Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаМакар
1127 Oracle

Макар: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Макар за походженням давньогрецьке. Утворено від грецького слова «Макаріос». Значення звучить як «блаженний» або «благословенний». Але незважаючи на своє походження, ім'я Макар ніколи не було відомим в Греції і Європі в цілому, і користувалося попитом тільки на території слов'янських країн.

Ім'я Макар сьогодні зустрічається вкрай рідко, але все ще є одним з найвідоміших на території колишнього СРСР. Відомо, що це ім'я має дуже сильну енергетику і хорошу сумісність, але також відомо і те, що воно по-різному впливає на кожного носія без винятку.

Ім'я Макар : значення і характеристика
Походження імені Макардавньогрецьке
В кореніслово «Макаріос»
Буквальна трактування«блаженний»
Друга версія трактування«благословенний»

Популярність:У рейтингу популярних чоловічих імен Макар займає 42-44 позиції і доводиться не більше, ніж на 5-7 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Чи не є

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Макар:В давньогрецької міфології слово «Макаріос» є одним з епітетів імені Бога Зевса.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Макар обіцяє новонародженій дитині багато різних аспектів і завдяки своїй енергетиці може створити воістину унікальну особистість. До переліку селищах цим чоловічим ім'ям характеристик входять такі риси як відкритість, щирість, доброчесність, доброзичливість, щедрість, працьовитість, старанність, акуратність, обов'язковість і доброзичливість.

З іншого боку, носій цього імені може бути і досить грубим людиною. Він може спалахнути без особливих причин, сприйняти щось не так, як потрібно було б, і взагалі, не розібравшись в ситуації нагрубити людині і сильно його образити. Хоча Макар властиво така якість як всепрощення.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені без винятку, це здатність прощати образи і визнавати власні помилки. Притому, Макара не потрібно змушувати вибачатися – він сам це зробить, без підбурювання і прохань.

Макар погано відноситься долюдям, які не визнають своїх помилок, і до тих, хто намагається користуватися чужими слабкостями в ім'я користі. Плюс до всього носії цього імені звичайно ненавидять занадто замкнутих і укритті людей.

Характер імені Макар

Характер імені Макар такий, що наділяє носія цього імені унікальною натурою. Стриманий, упевнений в собі, скромний і планомірний, товариський і відповідальний, спокійний і помірний – всі ці риси притаманні носіям імені Макар, і всі вони створюють непростий, але терпимий характер.

Характер хлопчика на ім'я Макар такий, що може стати причиною безлічі конфліктів. Але причини криються в таких аспектах його натури як агресія, ненависть до критики і повчань, неприйняття чужих точок зору. А ще характер цього імені може обдарувати і купою інших характеристик, але всі вони будуть проявлятися поступово, по ходу дорослішання, і в залежності від купи додаткових параметрів.

Так, за головною версією, інтенсивність і сила якостей, якими повинен володіти Макар, залежать від впливу багатьох чинників, таких як виховання, вплив стихії, які сприяють над ім'ям, і вплив енергетики планети-покровителя ...

раннє дитинство

значення імені Макар обіцяє новонародженій дитині багато різних аспектів. Серед них з дитинства виявляються такі як відкритість, щирість, доброчесність, доброзичливість, щедрість, тямущість, привабливість, акуратність, ніжність, чесність і слухняність.

Дитиною він радує батьків всім, чим тільки може. Він робить успіхи у всьому, чого торкається. Спокійний і стрімко домагається поставлених цілей, ніколи не здається і обожнює мозкову діяльність. Мінус же всього один, і полягає він у тому, що сам Макар не вміє спілкуватися і заводити друзів, і навіть не страждає від цього, не намагається змінити це, адже не потребує наявності друзів-однолітків і намагається триматися на самоті, щоб бути вільним . Він одинак ​​по своїй суті, по крайней мере, в самому ранньому дитинстві.

Підліток

будучи підлітком і в юнацькому віці носій чоловічого рідкісного імені Макар не припиняє радувати близьких. Він зразковий учень, старанний і відповідальний хлопець, завжди надходить по совісті і ніколи не підводить, ні батьків, ні викладачів, ні друзів.

