Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЛев
809 Oracle

Лев: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Лев за походженням латинське. Утворено від латинського імені Лео або давньогрецького Леон, які в обох випадках трактуються як Лев. За іншою версією воно може означати «хороброго, як Лев». Багато хто хибно вважається, що це ім'я пов'язане з іншими українськими іменами і не є самостійним, але це не так ...

Ім'я Лев користується попитом з далеких радянських часів. Це ім'я має дуже сильну енергетику, і що не менш важливо, хлопчикові воно може обіцяти багато хороших якостей. При цьому ім'я Лев сумісно з більшістю православних і католицьких імен …

Ім'я Лев: Значення і характеристика
походження імені Левлатинське від «Leo»
За другою версієюдавньогрецьке від «Leon»
Буквальна трактування«лев» або «хоробрий»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святитель Лев, Папа Римський

Популярність:Зараз ім'я Лев числиться на 35-37 позиціях в рейтингу найпопулярніших чоловічих імен і доводиться приблизно на 7-10 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Лео, Леон, Ліо

Сучасні англійські аналоги:Лева, Левко

Цікаве про ім'я Лев:На Заході ім'я Лев не користується попитом, але числиться в зарубіжному іменослове у видозміненій формі. Ім'я Леон, родинне, до сих пір користується попитом в Європі.

Як впливає значення імені на долю: карма

Вважається, що значення імені Лев, як і його енергетика, обіцяє чоловікові такі риси характеру як обов'язковість, щирість, наполегливість і завзятість, сумлінність і стриманість, толерантність і мудрість. Але це всього лише теорія. Хоча здебільшого Леви якраз-таки і є такими в зрілості.

Лев здатний бути ласкавим і ніжним, але в той же час запальним, налетіти на співрозмовника або кривдника як ураган. Він хитрий і трохи агресивний, але довірливий. Правда користуватися його довірою не варто – помста буде страшна і жахлива. Лев вміє бути легковажним і непередбачуваним, але намагається діяти у відповідності з розумом і нікому не показувати своєї легковажності.

Переваги та позитивні риси:цілеспрямованість, доброта, щедрість, готовність прийти на допомогу до нужденному людині в будь-який зручний момент, безкорисливість, вміння адаптуватися до навколишнього світу. А ще у Льва дуже добре серце і широка душа ...

Лев погано відноситься донетерплячим, настирливим, нав'язливим і хитрим людям, ненавидить зрадників і хитрунів, намагається уникати спілкування з тими, в кому не впевнений. А ще Лев уникає суспільства владних людей, хоча сам таким і є.

Характер імені Лев

Характер імені Лев такий, що обіцяє носієві цієї іменоформи багато хороших характеристик і таких якостей, з якими людина може стати дійсно унікальною особистістю. Зазвичай характер названого так чоловіки передбачає наявність виключно лідерських задатків – такий повинен володіти такими якостями як відповідальність, ретельність, чесність і справедливість, працьовитість і принциповість, наполегливість і настирливість, красномовність і розважливість. Характер Льови завжди наділяється ще й умінням розпізнавати фальш, брехня, брехня, обман, зрада і корисливість – такого практично неможливо обвести навколо пальця. А ще характер зазвичай схильний до домінування – такий чоловік завжди намагається домінувати над оточуючими його людьми, але так, щоб людям це ще й подобалося. Лідер, організатор, начальник, батько, ідеальний чоловік, чоловік з великої літери – ось як можна охарактеризувати чоловіка, характер якого підживлюється значенням цього ймення.

Але не можна не відзначити і те, що багато в чому характер може відрізнятися від того, що описано вище. Зазвичай характер залежить від купи додаткових факторів, серед яких і батьківське виховання, і енергетика знака зодіаку, і навіть значення сезону (пори року), під заступництвом якого народжений хлопчисько.

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, якому батьки вирішили вибрати чоловіче ім'я Лев, переповнене хорошим. Лев, це хлопчисько, якому енергетика цього імені дарує такі риси як спокій, розсудливість (що не властиво настільки раннього віку), розважливість, помірність, талановитість, цілеспрямованість, наполегливість, впертість, добродушність і доброта, уважність і відповідальність.

значення імені Лев може обдарувати хлопчика цілим комплексом реально хороших якостей, і це вже стовідсотковий факт, підтверджений далеко не одним дослідженням. Плюс, саме значення-то і може перетворити його в енергійного, активного, слухняного і одночасно справедливу людину. Але буває даруються і негативні, небажані риси – серед них принциповість, агресивність, невміння слухати критику на свою адресу, невміння і небажання йти на контакт, відсутність як такої акуратності і необов'язковість.

Проте, батькам хлопчика, отримав ім'я Лев, однозначно завжди буде чим пишатися – будь-яка справа, за яке він береться, завжди виявляється в кінцевому підсумку зробленим на сто відсотків, батьківське доручення ніколи не залишиться без уваги, а всі вчинки будуть обмежуватися виключно моральними загальноприйнятими принципами.

