Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаСора
608 Oracle

Сора: значення імені, характер і доля

Японське чоловіче ім'я Сора сьогодні користується великою популярністю не тільки в Японії, але також і в багатьох країнах Європи. Але причина цього попиту таїться не тільки в привабливому і рідкісному звучанні, але і в значущості, що обіцяє безліч хороших властивостей характеру новонародженому хлопчику. Ну і далі ми поговоримо більш конкретно про те, що за ім'я це, і звідки воно взялося ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Сора непросте, якщо коротко, означає ласкавість, старанність, дотепність, красномовність і різнобічність. Більшої інформації про сенс його, на жаль, немає, але зате є дані про буквеному аналізі, що затверджує, що ім'ям Сора сулятся такі якості як товариськість, любов до навколишнього світу, розважливість і надійність.

За доданню, хлопчик, названий таким чином, не буде особливо цілеспрямованим – дорога до мети може в будь-який момент перерватися рішенням про похід до іншої, більш простої мети. Відсутність цього чинника впливає і на стабільність – в підлітковому віці хлопець буде весь час намагатися змінити навколишній світ. Кар'єра, друзі, оточення, місцевість і навіть власна натура – все підлягає її власним оскарженню.

Невпевненість і низька самооцінка – негативні особливості названого так чоловіки. Сора буде занадто низько оцінювати власні гідності (недооцінив себе). З цієї причини стане не надто популярним серед однолітків, але в дорослому житті все може змінитися, якщо буде відповідний досвід і прагнення. Самотність не його коник — йому потрібна увага і визнання оточуючими наявності кращих якостей.

Сімейні цінності на останньому місці – поспіху в створенні сім'ї немає, тяги до сталості теж. Він любить свободу, і зробить все, щоб якомога довше залишатися незалежним. Дружину шукати не буде, швидше за покластися на долю, яка сама і направить його в потрібне русло. Якщо ж знайде другу половинку, то буде з нею відвертим і чесним до кінця днів.

Астрологічна символіка імені Сора

  • Камінь-талісман - Нефрит .
  • Планета-покровитель носія імені Сора - Венера .
  • стихією - Вода .
  • Кращий зодіак – Овен.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон - Весна .