Макар може стати лідером серед однокласників, але душею компанії він ніколи не стане, та і намагатися не ним стати не буде.

Мета, яку Макар може переслідувати в підлітковому віці, дуже проста – він хоче швидше відучитися і повернутися до рідної домівки, бути оточеним любов'ю і турботою, радіти за рідних і допомагати матері . Це в прямому сенсі «мамин синочок». Але не варто це заохочувати. Навпаки, матері варто виховувати його самодостатнім, інакше він стане «хлюпиком» і збереже цю рису до кінця життя.

Дорослий чоловік

Подорослішавши, Макар може сильно змінитися . Він може перетворитися з потайного і не дуже товариського хлопця в оптиміста і говоруна, комунікабельну і дуже товариську чоловіка, який ні хвилини не зможе всидіти мовчки, склавши руки, та ще й в тиші. Дорослий Макар може стати душею компанії, людиною, без якого не буде обходитися жоден захід, заводієм і негласним лідером.

Що стосується відносин з друзями, так тут і зовсім все досить просто. По-перше, носіям цього імені не властива корисливість і фальш – але ж це вже грає в плані дружби на руку. По-друге, Макар ніколи і ніколи з товаришів не залишить в біді, що теж є плюсом. Ну а по-третє, чоловіки, названі цим іменем, це дуже комунікабельні люди, завдяки чому вони завжди оточені увагою.

А ось що стосується жінок, так в їх відношенні багато що може сильно змінитися. Залежно від ступеня популярності у представниць протилежної статі, Макар може стати бабієм, або навпаки, занадто сором'язливим і невпевненим в собі одинаком-холостяком.

Доля імені Макар

Доля імені Макар в стосунках з жінками, в любові і особистому житті настільки складна і непередбачувана, що передбачити її можна тільки в разі окремого вивчення кожного носія цього імені.

Якщо ж говорити серйозно і спробувати вгадати, як складеться в особистому житті доля Макара, так тут в першу чергу варто сказати про те, що в підлітковому віці Макар може стати справжнісіньким бабієм і розбити не одну дюжину сердець. Якщо він відчує свою перевагу і зрозуміє, що користується популярністю у жінок, то почне цим користуватися.

У той же час варто сказати і про те, що Макар напевно буде дуже довго шукати собі другу половинку, адже далеко не кожна зможе відповідати тим критеріям, які він буде висувати. Тільки через якийсь час він змінить критерії. Втім, невідповідність жінок критеріям не змусить Макара бути одинаком – жіночої уваги носію цього імені не позичати. ​​

Любов і шлюб для імені Макар

Макар — принциповий і високо моральний чоловік. Він поважає прекрасну половину людства і не буде колекціонувати дам. Ранній шлюб для нього не характерний. Йому потрібні відносини, засновані на довірі та міцній дружбі, повазі і вірності, а не тільки на сліпий пристрасті. Він не майстер слова і рідко говорить про свої почуття, але мудрі і розважливі дівчата оцінюють його за такими якостями, як надійність і грунтовність.

Обраниця Макара повинна бути прониклива і розважлива. Вона не повинна намагатися обмежити свободу коханого, оскільки Макар не дозволяє це робити нікому, настільки для нього вона важлива. Однак його дружині не варто хвилюватися, що, користуючись відчуттям свободи він буде їй змінювати. Макар поважає і цінує жінок, а зрада для нього – це підло, бридко, неприпустимо. Також його дружина повинна бути спокійною, розумною, врівноваженою, обов'язковою, наполегливій і господарської жінкою. У такій сімейній парі буде панувати гармонійна і життєрадісна атмосфера.

Макар в сімейному житті стриманий, спокійний, мало емоційний. Але він вірний, відданий, ніжний, турботливий і поступливий. Він гідно утримує сім'ю і нікому не дозволить оббити його дружину.

Макар як Батько

Поняття батьківства — дуже делікатна тема для багатьох чоловіків. Деякі намагаються уникнути цього за всяку ціну, бояться брати на себе таку відповідальність, але є й ті, хто, ставши батьком просто відмовляються від такої відповідальної та важливої ​​ролі і нічого не роблять для своєї дитини. Але багатьох чоловіків батьківство змінює в кращу сторону. Що ж до Макара, так тут можна припустити, що він швидше за все стане хорошим батьком.