Підліток

Хлопчика підлітка, над яким протегує значення імені Лев, звичайно легко виділити з натовпу, зокрема, завдяки його унікальному складу розуму і таланту бути першим у всьому без винятку, в будь-якій справі, якого б не торкнулася його життя. Це по своїй натурі лідер, організатор, людина, до думки якого прислухаються всі навколо, особистість, чия думка завжди має під собою фундамент.

Відповідальний, виконавчий, обов'язковий, добрий, доброзичливий, життєрадісний, уважний, турботливий, та ще і ввічливий – такого чекає яскраве майбутнє, і що не менш важливо, як показує практика, зазвичай все Леви рано чи пізно стають успішними людьми.

Хлопчика, над яким протегує значення і енергетика цього імені, люблять всі навколо, поважають, цінують. Плюс, Лев користується популярністю вже в такому ранньому віці у представниць протилежної статі. Хоча не можна не відзначити, що до пори до часу Лева може не цікавитися дівчатами – його мети непорівнянні з як такими відносинами, він бажає лідерства, першості, особистісної унікальності, успішності і поваги, а не любові.

Відносини з однолітками зазвичай у такого хлопчика дуже навіть хороші. Значення імені може обдарувати його красномовністю, завдяки якій Лев зможе заговорити кожного без винятку, навіть самого негативно налаштованої людини, чарівністю і здатністю переконувати. І взагалі, значення імені Лев здатне перетворити названого таким чином дитину в унікальну особистість ...

Дорослий чоловік

Дорослий Лев, це і зовсім чоловік з великої літери – він і юморістічен, і оптимістичний, і цікавий, і говіркий, і комунікабельний, і відповідальний, і взагалі, може здатися, ідеальний за всіма параметрами. У такого все, за що б він не брався, виходить на «відмінно». Лев, це людина з вкрай широким колом спілкування, у нього має бути купу друзів, і всі будуть поважати його і його думка – плюс, це по своїй суті особистість, що обожнює домінувати над оточуючими її людьми.

Значення іменоформи Лев обдаровує, в загальному, купою хороших якостей, і з усім цим набором з нього може вийти чудовий начальник і керівник. Він відповідальний, старанний, товариський і доброзичливий, спокійний, добрий, щедрий, справедливий, але запальний. До речі, саме запальність і може почати відштовхувати від дорослого Льови потенційних партнерок по відносинам, як і його безкомпромісність, що не дозволяє йому прощати «похибки» своїм пасія. Єдиний величезний мінус Льва полягає в тому, що він часто не стримує даються слів і обіцянок – але це відбувається не через його безвідповідальності, просто Лев завжди бере на себе занадто багато обов'язків, і потім не з усіма ними справляється.

Зате він ніколи не відмовить у допомозі і підтримці близькій людині або одному, і ні в якому разі не кине людини в біді. Совість – ось те, чим нагороджує кожного Льва значення цього найменування ...

Доля імені Лев

Доля імені - найскладніший фактор з усіх, а одночасно ще й найзагадковіший, і самий теоретичний. Що ж стосується нашого конкретного випадку, так тут все просто – доля іменоформи Лев така, що обіцяє власнику цього ймення непросте дитинство і занадто бурхливий підлітковий етап, такому доведеться дуже непросто по ходу житія. Але життєвими тягар доля Льва не обмежується ...

В підлітковому віці доля хлопчика по імені Лев може провести через купу самих різних відносин, але жодні з них не будуть довговічними, і все з однієї простої причини – Лев занадто велелюбний і в кожній новій партнерці йому обов'язково чогось не вистачає. Йому важливо, щоб було, з ким порівнювати свою чергову пасію, і більш того, важливо, щоб нова була краща за стару – така його доля. Втім, така доля у нього не повинна бути вічною – в зрілості все зміниться.

Доля передбачає становлення Льва в зрілості вже більш відданим і надійним чоловіком. Серйозність, вірність, відданість, чесність, щирість, романтика – ось що цінує дорослий лев в своїх відносинах в зрілості. А ще доля передбачає становлення його повноцінним чоловіком і реальному надійним батьком сімейства – стане хорошим батьком і надійним захистом сім'ї.

Любов і шлюб для ім'я Лев

Лева в молодості найчастіше веде досить бурхливу діяльність на любовному фронті. Він вміє поводитися з представницями жіночої статі так, що навіть після розриву у нього залишаються з ними приятельські стосунки. Але коли Лев зустрічає свою справжню любов, він різко змінює свій спосіб життя і стає вірним і відданим.

Його ідеальна дружина повинна бути не тільки красивою і з привабливою яскравою зовнішністю, але і доброї, м'якою, спокійною і відкритої жінкою. У ній не повинно бути і тіні лицемірства і лукавства, адже Лев у відносинах найбільше цінує довіру, чесність і щирість. Такий ідеал знайти непросто, тому одружується він швидше за все досить пізно, і не факт, що перший шлюб буде успішним.

