Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаДобриня
513 Oracle

Добриня: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Добриня за походженням слов'янське. У слов'янській культурі буквальне трактування значення цього імені звучить як «молодецький» або «найкращий». Утворено від язичницького старослов'янського слова, що означає «доброго». При цьому не варто думати, що таке трактування гарантує наявність безпосередньо цих же якостей в характері ...

українське чоловіче ім'я Добриня відомо всім дітям і дорослим по оповідях і мультфільмів, і сьогодні знову стало користуватися неймовірною популярністю на території сучасних російськомовних країн. Воно має гарну значимістю і сумісністю, і значиться в переліку найпоширеніших ...

Ім'я Добриня: Значення і характеристика
походження імені Добринястарослов'янське
В кореніслово «добрий»
Буквальна трактування«молодецький»
трактування за другою версією«найкращий»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:Сьогодні Добриня не входить в сотню найпопулярніших імен та доводиться за статистикою приблизно на 5 хлопчиків з 10 тисяч новонароджених, і то, зустрічається тільки в сільській місцевості.

Розмовні варіанти:Бриних, Добринка, Добринчік, Добриня

Сучасні англійські аналоги:Добрий, Добровест, Добровід, Доброгостів

Цікаве про ім'я Добриня:ім'я Добриня, незважаючи на те, що є чисто слов'янським, не числиться, ні в католицькому, не в православному іменослове по Святців.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Добриня дарує іменованого ним чоловікові багатогранний характер. Це емоційний, допитливий, різнобічно розвинений, працьовитий, але не вміє концентруватися чоловік. Він не зібраний, часто береться за купу справ і жодне не доводить до логічного фіналу. Йому не вистачає вміння організовуватися, концентруватися, не вистачає цілеспрямованості й наполегливості.

красномовства і чарівністю завойовує серця дам, весь час в увазі слабкої статі, користується цим і не обмежує себе довго одними і тими ж відносинами. Непостійний в плані відносин, ненадійний, надто велелюбний.

Переваги та позитивні риси:головним же достоїнством чоловіків на ім'я Добриня можна вважати їх красномовність і привабливість, здатність зачарувати будь-яку навіть найхолоднішу і фригидную жінку. У той же час, Добрині, це дуже товариські чоловіки ...

Добриня погано відноситься долюдям песимістам, до тих, що в усьому бачать щось погане, до людей, які постійно і в усьому шукають підступ. А ще носії цього імені ненавидять слабких духом жінок.

Характер імені Добриня

Характер імені Добриня, а точніше носія цієї іменної форми, такий, що обіцяє багато хороших якостей. Так, першими з дитинства починають домінувати такі як сором'язливість, доброта, наївність, доброзичливість і добропорядність, чесність і справедливість, уважність, безпринципність, оптимістичність, дружелюбність і товариськість. Втім, останнім у всіх проявляється по-різному – у одного характер може припускати сильну товариськість і нужду і постійне перебування в компанії однодумців, а інший може виявитися мовчазним одинаком.

Характер Добрині завжди такий, що не дозволить йому обдурити або зрадити близьку людину. Добриня добрий, щедрий, завжди готовий піти на контакт, готовий поступитися в суперечці, безконфліктний, безкорисливий, не шукає користі в спілкуванні. На такого можна покластися, у нього занадто миролюбний характер, натура добряка і просто людини з великої літери. Але знову ж таки, все залежить від батьківського виховання і купи додаткових факторів, в тому числі і від астрологічних, таких як знак зодіаку і пору року народження.

А ще характер названого цим ім'ям чоловіка передбачає наявність тяги до благодійності. Ця людина завжди готовий безоплатно запропонувати допомогу нужденному в ній людині, а це в нашому сучасному світі велика рідкість.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві у хлопчика, якому батьки вирішили дати рідкісне чоловіче ім'я Добриня, може бути вкрай непростий характер. Вся проблема в тому, що енергетика цього ймення обіцяє сором'язливість, мовчазність, нетовариськість і наївність, недовірливість і замкнутість. У такого хлопчика в ранньому дитинстві може бути сумно мало друзів і однодумців. Найчастіше названі цим ім'ям хлопчаки в дитинстві надто самотні, їм не потрібні друзі, не потрібні товариші, максимум, на що може такий претендувати, це увагу батьків, без якого Добриня може відчувати себе занадто відстороненим. Вразливість, примхливість, скритність, невміння йти на контакт, нездатність заводити друзів і грати в командні ігри, небажання ділитися власними переживаннями і постійне приховування всіх образ – всі ці риси проявляються в більшості Добринь.