Макар відповідально і серйозно підходить до питання батьківства. Він відповідально і активно підходить до питання розвитку і зростання малюків. Він надійний, турботливий і люблячий батько. Макар готовий трудиться день і ніч аби у його дітей було все, що потрібно. Він готовий і дружині допомогти і з дітьми провести час.

Макар відповідально підходить до освіти дітей. Він допомагає дружині визначиться з потрібними секціями, гуртками. Разом з дітьми любить подорожувати. Велику прихильність має до сина, бажаючи виховати з нього справжнього чоловіка.

Сумісність Макар c жіночими іменами

Питання сумісності імені Мака з жіночими іменами розглядався дослідниками даної області ще в довоєнний час, і вже тоді астрологами було помічено кілька важливих факторів, а саме ...

Виявилося, що найкращими варіантами в плані любові і почуттів, є такі як Юлія, Софія, Роксана, Олександра, Валентина, Женя, Жанна, Лада і Уляна.

Ідеальний і міцний шлюб побудувати вийде з дівчатами, які отримали ім'я Агата, Неллі, Роза, Ніна, Еліна і Ельвіра, Сусанна і Віра.

Найгірше вплив на долю такого чоловіка виявляється внаслідок відносин з Оленою, Стелою, Міррою, Радою, Маріанною і Ліною.

Що до взаємин з представницями протилежної статі, так ту т все досить складно, адже багато залежить в даному питанні від виховання. В цілому ж можна сказати лише про те, що Макар ніколи не дозволить собі образити жінку або зачепити її гідність, а це вже якийсь ніякої, але плюс …

Число імені Макар

Число імені Макар по нумерології — 1. Одиниця — це символ влади, могутності і слави. Тож не дивно, що підопічні числа 1 — природжені лідери і переможці. Вони — цілеспрямовані і наполегливі люди, що йдуть до своєї мети, впевнено долаючи всі труднощі і перешкоди. Одиниці — діяльні, честолюбні, активні і впевнені в собі. Вони мають здатність заробляти гроші. Наявність числа 1 в оточенні одиниць може посилити їх позитивні якості. В критичний момент саме підопічні числа 1 здатні знайти швидке і єдино вірне рішення.

Одиниці, це настільки обдаровані люди, що можуть реалізувати себе, як в творчих професіях, так і в веденні бізнесу. Вони володіють величезним інтелектуальним потенціалом. Підопічні числа 1 не терплять чужого тиску, вважають за краще працювати індивідуально або ж керувати іншими людьми. Вони ніколи не беруть до уваги думки та поради інших людей, а одноосібно приймають будь-які рішення.

Дев'ятки — оптимістичні, життєрадісні і веселі люди. Їм слід більше спілкуватися, відпочивати подорожувати, а ось депресії або зневіри їм протипоказані. Серед негативних якостей одиниць можна назвати: зарозумілість, егоїзм, нестриманість, нелагідність і імпульсивність. Їх прагнення до беззастережного лідерства робить їх надто владними і нещадними.

Формула обчислення числа імені Макар:М (5) + А (1) + К (3) + А (1 ) + Р (9) = 19 = 1 + 9 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Макар

  • Камінь-талісман – Опал і Алмаз.
  • Планета-покровитель – Плутон.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Макар – Слон.
  • Рослинний символ – Пальма.
  • Кращий зодіак – Скорпіон.
  • Число Макара – 1.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Макар

Макар Гончаренко – радянський футболіст, нападник

Макар Барташов – радянський офіцер, учасник радянсько японської війни. Герой Радянського Союзу

Макар Алпатов – співак, режисер

іменини дні і святі покровителі імені Макар

Макарій – це церковна форма імені Макар в православ'ї.

Святитель Макарій Святитель Макарій

грудень 30, січень 12

Преподобний Макарій Великий

січень 19, лютий 1

Преподобний Макарій Калязинский

березень 17, березень 30

Святитель Макарій Переяславський

Трав 13, ма 26

Преподобний Макарій Глушицький

жовтень 12, жовтень 25