Лева може досить терпляче ставитися до недоліків дружини, як господині. Він не буде влаштовувати скандал через вчасно не вимитого посуду або через розкидані речей і не стане сваритися за недбало приготований вечерю, однак навіть у нього терпіння може лопнути, і він знайде собі іншу жінку – справжню господиню.

Лев як Батько

Лева дуже любить дітей і з появою власних малюків він стає по-справжньому щасливим. Він готовий у вільний час допомагати дружині в догляді за малими і з задоволенням годує, одягає, миє, гуляє і грає з ними. До речі, досить часто він стає навіть занадто м'яким і добрим батьком. Через це характер його чад може сильно зіпсуватися, а самі діти можуть сісти на голову татові.

Лев може вести себе досить суперечливо, що може виражатися в частій зміні правил поведінки дітей. Так, в один день він може дозволити їм творити все що завгодно і стояти на вухах, а в інший за найменшу помилку вони будуть покарані. Така суперечливість може негативно позначитися на його відносинах з дітьми. Але це не означає, що діти не будуть його любити – це неможливо.

Він цілком довіряє дружині в питаннях виховання і освіти, і впевнений в тому, що його діти будуть виховані дружиною як годиться. Вони напевно виростуть самостійними, працелюбними, вихованими й освіченими людьми з хорошими манерами.

Сумісність Лев c жіночими іменами

Ідеальне поєднання в плані любові, почуттів, пристрасті і довговічності відносин, у хлопця з ім'ям Лев може бути в парі з Августою, Елеонорою, Флорою, Катериною, Нонною і Регіною.

З Розою, Тетяною, Лолітою, Сарою і Інгою він зможе побудувати ідеальний шлюб.

Ну а з такими як Станіслава, Таміла, Антоніна, Агнія і Варвара, на жаль, і зовсім немає ніякої сумісності.

А взагалі, цього похмурого, вічно серйозного і відповідального чоловікові потрібна комунікабельна і добродушна супутниця життя.

Що ж стосується взаємовідносин названого іменем Лев чоловіки з представницями протилежної статі, так тут все просто. До пори до часу він не цікавиться дівчатами, у нього куди більше важливіших цілей і захоплень, але в підсумку він все ж може перетворитися на справжнісінького бабія – причина в надмірній увазі з боку протилежної статі і в її великій популярності у всього оточення. Лев ввічливий і уважний, але на жаль, своїх дівчат він змінює як рукавички. Такий вже він, сучасний чоловік на ім'я Лев ...

Число імені Лев

Число імені Лев по нумерології – 4. Четвірка, що символізує квадрат, наділяє своїх підопічних такими загальними характеристиками як надійність, порядність, стабільність і міцність. До життя вони відносяться консервативно, раціонально і практично, не включаючи уяву і фантазію. Четвірки люблять свою роботу і свій будинок. У домашній обстановці їм важливо відчувати затишок і комфорт, створений своїми руками.

Завдяки своїй працьовитості, 4-ки просто чудові виконавці, хоча власні геніальні ідеї у них не з'являються, зате вони уміло можуть організувати роботу колективу при виконанні роботи будь-якої складності. Їх раціональність, організаторські здібності та вміння оперувати цифрами роблять їх незамінними для начальства.

Четвірки не люблять самотність, але іноді їх надмірна педантичність і дріб'язковість, а також їх закоренілий консерватизм і відмова від змін, можуть зробити їх нудними для оточуючих. Лев, як і інші підопічні четвірки, повинен навчиться фантазувати і відкинути усталені стереотипи, відкрившись нових знань і емоціям.

Формула обчислення числа імені Лев:Л (4) + Е (6 ) + В (3) = 13 = 1 + 3 = 4

Астрологічна символіка імені Лев

  • Камінь-талісман – Алмаз.
  • Планета-покровитель – Сатурн і Сонце.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носії імені Лев – Лев.
  • Рослинний символ – Кедр.
  • Кращий зодіак – Лев.
  • Число Льва – 4.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Зима.
  • Рік — Кролик.

Відомі люди з іменем Лев

Лев Математик (візантійський просвітитель IX століття)

Лев Диякон (візантійський письменник)

Лев Толстой (граф, письменник, класик)

Лев Яшин (футболіст)

Лев Ландау (радянський фізик)

Лев Лещенко (співак, народний артист України)

Лев Дуров (актор театру і кіно)

Лев Гумільов (історик-етнолог)

Лев Троцький (ідеолог троцькізму)

Лев Куліджанов (кінорежисер )

іменини дні і святі покровителі імені Лев

Благовірний цар Лев Великий

січень 19, лютий 2

Мученик Лев Патарський

лютий 18, березень 3

Мученик Лев

травня 18, травень 31

Преподобний Лев

ію ль 1, іюль14

Святитель Лев

листопад 12, листопад 25