З іншого боку, у хлопчика, над яким протегує енергія імечко Добриня, може бути відмінна фантазія і розвинену уяву, такі, яким можна лише позаздрити. У хлопчика Добрині може бути схильність до творчості і любов до мистецтва – ці моменти в ньому потрібно розвивати всіма можливими способами.

Ще один важливий момент – матері і батька потрібно бути максимально уважними в плані спілкування з Добринею. Цього хлопчика потрібно слухати, його потрібно розуміти, до нього потрібно прислухатися – в іншому випадку, Добриня може подумати, що не потрібен батькам, і почати замикатися в собі.

Підліток

У хлопчика підлітка, над яким протегує енергетика імені Добриня, примхливість і образливість можуть зійти на« ні ». Уже в підлітковому віці, при правильному вихованні, у нього можуть почати проявлятися лідерські задатки. Ні, вони не дуже яскраві, але мають місце бути. Головний же стимулятор в даному питанні, це бажання Добрині же не бути гірше інших. У названого цим ім'ям хлопчика може з'явитися непорівнянне ні із чим бажання бути краще за інших, продемонструвати своє «Я», він може стати егоїстом, самозакоханим павичем – батькам відразу варто звернути на це увагу і не давати цим рисам розростатися.

Що ж до навчання, так тут все досить просто – у такого хлопчика напевно будуть відмінні знання, купу талантів і хобі. Значення, на додаток до всього іншого. Може обдарувати його старанністю і відповідальністю. Природно, вчителями це не може бути проігноровано. Єдине, що може перешкодити Добрині в особистісному становленні, це його невпевненість в собі, нерішучість, але при правильному вихованні ці риси можна буде подолати.

Що ж до спілкування з однолітками, так тут теж можуть бути проблеми. Але головні з них можуть з'явитися на тлі його бажання стати краще за інших. Може здатися, що Добриня нахабний і надто зарозумілий, але значення не обіцяє таких якостей, а значить, швидше за все це буде лише зовнішня «обгортка». Зате є один точний момент – значення може перетворити носія імені Добриня в чесного, відданого, справедливого хлопця, такий ніколи не зрадить і не обдурить, і підступу від нього чекати не варто ні в чому.

Дорослий чоловік

У дорослого Добрині, завдяки впливу такого фактора як значення, можуть проявитися вже інші риси. Так, до прикладу, відносини з родичами і друзями – Добриня добрий чоловік, добродушний і доброзичливий, ніколи не відмовляє в допомозі, завжди готовий вислухати людину і допомогти, якщо не ділом, то як мінімум радою. У дорослого може бути неймовірно багато друзів, і все віддані, і всім він сам відданий. З нього може вийти чудовий друг, від такого не доведеться чекати зради або брехні. Та й безкорисливий він, ніколи не буде шукати користь в спілкуванні з людиною. Значення може його обдарувати цілою купою хороших якостей: щедрість, доброта, справедливість, уважність і дбайливість, красномовність і товариськість, оптимістичність і позитивність, відданість і вірність.

Що стосується професійної діяльності, так тут ні до чого причепитися. Добрині значення обіцяє відповідальність, старанність, обов'язковість, працьовитість, надійність. Такий завжди знайде вихід з будь-якої ситуації, що склалася, ніколи не відмовить у допомозі підлеглим, може стати відмінним керівником. Але головне полягає в тому, що Добриня дуже відповідальний, і при цьому не зарозумілий чоловік.

Єдиний поганий момент полягає в надмірній слабохарактерності. Значення цього ймення може обдарувати сором'язливістю і наївністю, довірливістю, через які сам Добриня може сильно постраждати. Важливо, щоб цей чоловік був оточений справжніми друзями і товаришами.

Доля імені Добриня

доля імені Добриня передбачає наявність величезної кількості проблем в особистому житті, в стосунках з представницями протилежної статі, і навіть в узагалі шлюбі. Проте, дівчата можуть почати цікавити Добриню дуже рано, та й доля цього ймення передбачає раннє особистісне становлення і старт особистому житті. Уже до середнього віку у Добрині може накопичитися досить великий досвід в плані відносин з дівчатами. Доля може перетворити його на час навіть на справжнісінького звабника – допоможе йому в цьому його красномовність і надмірна доброта.

