Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаВлад
498 Oracle

Влад: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Влад за походженням слов'янське. Буквальне трактування значення звучить як «володар». Спочатку існувало як укорочена форма імені Владислав. Тепер же вживається і як самостійне ім'я.

А ще чоловіче ім'я Влад красиво звучить на різних мовах, має відмінною символікою і славиться на весь світ . Сьогодні зустрічається не рідше, ніж багато століть назад, і користується попитом у багатьох європейських країнах, а не тільки в російськомовних ...

Ім'я Влад: Значення і характеристика
Походження імені Владстарослов'янське
Переклад«володіти» або «володар»
Вважається укороченою формою«Владислав»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У рейтингу популярних чоловічих імені ім'я Влад не числиться як самостійне і розділяє свою популярність з іншими іменами, що відбулися від того самого кореня.

Розмовні варіанти:Влад, Владик

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Влад:ім'я Влад було дуже популярним на Русі, але в використовувалася як укорочена форма Владислава.

Як впливає значення імені на долю: карма

Ім'я Влад чисто слов'янське за походженням, і трактується як «володар». Значення імені Влад мало чим відрізняється від схожої самостійної повної форми, яка звучить як Владислав. Воно по наданню обіцяє носіям такі риси як активність, дієвість, готовність підкорювати нові вершини в будь-який зручний момент, здатність бачити власні недоліки і боротися з ними. А ще носії імені Влад зазвичай наділені хорошим уявою, що не менш важливо в сучасності.

В своїй більшості Влади, це чоловіки з сильною життєвою позицією, ніколи не відступали від своєї мети і прагнуть до самовдосконалення. Це чоловіки, які намагаються виконувати обіцяне і ніколи не порушувати своїх слів. А ще з них виходять відмінні тата і сім'янини.

Переваги та позитивні риси:може стати хорошим другом і відданим товаришем, ніколи не зрадить заради вигоди, не дружитиме з будь-ким з корисливих мотивів, ніколи не нагрубити людині, якщо той не заслужив цього якимось реально поганим вчинком.

Влад погано відноситься долюдям, які не виконують обіцяного і користуються в корисливих цілях чужий добротою. Він ненавидить корисливих, брехливих і ледачих людей, намагається уникати егоїстів і потенційних лідерів.

Характер імені Влад

Характер імені Влад, а точніше носія цього імені, такий, що ніколи не дозволить іменованого таким чином чоловікові зрадити друга або використовувати чиєсь довіру в корисливих цілях. Він ніколи не дозволить собі проявити користь, завжди каже правду товариша, не стане критикувати його, знаючи, що може критикою зачепити його самолюбство. З Владом приємно дружити і спілкуватися, і його характер не дратує, а навпаки, притягує. Хоча бувають і винятки ...

Як правило Влад, це в молодості дуже веселий і оптимістична людина. Проблема криється лише в тому, що у нього не такий вже і доброзичливий характер, щоб у нього було багато друзів. Комунікабельності йому може дуже не вистачати. Якщо ж батькам вдасться виховати в ньому це якість, то тоді друзів у нього буде, хоч відбавляй. Та це й не дивно, адже з таким добрим і щедрим людиною просто не можна не дружити.

Ну а на завершення можна сказати ще й про те, що Влад, це в більшості випадків чоловік, який обожнює відчувати себе потрібним. І для того, щоб відчувати себе таким, він буде робити все можливе. Наприклад, це бажання може породити в ньому добряка, готового допомагати всім навколо. Правда, користуватися його добротою все ж не варто – як то кажуть, «віддача замучить».

Раннє дитинство

В дитинстві хлопчикові, який отримав красиве чоловіче ім'я Влад, притаманні такі риси як емоційність, дієвість, активність і енергійність. Це хлопчисько рухливий, активний і дуже балувана. Він постійно в русі, розвивається, рухається, щось робить, шукає нові захоплення і нікого не слухає.

Непокора і баловство – його головні два мінуси. Він рідко кого-то слухається, нікому не підпорядковується і поводиться часом, ніби розбійник і дебошир. Хоча насправді він не такий. Просто характер у нього такий, що він не може собі дозволити підкорятися кому-то, навіть якщо від цього буде залежати його життя.

