Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаНиканор
611 Oracle

Никанор: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Никанор за походженням грецьке. Утворено від грецького слова «Νικάνωρ». Перекладається значення як «бачить перемогу». Вважається біблійним ім'ям, адже належало апостолу від сімдесяти. За доданню, Святий апостол Никанор здійснював множинні богоугодні діяння ...

Ім'я Никанор має відмінну, дуже сильну і яскраву енергетику, і обіцяє досить непогану сумісність з українськими жіночими іменами. Але незважаючи на те, що колись воно було популярним в СРСР, сьогодні воно не дуже поширене і зустрічається вкрай рідко.

Ім'я Никанор: Значення і характеристика
Походження імені Никанордавньогрецьке
В коренігрецьке слово «Νικάνωρ»
Буквальна трактування за цією версією«бачить перемогу»
Ангел хранитель і покровитель імені:Апостол Никанор

Популярність:Сьогодні ім'я Никанор вже числиться серед канули в історії імен і доводиться за статистикою всього лише на 2-3 хлопчика з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Ніка, Нікоша

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Никанор:ім'я Никанор є православним ім'ям, а його похідна версія числиться в католицькому іменослове по Святців.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Никанор настільки ж просто трактується, як і історія його походження. Фахівці ж упевнені, що енергетикою імені Никанор сулітся носіям багато хороших характеристик, серед яких впевненість в собі, цілеспрямованість, працьовитість, поміркованість, терплячість, добропорядність, життєрадісність, спокій, врівноваженість і тактовність. Правда, все вищеназване проявляється не відразу, а поступово, по ходу дорослішання і в залежності від знака зодіаку …

А ще всім Никанор без винятку властиво домагатися поставлених цілей всіма можливими шляхами, навіть якщо доведеться йти напролом ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх Ніканоров, це їх здатність долати будь-які перешкоди в гонитві за постеленной метою. Ці чоловіки ніколи не здаються і завжди йдуть до кінця, чого б їм це не коштувало. Причому, домагаються своїх цілей вони тільки чесними способами.

Никанор погано відноситься долюдям, схильним до зради, корисливості, обману і несправедливості. А ще носії цього чоловічого імені ненавидять жінок, які намагаються бути в відносинах главами ...

Характер імені Никанор

Характер у чоловіка на ім'я Никанор неможливо повністю передбачити, однак спираючись на думку фахівців, можна припустити, що припустити, що, найімовірніше, Никанор буде цілеспрямованим, обов'язковим, працьовитим, розважливим, терплячим, відповідальним і досить добродушною людиною.

Никанор не любить галасливі компанії і взагалі впускає у своє життя лише небагатьох людей, тому друзів у нього, як правило, дуже мало, зате вони надійні і перевірені люди. Нерідко така дружба триває з самого дитинства. Никанор завжди прийде на допомогу своїм друзям і ніколи не зрадить їх першим. Його дружба заснована на довірі, спільних інтересах і цілях, а також взаємовиручку.

Никанор, це безконфліктний людина, завжди йде на зустріч. Не можна сказати, що він корисливий, адже він любить допомагати людям безкорисливо, просто так. Однак, передбачається, що він — розважливий чоловік, прораховує свої дії наперед так, щоб заплановані дії принесли йому користь і вигоду, а не нашкодили.

Раннє дитинство

В ранньому ж дитинстві значенням красивого імені для хлопчиків Никанор обіцяє спокій, вихованість, посидючість, делікатність, красномовність, поступливість, слухняність і цілеспрямованість.

Цей дитина не вередує, не "качає права", не слухається, слухає батьків і не суперечить їм. Для хорошого проведення часу йому не обов'язково бешкетувати або балуватися, та й друзів не потрібно – вистачить лише одного, але вірного друга, того, цілі якого будуть збігатися з його. Поважає думку мами і тата – слухається, надходить по совісті, не лінується і весь час чимось зайнятий. Зазвичай такий є зразком для наслідування – чужі батьки часто будуть приводити його в приклад.

Ну а головне ж його гідність, це вміння йти незважаючи ні на що до поставленої мети – так, він йде до неї повільно, але зате впевнено, не боїться перешкод і обов'язково досягне запланованого.

Підліток

Будучи підлітком, цей хлопчина зіткнеться з труднощами лише в плані спілкування – замкнутість, скритність, мовчазність, нетовариськість, і небажання контактувати з дітьми, приведуть до безлічі негараздів, особливо в школі та інших навчальних закладах. Швидше за все, вина за це лежить на вплив супутника, планети-покровителя.

Зате в навчанні він просто ідеальний – з будь-яким предметом справляється на «ура», що не лінується, і навіть не симпатизує науці готовий приділяти належний час і увагу. До дорослим, включаючи вчителів, відноситься шанобливо – ніколи не нагрубити, та й висловити дорослій людині свою думку в грубій формі теж не дозволить собі.

