Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаТомас
336 Oracle

Томас: значення імені, характер і доля

Англійське ім'я Томас, обмовляється в сьогоднішній статті, є одним з найбільш популярних в Англії. Поширена і в країнах Європи, і в США, але на жаль, мало хто з новоспечених батьків, що дають новонародженому дитині його, знає про те, що за ім'я це.

Як впливає значення імені на долю: карма

Сьогодні це популярний англійський варіант – їм нарікають практично кожного десятого хлопчика в Англії. Значення імені Томас багатогранно – це допитливий і цікавий хлопець, з урівноваженим характером. Погана особливість – недовірливий, притому, не вірить навіть найближчим людям.

В дитинстві стане джерелом радості та гарного настрою батьків. Талановитий, умиротворений, обдуманий і злегка емоційний. Поганих людей ігнорує — не візьме цукерку у незнайомого дядька. Буде предметом обожнювання викладачів, талант і удачу просто не зможуть не помічати. ​​

Одна з переваг – уміння аналізувати свої дії. Самоаналіз буде корисним і в дорослому житті. Здатність самостійно приймати рішення теж присутня. Хлопець з ім'ям цим буде недоступний тим, хто захоче їм управляти – не підвладний.

Чесний і справедливий – бачачи несправедливість, готовий пожертвувати собою заради досягнення істини. Такий хлопчик розважливий і спокійний за вдачею. Чи не піде на необдумані або свідомо програшні комбінації – будь-який крок сто раз обміркує, перш ніж зробити.

Незважаючи на тягу до самотності, весь час оточений увагою – люди тягнуться до нього через його вміння спілкуватися, стануть домагатися стати другом, але чи вдасться це не кожному. Це зіграє на користь і в дорослому житті, а точніше, в побудові кар'єри.

Відмінний математик, схильний до складних наук, знає ціну грошам, і тим, що дістаються легко, і заробляти насилу. Відмінний планувальник, плани складати стане на майбутнє, а не на справжній день. Не любить, коли відбувається щось не так, як хотілося.

У сімейному житті щасливий лідер, але дасться це хлопцеві нелегко, підбір обраниці займе багато часу – вимогливий до жінок, вибере лише стовідсотково вірну і надійну жінку, готову підкорятися.

З дітьми ідеальний — хороший вихователь, люблячий батько, ідеальний наставник.

Астрологічна символіка імені Томас

  • Камінь-талісман – Смарагд і Парфір'єв.
  • Планета-покровитель - Нептун .
  • стихією - Вода .
  • Тваринний символ носія імені Томас – Мавпа, Лиса, Лелека.
  • Рослинний символ – Базилік і селера.
  • Кращий зодіак - Риби і діви .
  • Символічний метал – Олово і Цинк
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон - Зима .