливі, оскільки самі вони хитрувати не вміють. Грубу лестощі вони можуть розцінити як щирий комплімент. Багатьох може дратувати їх хтивість, занадто гарна зовнішність і кілька жіночне поведінку, яке особливо не йде чоловікам. Шістки — цінителі моди, вони завзято стежать за власним зовнішнім виглядом, не шкодуючи на це ціле багатство. Їх близькі повинні допомагати їм боротися з їх марнотратством. Крім того, в окремих випадках підопічні числа 6 можуть бути мстивими і навіть злопам'ятними.

Формула обчислення числа імені Модест:М (5) + О (6) + Д (4) + Е (6) + С (1) + Т (2) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Модест

  • Камінь-талісман – Гірський кришталь.
  • Планета-покровитель – Уран.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Модест – Верблюд.
  • Рослинний символ – Сосна.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Водолій.
  • Число Модеста – 1.
  • Символічний метал – Алюміній.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Модест

Модест – архієпископ Єрусалимський.

Модест з Карінтії – ірландський чернець, «апостол» (просвітитель) Кар інтіі

Модест Стрельбицький – архієпископ Волинський і Житомирський

Модест Нікітін – єпископ Російської православної церкви

Домиций Модест – політик і консул Римської імперії

Модест Петрович Мусоргський – російський композитор, член Могутньої купки

Модест Ілліч Чайковський – російський драматург, оперний лібретист

Модест Олексійович Колеров – російський історик, видавець і громадський діяч

іменини дні і святі покровителі імені Модест

Мученик Модест

січень 2, січень 15

Мученик Модест Римський

червень 15, червень 28

Святої Модест Єрусалимський

грудень 18, грудень 31