Якщо ж говорити в загальному, то це хороша людина, комунікабельний, нетовариський, але готовий підтримати будь-яку тему розмови, якщо буде потрібно. Безконфліктність і безпринципність – його важливі переваги. Такий ніколи не влізе в бійку, не почне сваритися, чи не нагрубити, навіть при наявності приводу.

Дорослий чоловік

А ось дорослий-Никанор, це вже й зовсім інша людина, і все завдяки благородному впливу каменю-талісмана імені. Хоча в залежності від приналежності до року за китайським гороскопом, багато що може і змінитися. В іншому випадку це буде людина з характером, наділеним такими рисами як розсудливість, відповідальність, старанність, обов'язковість, красномовство, цілеспрямованість, терплячість, наполегливість, ощадливість і добродушність.

Він буде цінним членом і в суспільстві, і в сім'ї. До його думки все навколо завжди будуть прислухатися. Ну а його слову будуть вірити все без винятку, адже всі знатимуть, що він ніколи не порушить обіцянку. Єдина проблема дорослого Никанора, це його нездатність слухати людей і просто довіряти їм. Він нікому не вірить і завжди шукає підступ в спілкуванні з людьми.

Доля імені Никанор

Доля імені Никанор в любовних відносинах з прекрасною половиною людства і в шлюбі далеко не відразу складається вдало і гладко. Вся справа в його сором'язливості і деякої замкнутості, в юності він просто не прагне до тісного спілкування з дівчатами і не мріє про перше кохання. Та й дівчата не дуже й прагнуть до спілкування з таким відчуженим хлопцем.

Однак у міру дорослішання характер Никанора дещо змінюється і стає досить відповідальним і успішним молодим чоловіком з привабливою зовнішністю і серйозними намірами. Він націлений не так на любовні пригоди, а на створення сім'ї з глибоко коханою жінкою.

У сімейному житті Никанор продовжує бути трохи замкнутим, тому не може до кінця показати силу своїх почуттів. Однак це не заважає йому побудувати досить міцну і по-справжньому щасливу сім'ю, в якій подружжя поважають і цінують один одного. В кінцевому підсумку, Никанор завжди стає відмінним чоловіком і дійсно турботливим батьком.

Любов і шлюб для імені Никанор

Никанор — відповідальний і серйозний чоловік, надійний чоловік, який не женеться за яскравими і ефектними жінками, не намагається здобути славу дамським угодником, а просто бажає створити міцну і надійну сім'ю. Він вибудовує собі образ ідеальної жінки з завищеними вимогами, а полюбить просту, люблячу, симпатичну і спокійну жінку. Єдине, що має зуміти зробити його обраниця — це вселити в нього віру в себе, якої йому зазвичай не вистачає.

Никанор, як правило, стає справжнім сім'янином. Він одружується тільки по великій і взаємної любові, правда він не завжди вміло демонструє дружині свою любов. Він завжди готовий піти на поступки у відносинах з коханою дружиною. Однак для того, і щоб відносини стали ще більш гармонійними, йому варто більш відкрито проявляти свої почуття і емоції.

Никанор поводиться як господарський і турботливий чоловік. Він не тільки досить добре забезпечує свою дружину і дітей, але ще і завжди виконують господарські завдання, пов'язані з чоловічою силою. Він прекрасно і кран полагодить, і трубу прочистить, і поличку повісить, не користуючись послугами фахівців і майстрів. Для нього головне відчувати турботу, любов і підтримку подружжя, тоді він відчує себе сильним, здатним захистити близьких від будь-яких бід. Однак в залежності від пори року характер Никанора може бути іншою. Зимовий Никанор, наприклад, ніколи не погодиться на рівноправність в сім'ї і буде тиснути на дружину своїм авторитетом.

Никанор як Батько

Никанор — вкрай відповідальна людина, тому не варто сумніватися в серйозності його ставлення до батьківства. Він дуже радий появі дитини в сім'ї, від цього його почуття до дружини стають ще більш яскравими і сильними. З огляду на, його схильність до замкнутості, малюк може його трішки розворушити. Спочатку у нього зазвичай народжується дочка, яка може бути дуже схожа на батька, але пізніше в сім'ї може з'явитися ще й син.

Никанор знає міру строгості і вимогливості у відносинах з дітьми, він їх щиро поважає і дуже сильно любить. Никанор буде активно задіяний в освітньому процесі дітей. Дочка він буде опікати, а сина буде намагатися виховати сильним чоловіком, може запропонувати йому професію військового. Для нього важливо, щоб всі знання діти отримали самостійно і могли вміло застосувати їх в життя.

