Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаВадим
1987 Oracle

Вадим: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Вадим за походженням православне українське. Значення — «Службовець Богу». Утворено за головною версією від біблійного імені Овадія. За другою версією (менш популярною), походить від перського слова «badiyan», що перекладається як «анісова дерево».

Ім'я Вадим користується попитом не тільки в Україні, але і в країнах СНД, як і багато російські імена. Обіцяє безліч різних властивостей характеру, звучить непогано, і має досить сильну енергетику. Сумісно з багатьма українськими і навіть зарубіжними жіночими іменами …

Ім'я Вадим: Значення і характеристика
Походження імені Вадимбіблійне ім'я
Сталосявід біблійного імені Овадія
трактування«службовець Богу»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий преподобномученик Вадим Перський

Популярність:Ім'я Вадим в рейтингу популярних прусських чоловічих імен займає 37-39 позиції і доводиться на 7-9 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Вадик, Вадя, Вадимка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Вадим:Особливо відомим ім'я Вадим стало тоді, коли по світу поширилася інформація про Святого Вадима Перській (IV століття нашої ери).

Як впливає значення імені на долю: карма

За доданню, значення імені Вадим, завдяки походженню і астрологічним символам, обіцяє хороші риси характеру. Зазвичай людина, яку називають цим ім'ям, м'який, неквапливий, життєлюбний, не конфліктний, і легковажно ставиться до буття. Він відкритий, але непередбачуваний, зберігає в таємниці план, з яким збирається слідувати, здатний пристосовуватися до змін у житті, охайний і імпульсивний. Але всі ці риси можуть видозмінюватися залежно від того, в який сезон він народжений, і під яким знаком з'явився на світло.

В своїй більшості Вадими, це люди товариські і дуже комунікабельні. Тож не дивно, що у них завжди багато друзів. Але головне не це, а те, що це люди справедливі, чесні і завжди такі своїм моральним принципам. Ніколи Вадим вступить проти совісті, не зашкодить нікому заради вигоди, і не надійде погано щодо навіть мало знайомої людини.

Переваги та позитивні риси:безконфліктність, стриманість, терплячість, впевненість в собі і своїх силах, готовність долати перешкоди і досягати будь-які цілі, слухняність, поступливість. А ще Вадим вміє знаходити компроміси в складних ситуаціях, і тримати себе в руках під час сварок.

Вадим погано відноситься дозанадто активним і непередбачуваним людям, хоча сам таким і є. А ще він може уникати спілкування з людьми, які ведуть себе занадто таємно.

Характер імені Вадим

Характер імені Вадим такий, що обіцяє носію цього найменування багато хорошого. Так, характер Вадима зазвичай наділяється такими рисами як енергійність, активність, комунікабельність, добродушність, доброзичливість, оптимістичність, позитивність, життєрадісність, дієвість, вигадливість і непосидючість. При цьому не можна не відзначити, що всі ці риси наділяють разом характер недоліками у вигляді мінливості, безвідповідальності, і ненадійності, які тільки через час починають переростати в протилежне, вже після досягнення зрілості. Зате характер хлопчаки, що отримав ім'я Вадим, дозволяє йому легко заводити нові знайомства і мати багато друзів – Вадим комунікабельний, товариський, доброзичливий, з задоволенням знайомиться з новими людьми і весь час намагається побачити в нових співрозмовників майбутніх друзів. А ще характер зазвичай наділяється ідеалістичними поглядами, що приводять до того, що у всіх своїх друзях Вадим бачить тільки хороше і не помічає поганого до самого крайнього моменту.

З іншого боку, характер багато в чому залежить від купи додаткових чинників, а тому в результаті може в край відрізнятися від того, що описаний вище. Так, в даному випадку характер занадто залежний від знака зодіаку, які сприяють над названим таким чином хлопцем, від року за китайським календарем, і від сезону народження ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, якому при народженні батьки вирішили дати чоловіче ім'я Вадим, переповнене рухом, що власне не дивно. Значимість цього найменування обдаровує натуру названого таким чином хлопчика енергією, та такий, з якої важко впоратися навіть дитині. Він непосида, складний, швидкий, волелюбний, галасливий малюк, з яким батькам доведеться дуже непросто. Значимість обдаровує цього хлопчиська енергійністю, активністю, дієвістю, небажанням сидіти на місці, рухливістю, і дуже непередбачуваним характером. Такий просто не може ні хвилиночки всидіти на одному місці, йому потрібно рухатися, дізнаватися щось нове, робити щось, чого раніше не робив, рухатися вперед, назустріч непізнаного і небаченого. Матері й батькові варто приділити особливу увагу його розумовому та фізичному розвитку – потрібно кудись спрямувати енергію цього хлопчиська, бо в іншому випадку від нього будуть лише проблеми. А ще значення може обдарувати його добротою, доброчесністю, вигадливістю, справедливістю, і відповідальністю, які не властивою діткам в такому віці. Вадим, навіть настільки маленький, відповідально ставиться до всіх батьківським доручень, і більш того, обожнює допомагати батькам, як по будинку, так і в будь-яких інших справах. Що ж стосується товариськості, то без неї не обійшлося – Вадим відмінно ладнає з дітьми, і все завдяки комунікабельності, якій теж обдаровує значення цього іменоформи, друзів у нього багато, це факт ...

