Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаТакеші
428 Oracle

Такеші: значення імені, характер і доля

Такеші — японське популярне ім'я, добре поширене, яке користується попитом у японців у всіх країнах світу. Навіть в кіноіндустрії використовується великою кількістю героїв – зустрічається і в легендарному фільмі про «Токіевском дріфте». Сьогодні ж входить в двадцятку найпопулярніших, знайоме буквально кожному росіянину, правда, використовується виключно представниками країни висхідного сонця ...

Як впливає значення імені на долю: карма

В дитинстві носію значення імені Такеші обіцяє багато — він представляє собою примхливого і вимагає підвищеної уваги батьків малюка. Батьківська любов породить в ньому бажання протистояти всьому світу – він буде намагатися змінити його таким чином, щоб той став для нього справжнім раєм.

Спокійна і розсудлива натура пересилить всі другорядні інстинкти. Хлопчик стане шанувальником спокійного способу життя – відречеться від активності в будь-якому її прояві. Нічого поганого в цій рисі характеру немає, але і хорошого теж не багато. Він буде людиною, що не вміють спілкуватися, не популярним в суспільстві. Вигнанцем, який втім, якщо захоче, все змінить в момент.

Сором'язливість і одночасна гордість, будуть проявлятися хлопцем в підлітковому віці на постійно основі, але це виявиться лише маска – насправді, за цими якостями сховається ранима і вразлива натура, самолюбство, яким сам підліток буде пишатися до непристойності.

Любов дасться йому непросто – до вибору супутниці поставиться вимогливо і серйозно, в результаті обере ту, з якою зможе гарантовано створити «рай на Землі». Вибір ляже на протилежну натуру – активну і дієву особу, здатну розворушити його в прямому сенсі цього слова. Сімейне життя з такою жінкою – його мета. Є обожнювачем дітей та сімейних цінностей.

В кар'єрі не особливо успішний – швидше вибере спокійну діяльність, і не стане рватися на керівні посади. Відповідальність за інших – не те, до чого прагне.

Астрологічна символіка імені Такеші

  • Камінь-талісман - Нефрит .
  • Планета-покровитель власника імені Такеші - Юпітер .
  • стихією - Повітря .
  • Кращий зодіак – Стрілець і Риби.
  • Символічний метал – Цинк і Олово.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон - Весна .