Він досить багато часу проводить з дітьми, особливо він любить розповідати їм цікаві історії з книг, прищеплює їм любов до читання і мистецтва . Також він серйозно ставиться до занять спортом, тому неодмінно запропонує дружині водити дітей у спортивні секції, а на вихідних буде не проти і сам зіграти з ними футбол або баскетбол, наприклад.

Сумісність Никанор c жіночими іменами

Питання сумісності завжди був одним з найбільш складних, і все через малу ймовірність відповідності прогнозу реальності. І все ж, астрологи не зупиняються, і ними було висловлено думку, що найбільш підходяща сумісність у імені Никанор з такими жіночими іменоформамі як Наталя, Соня, Євдокія, Кароліна, Катерина, Єлизавета, Карина, і Уляна. За головною версією, саме з названими так жінками вдасться побудувати реально міцний і щасливий шлюб, так звані «зразкові відносини».

Маргарита, Яна, Калерія, Аврора, Вікторія, Анжеліка і Оксана – з жінками, що іменують однієї з названих варіацій, теж може вдатися побудувати хороші відносини. Буде все, і взаєморозуміння, і пристрасть, і любов, і вірність, і ласка з турботою, але є і «але» — все вищеназване може виявитися швидкоплинним і недовговічним, бо до цього веде схильність характерів обох половинок. Зміцнити взаємозв'язок в даному випадку досить важко.

Агата, Єфросинія, Капітоліна, Генрієта, Ангеліна, Тетяна, Мирослава і Людмила – тут і зовсім панує стовідсоткова несумісність. Тут навіть символіка, покровительствующая над іменами, не має ніякої схильності до контакту. Втім, вся надана інформація є лише теоретичною, варто пам'ятати про це …

Що до взаємин з представницями протилежної статі в цілому, так тут все досить просто. У перших, Никанор напевно буде користуватися популярністю у жінок. По-друге, він ніколи не відмовиться від різноманітності в особистому житті. Ну а по-третє, він до всіх жінок ставиться однаково, і з усіма буде вести себе як справжній кавалер.

Число імені Никанор

Число імені Никанор по нумерології — 6. Зазвичай шістки — дуже натхнені люди, які прагнуть нести в світ добро і безкорисливість. У них сильно розвинені прихильність до сім'ї, співчуття і почуття обов'язку. Вони намагаються завжди бути максимально чесними, артистичними і діяльними. Шістки схильні співчувати і допомагати оточуючим.

В особистому ж житті веселі і емоційні шістки не завжди чинять правильно. У молодому віці вони здатні піддаватися почуттю закоханості не один раз, а багато разів, часто міняючи об'єкти пристрасті, і розбиваючи серця колишнім обранцям. Але ця легковажність проходить з віком, трохи пізніше вони усвідомлюють, що щастя будується на вірності, чесності, любові і стають вірними подружжям і відповідальними батьками.

Однак навіть у прекрасних шісток є друга сторона характеру. Щирі і не вміють хитрувати, вони не бажають бачити і визнавати явну лестощі на свою адресу. В інших випадках вони можуть проявляти якусь егоїстичність. Також деякі підопічні числа 6 можуть бути занадто вперті і незадоволені життям. Вони можуть просто піддатися ліні і нічого не робити. Деяким шісткам властива імпульсивність, непередбачуваність і мінливість.

Формула обчислення числа імені Никанор:Н (6) + І (1) + К (3) + А (1) + Н (6) + О (7) + Р (9) = 33 = 3 + 3 = 6

Астрологічна символіка імені Никанор

  • Камінь-талісман – Есмеральда.
  • Планета-покровитель – Сонце.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Никанор – Жук (травневий).
  • Рослинний символ – Рожевий шипшина.
  • кращий зодіак – Скорпіон і Лев.
  • Число Никанора – 6.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Никанор

Никанор Бровковіч – архієпископ Херсонський і Одеський (з 1886).

Никанор Каменський – архієпископ Казанський і Свіяжскій (з 1908).

Никанор Кудрявцев – єпископ Богородский (1921-1922).

Никанор Клементьевскій – Митрополит Новгородський, Санкт-Петербурзький

Никанор Надєждін – єпископ Олонецкий і Петрозаводський (з 1908).

Никанор Юхімюк – єпископ Російської та Чехословацької православних церков

Никанор Анфілатов – архієрей Руської православної церкви, єпископ Єнісейський і Лесосибирска

Никанор Богуновіч – єпископ Сербської православної церкви, єпископ Банатський.

Никанор Ілічіч – єпископ Сербської православної церкви, єпископ Бачський.

іменини дні і святі покровителі імені Никанор

Апостол Никанор

січень 10, січень 17, серпень 10

Преподобний Никанор Архангельський

травень, 30, червень 12

Преподобний Никанор Чудотворець

серпень 7, серпень 20