Підліток

Підліток, над яким протегує значення імені для хлопчиків Вадим, це все такий же дієвий, активний, енергійний і добрий хлопчисько. У цього хлопчини стільки енергії, що її вистачає навіть для підживлення хорошим настроєм цілого натовпу, він настільки дієвий і рухливий, що жодної хвилини не сидить на місці, і що не менш важливо. З ним ніколи не буває нудно. Вадим, який досяг підліткового віку, це добрий, щедрий, справедливий і до того ж щирий хлопчина – значимість іменоформи Вадим нагороджує цього хлопчика відразу цілою купою хороших характеристик, і всі вони легко уживаються в одній його натурі. Сам же по собі він сильний, настирен, цілеспрямований, працьовитий і наполегливий, але при всьому при цьому нерідко залишає за собою невирішені завдання і недосягнутого мети – у цього хлопчика немає самого головне, відповідальності і старанності, а це, як не крути, величезний мінус . Зате значення нагороджує названого іменем Вадим хлопчиська дружелюбністю і неймовірною комунікабельністю – Вадим з легкістю йде на контакт з незнайомими людьми, із задоволенням знайомиться, не любить самотність і намагається весь свій час проводити серед друзів і однодумців. Веселий, добрий, оптимістичний, позитивний, спритний, ідейний, вигадливий, але непостійний і нестабільний, ненадійний і безвідповідальний – ось яким характером нагороджує цього хлопчика значення іменоформи Вадим.

Дорослий чоловік

Хлопчика, який досяг зрілості, значення найменування Вадим теж нагороджує непростим характером. Цей вже став чоловіком людина багато в чому ненадійний, він рідко досягає поставлених цілей і нерідко кидає розпочаті справи на півдорозі, але зате по натурі старанний і терпимо, ніколи не кидає слів на вітер, намагається стримувати свої обіцянки, і в усьому дотримується власних життєвих принципів. Поступово він може обзавестися важливими для дорослого чоловіка якостями – значення іменоформи Вадим може нагородити відповідальністю, якої йому не вистачало в дитинстві, старанністю, обов'язковістю, надійністю і принциповістю – але найголовніше навіть не в цьому, а в тому, що всі ці риси відмінно поєднуються з його комунікабельністю, красномовністю, веселою вдачею і оптимізмом, якими теж нагороджує значення. З Вадима може вийти відмінний начальник і ідеальний по всіх параметрах лідер, та й взагалі, з його наполегливістю і настирливістю, з його цілеспрямованістю і нескінченним запасом енергії, він може багато досягти в обраній професійній діяльності і швидко піднятися по кар'єрних сходах. При всьому при цьому Вадим не забуває про свої обіцянки і намагається всіма шляхами підтримувати теплі дружні стосунки навіть зі своїми співробітниками і підлеглими – так, він відмінний, як начальник і керівник, але і хорошим другом при цьому не перестає бути, що теж не менш важливо .

Доля імені Вадим

Доля імені Вадим у відносинах з представницями протилежної статі, в любові і як такому шлюбі така, що обіцяє дуже багато непростих взаємин. З дитинства Вадим дуже популярний у дівчаток, але при цьому рідко яка захоче з ним зближуватися, бо відлякує його мінливість і буйну вдачу. Доля його сходитися з багатьма дівчатами, але в підсумку з усіма розлучатися через власну ж ненадійності і нестабільності.

Ще доля передбачає Вадиму багато розчарувань в потенційних партнерок. Вадим в кожній намагається бачити тільки хороше, не помічаючи поганого до самого вкрай моменту. Вадима можуть багато зраджувати, така його доля, і це може в кінцевому підсумку призвести до депресії, до внутрішніх розладів, до відкидання як такої любові. Втім, все це лише теорія, яка насправді може так і не підтвердитися в реальності.