У той же час, доля передбачає і велику кількість хвороботворних розставань. Велика частина відносин буде закінчуватися душевним болем самого Добрині. Його доля, не раз бути обманутим і відданим, і з цим він повинен буде самостійно справлятися, адже про таке ніколи і нікому не розповість, така вже його натура.

Зате доля Добрині в шлюбі куди краще. Так, перший шлюб може виявитися помилковим, але в другому він точно досягне успіху. Доля Добрині, стати відмінним сім'янином і відмінним чоловіком, чоловіком, якого потрібно ставити в приклад іншим.

Любов і шлюб для імені Добриня

Добриня — це страшно привабливий, чарівний майстерний спокусник. Ще в юності він починає користуватися величезним успіхом у прекрасної половини людства. Коли багато його однолітків тільки мріють про дорослих любовні пригоди, Добриня вже має досить великий досвід тісного спілкування з дівчатами. Захопити, звабити, спокусити, звабити вподобану даму для нього простіше простого. Від життя він бере всі радощі і забезпечення. Про тривалих відносинах особливо не замислюється і часто змінює своїх прекрасних супутниць.

Одружити на собі Добриню вкрай складно, адже він — прихильник вільних стосунків. Його природна чарівність, шарм, уміння красиво говорити, а також його зовнішня привабливість не залишають байдужими жінок, та він і не має нічого проти нових любовних пригод. Закохатися в такого красеня легко, а от змусити Добриню відповідай на них взаємністю вкрай важко. Ще важче змусити його вгамувати свою велелюбну натуру і створити нормальну сім'ю.

Ранній шлюб для Добрині, звичайно, не характерний. Більш того, в його долі, найімовірніше, буде кілька шлюбів. Добриня, будучи в розквіті років, дуже швидко почне зраджувати дружині. За вдачею він — бабій, який бажає обдарувати своїм короткочасним увагою максимальну кількість жінок. Він безупинно жадає нових відчуттів і експериментів в ліжку, а сексуальне задоволення для нього стає на один рівень з потребою в питво і їжу. Зберігати абсолютну вірність для нього — завдання нездійсненне, тому його дружині доведеться з цим якось змиритися. Тільки вольова, мудра і терпляча жінка з цим впорається. Вона делікатно повинна спрямовувати енергію і думки Добрині в правильному напрямку. Постійно дивувати, спокушати його, утримуючи його сексуальний інтерес. Крім того, вести сімейний бюджет також доведеться дружині, оскільки Добриня схильний до марнотратства.

Добриня як Батько

для того, щоб стати батьком чоловікові недостатньо просто знати, що у нього народилася дитина. Усвідомлення всієї відповідальності за долю малюка, розуміння і виконання батьківського обов'язку, зміна колишнього життя на благо малюка, — ось усвідомлення того, що він — батько. На жаль, далеко не всі чоловіки здатні відразу усвідомити всю важливість батьківства. Складно собі уявити, що такий велелюбний мачо як Добриня зможе впоратися з роллю батька. Однак, грунтуючись на особливостях його характеру, можна припустити, що у нього все ж є шанс стати турботливим татом. І це незалежно від відносин з їх матір'ю.

Діти в його житті з'являються вже в досить зрілому віці. З огляду на, що баків у Добрині може бути досить багато, то з цього випливає, що його діти можуть бути від різних жінок. Однак його добросерда натура дозволяє йому подарувати всі свої світлі і щирі почуття саме дітям. Важливість відносин між батьками і дітьми він усвідомлює набагато раніше, ніж важливість щирих і відданих відносин з коханою. Навіть після ймовірного розлучення він продовжує брати активну участь у долі своїх чад.

Добриня з подвійним старанням піклується про своїх спадкоємців. Він однаково сильно любить і синів, і дочок, і намагається виховувати їх по-своєму. Так, хлопчиків він вчить благородності, а дівчаток самостійності, терпінню і лагідності. Він може проявляти строгість по відношенню до них. Крім того, будучи в розлученні, він дуже відповідально підходить до питання фінансового змісту дітей і намагається максимально допомогти їм стати на ноги.