А ще сором'язлива і не любить робити що-небудь на публіці. Не має потреби в глядачах, живе сам по собі, займається тим, що подобається, і ніколи не стане робити те, що йому говорять батьки. Друзі йому потрібні тільки для підтримки в моменти невпевненості в собі, і не більше.

Часом він трохи образливий і ранимий. Він не прощає образу навіть близьким, через це страждає від самотності.

Підліток

багато що в житті і характері підлітка на ім'я Влад може помінятися. І в першу чергу він почне замислюватися про своє становище в суспільстві. Влада-підлітка переборювати почуття самотності, і він починає розуміти, що без друзів і однолітків не зможе прожити. Тоді вже обзаводиться великою кількістю знайомих і друзів. Але справжнім другом він навряд чи когось назве. Він рідко кому може довіритися, у всіх бачить підступ.

Його головний недолік – невміння приймати всіх такими, якими вони є. Щоразу він приділяє занадто багато уваги недоліків знайомих, критикує їх і ображає – потім розуміє, в чому був не правий, але помилок не визнає і ніколи не вибачається.

Перевірені шкільні друзі для нього є чимось на зразок другий сім'ї. З ними він забуває про все, але душу нікому не розкриває. Взагалі досить важко вивести Влада на задушевну розмову. Якщо він комусь і довіриться, то тільки дружині і дітям, і то, через багато років.

Дорослий чоловік

Характер дорослого отримав ім'я Влад чоловіки дуже складний, але головний мінус не в складності, а в ліні. І ця сама лінь може сильно нашкодити йому, як в особистому житті, так і в професійній діяльності.

Він прагне до самодостатності, матеріальної незалежності, самореалізації та професійному становленню, але ледар по натурі, через що і не може отримати те, до чого прагне. Хоча з цим цілком можна боротися. Все, що потрібно, це зацікавити його справою, дати стимул, допомогти йому зрозуміти, що в майбутньому праця буде винагороджена. Йому важливо бути зацікавленим в справі і мати сенс від зробленої, інакше про успіх не може бути мови.

Зате в особистому житті в цілому у Влада має бути реально щастя, адже він відданий і вірний чоловік, і здатний стати зразковим чоловіком гідної цього жінці. Він ідеальний в домогосподарстві, цінує любов і відданість, стане відмінним батьком, якщо відчує, що йому це потрібно.

доля імені Влад

Важко сказати, як складеться доля Влада в стосунках з представницями протилежної статі, в любові і як такої особистому житті в цілому. Але одне можна сказати зі стовідсотковою впевненістю – Влад ніколи не буде відчувати брак уваги з боку жінок. Він з дитинства може бути дуже популярним у дівчаток, і з часом може стати навіть справжнісіньким ловеласом. Хоча знову ж таки, бувають і винятки.

Можна також відзначити і те, що Влад ніколи не зрадить свою кохану і не буде відчувати її довірою. Носії цього імені, це звичайно вірні, надійні, відповідальні супутники життя, від яких не доведеться дружинам чекати, чи не зрад, чи не зради.

Ну а крім усього іншого, не можна не згадати і про те, що Влад, це завжди у відносинах з дівчиною джентльмен, якому не властиво ображати другу половинку. Так, може він і не буде задаровувати квітами і «обливати» комплементами свою кохану, але проявить в її відношенні максимум хороших якостей. Він завжди захистить, підтримає, допоможе, якщо буде потрібно, підкаже і порадить звий дівчині. А адже це вже само по собі багато чого варте.

Любов і шлюб для імені Влад

Влад – це чоловік з досить суперечливим характером, тому тривалий час він не може визначитися з життєвими цілями, шляхами їх реалізацій та підходящим часом створення сім'ї. Він потребує сильної волею, але в той же час поступливою і спокійною дружині. Вона повинна бути мудрою і ніжною, і повинна навчити його жити за принципом: «Чоловік – голова, а дружина шия».

Влад часто не може, точніше лінується домагатися значних результатів в житті. Для успішної самореалізації в роботі йому також потрібен поштовх і опора, і дружина якраз і повинна стати цією опорою. Дружина повинна підштовхувати і зацікавлювати його в русі до мети, надавати йому підтримку і ніжно, м'яко їм управляти.

В цілому, Влад може стати хорошим сім'янином і люблячим чоловіком. Він дуже швидко і сильно прив'язується до коханої дружини і сімейному гніздечку. Йому не потрібні розваги на стороні. Він цінує вірність, довіру і розуміння в сімейних відносинах, і тому прагне створити сім'ю один раз і на все життя.

Влад як Батько

Як не дивно, але з досить ледачого і бездіяльного Влада може вийти турботливий і люблячий батько. Часто саме поява дітей і стає головним стимулом у реалізації професійних здібностей. Він забуває про свою лінь і працює на благо сім'ї, не покладаючи рук.

При цьому у вільний час він завжди готовий допомогти дружині в догляді і вихованні своїх янголят. Йому подобається возитися з дітьми, так він пізнає всю радість батьківства, що в корені міняє його зсередини.

Влад стає більш відповідальним, розважливим і діяльною людиною. Його діти цінують і поважають любов і працю. Він дозволяє дружині вибрати способи розвитку дітей, а сам ретельно облаштовує їх сімейне гніздечко, щоб дітям вдома завжди було добре, тепло, зручно, цікаво і весело.

Влад підтримує дружину в процесі виховання і освіти їхніх дітей. Однак тут він відповідає здебільшого за матеріальну сторону питання, а головні функції в цьому виконує всі ж сама мама.

Сумісність Влад c жіночими іменами

Найкраща сумісність у Влада з дівчатами, іменованими такими іменами як Анфіса, Ірина, Яна, Таміла, Флора, Рената, Нора, Діна.

В шлюбі ідеальне поєднання досягається відносинами з такими як Галина, Ія, Клара, Елеонора, Вікторія.

Ні сумісності у Влада з такими іменами як Ліна, Олена, Ельза, Антоніна.

Що до взаємин з жінками в цілому, так тут все набагато складніше. З одного боку, Влад може користуватися великою популярністю у представниць слабкої половини людства, але з іншого, по-перше, він дуже вимогливий, а по-друге, надто ледачий. Від такого не дочекається дівчина, ні квітів, ні романтичної вечері при свічках. До всього його потрібно підштовхувати, про все треба говорити прямо. А бажано, щоб дівчина сама робила всі необхідні для зближення кроки.

Число імені Влад

Число імені Влад по нумерології — 4. Четвірка наділяє своїх підопічних такими важливими якостями, як раціоналізм, практичність, надійність, порядність і консервативність. Серед підопічних 4-ки безліч працьовитих і виконавчих працівників, які до виконання доручень підходять відповідально і серйозно. Вони вміло можуть допомогти організувати роботу колективу.

Консервативний і практичний підхід до життя ніяк не дає їм вирішиться на будь-який ризик або зміну, навіть, коли вони могли б вирішити якусь важливу проблему або поліпшити їхнє становище . Натомість підопічні числа 4 чудово справляються з роботою, що вимагає вміння оперувати цифрами. Вони завжди роблять все за графіком, в термін і ні про що не забувають, тому начальство ними дорожить.

Тепла домашня атмосфера, чашка міцного чаю в глибокому кріслі з улюбленою кішкою на руках — ось приклад їх звичного часу. У відносинах з близькими вони також надійні і порядні, на них можна покластися. Однак вони можу проявляти надмірну педантичність або дріб'язковість, а їх зайва розсудливість і прагматичність може робити їх нудними для оточуючих. Влад, як і більшість четвірок, повинен навчитися фантазувати, знайомиться з чимось новим і незвичайним.

Формула обчислення числа імені Влад:У (3) + Л (4) + А (1) + Д (5) = 13 = 1 + 3 = 4

Астрологічна символіка імені Влад

  • Камінь-талісман – Топаз.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Влад – Заєць.
  • Рослинний символ – Гвоздика.
  • Кращий зодіак – Діва.
  • Число Влада – 4.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Влад

Влад, Олександру – румунський футболіст, захисник« Дніпра »

Влад, Ніколае – румунський і австралійський важкоатлет

Влад, Роман – італійський композитор і музикознавець румунсько го походження

Влад, Юліан – румунський політичний діяч, генерал армії

іменини дні і святі покровителі імені Влад

Ім'я Влад стало самостійним ім'ям зовсім недавно. Раніше воно вважалося короткою формою імені Владислав, тому при хрещенні хлопчиків хрестять повним ім'ям.