Сумісність Добриня c жіночими іменами

Ідеальною є сумісність Добрині з такими жіночими іменами як Євгенія, Світлана, Олеся, і Мирослава. У разі створення пари названого так чоловіка з жінкою, що отримала при народженні одне з цих імен, шлюб, по ідеї, буде реально міцним і щасливим.

А ось в парі з такими як Дарина, Єлизавета або Анастасія, швидше за все ідеальних відносин не трапиться. але зате вони будуть переповнені пристрастю, любов'ю і взаєморозумінням. що теж немало важливо.

А ось шлюб з жінкою, названої таким ім'ям як Ніна, Маріанна, Броніслава або Марфа, і зовсім ні до чого доброго не призведе, бо взаєморозуміння тут не буде, та й ревнощі не дасть парі спокійного життя.

Що до взаємин чоловік на ім'я Добриня з представницями протилежної статі, так тут все складніше. Добриня занадто довірливий і не розбирається в людях, йому напевно нерідко будуть потрапляти корисливі та ненадійні жінки, дівчата, а значить і особиста його життя буде переповнена проблемами, розставаннями і душевним болем. У той же час сам Добриня не женеться за пристрастю і любов'ю, все що йому потрібно, це серйозність намірів другої половинки. Добриня може з ранніх років почати мріяти про сім'ю і особисте щастя, що рідкість. Хоча знову ж таки, все це тільки теорія, і на ділі все може бути зовсім інакше ...

Число імені Добриня

Число імені Добриня по нумерології — 1. одиничок вважають лідерами від народження. Одиниці часто ставлять перед собою завдання, які зможуть досягти успіху в житті, стати могутніми і владними людьми. Для підопічних числа 1 не існує цілей, яких би вони не змогли досягти. Вони долають будь-які перешкоди і перешкоди, не зупиняючись. Честолюбні, наполегливі, впевнені в своїх силах особистості — це і є підопічні числа 1, які, як правило, домагаються в житті матеріального благополуччя і високого соціального статусу.

Цілеспрямовані одиниці будуть щасливі не тільки в бізнесі, але і в творчих професіях. У них величезний інтелектуальний потенціал, вміння працювати і заробляти гроші власною працею і розумом, покладаючись тільки на свої власні думки і пропозиції. Одиниці працюють самостійно, оскільки терпіти не можуть, коли ними намагаються керувати, зате самі можуть успішно впорається з роллю керівника.

Підопічні числа 1 — веселі, добродушні, життєрадісні люди, які вміють відпочивати і веселитися. Їм категорично заборонено впадати в зневіру або депресію, оскільки складні ситуації в житті одиниць загострюють їх приховані мінуси: зарозумілість, ймовірний егоїзм і нестриманість. Не можна вважати плюсом і їх тягу до маніпулювання людьми. Такі яскраві особливості абсолютного лідера здатні допомогти у роботі, але в особистому житті вони здатні та запобігають.

Добріня Назва розрахунку формули:d (5) + o ( 7) + b (2) + p (9) + s (2) + n (6) + i (6) = 37 = 3 + 7 = 10 = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка Назва dobrynya

  • Камінь-талісман – страза та аметист.
  • Planet Parron – уран.
  • Патронінг елемент – повітря.
  • Символ символу символу тварин – Skat та Acne.
  • Овочевий символ – Аспен та Барбаріс.
  • Найкращий зодіак – Козеріг та Водолій.
  • dobryni номер – 1.
  • Щасливий день – середа і субота.
  • ідеальний сезон – зима.
<розділ клас="part4 відомий" id="знаменитий">

відомий людям Добрині

Добриня Нікітіч (Богатир українських народних епосів)

Добриня (Воєвода Володимир I Святославича)

Добрыня (новгородский посадник)

Добрынка (киевский боярин)

Добрыня Долгий (суздальский боярин)

Добрыня Галичанин (XIII век)

Именинные дни и святые покровители имени Добрыня

Добрыня – это старославянское имя, пришедшее еще со времен язычества. Его нет как в православных, так и в католических святцах. Именем Добрыня не крестят, именины не отмечают. При крещении ребенку выбирают другое православное имя, дарующее ему Святого покровителя. Однако имя Добрыня могло употребляться, как прозвище или нецерковное имя, тогда покровителем имени Добрыня может стать Святитель Антоний, Новгородский архиепископ, в миру Добрыня Андрейкович.