Зате є і ще одна теорія – дослідники вважають, що доля може перетворити в результаті чоловіка з ім'ям Вадим на справжнього, зразкового сім'янина, в зразкового батька, але правда, ніяк не в ідеального чоловіка. Доля його, на думку більшості, стати хорошим батьком і ідеальним господарем, але поганим чоловіком, бабієм, занадто велелюбним і непостійним.

Любов і шлюб для імені Вадим

В шлюб чоловік на ім'я Вадим вступає досить пізно, оскільки до своєї обраниці він висуває дуже високі вимоги. У його майбутній дружині повинні поєднуватися такі риси: красива зовнішність, жіночність, почуття стилю, ідеальна фігура, відданість, поступливість і високий рівень інтелекту. І він готовий всіляко « коригувати » свою дружину так, щоб вона максимально відповідала його вимогам.

Зазвичай дружина Вадима – це ніжна, мудра, спокійна, уважна і раціональна жінка, що має зрозумілу життєву позицію, усталені погляди і легкий поступливий характер.

Дружина носія імені Вадим повинна стати для нього перш за все кращим другом, однодумцем і тільки потім коханкою і коханою жінкою. Його дружина навряд чи коли-небудь пошкодує про те, що зв'язала життя з таким неординарним і відкритою людиною, адже він завжди прийде на виручку і ніколи не зрадить свою сім'ю.

Вадим як Батько

Вадим готовий весь час працювати заради благополуччя своєї сім'ї. Своїх дітей він шалено любить і намагається зробити так, щоб вони ніколи не відчували потреби в чому-небудь. Він дуже уважний до дрібниць, завжди цікавиться змінами настрою своїх крихіток, намагається вберегти їх від неприємностей і проблем, особливо в підлітковому віці.

Вадим просто обожнює новонароджених, тому з появою в будинку малюка його дружина завжди буде мати час на відпочинок. В цей час молодий тато з задоволенням малюка і заспокоїть, і переодягне, і напоїть, і нагодує і спати укладе, навіть зміна памперса його нітрохи не лякає.

Пізніше спільні прогулянки з дітьми та залучення їх до спорту, до активного способу життя доставлять йому масу задоволення. Як батько, Вадим буде вчити своїх дітей бути добрими, старанними, чуйними і чесними, завжди допомагати рідним і близьким. Він подбає не тільки про моральне виховання дітей, а й, звичайно, про отримання хорошої освіти.

Сумісність Вадим c жіночими іменами

Питання сумісності імені Вадим з жіночими назвами складний, але наполовину розгаданий. З'ясувалося свого часу, що найкращою зв'язком в плані почуттів воно наділене по відношенню до таких як Ніка, Серафима, Фаїна, Станіслава, Владислава і Віра .

З такими як Стелла, Таміла, Фріда, Ізольда, Ія і Діна, є і зовсім просто відмінне поєднання, і є шанс побудувати щасливий і довговічний шлюб.

А ось з Августою, Уляною, Регіною і Анжелою, ніякого поєднання немає, тільки розбіжності і сварки.

Що ж стосується взаємовідносин хлопчика, який отримав при народженні ім'я Вадим, з представницями протилежної статі, так тут все просто – він, як в підлітковому віці, так і в зрілості, завжди буде непостійним і спраглим нових вражень чоловіком, через що кількість його супутниць буде рости з неймовірною швидкістю. Він не створений для серйозних стосунків і весь час шукає пригод на стороні, хоча в той же час мріє про весілля, сім'ї та сімейне щастя. Загалом, Вадим, як чоловік, занадто суперечливий – з одного боку сім'янин, а з іншого, бабій ...

число імені Вадим

число імені Вадим по нумерології — 6. Емоційна сторона життя, пристрасть і любов грають найважливішу роль в житті « шісток ». Їх чарівна і приваблива зовнішність привертає до них безліч шанувальників або шанувальниць. Часом вони використовують її і в досягненні професійних успіхів.

В молодості Вадим, як і більшість « 6-ок », має вітряну натуру і часто змінює супутниць. Однак з роками це змінюється, і « шістка » з головою занурюється в сімейні стосунки і у виховання дітей. Серед головних рис підопічних числа 6 можна назвати: відповідальність, розважливість, надійність, позитивний настрій, романтичність, мрійливість, вміння допомагати і співпереживати оточуючим.

« Шістки » ніколи не хитрують і не замовчують нічого, тому їх надмірна прямолінійність іноді навпаки позначається на них негативно. Вадим – «шістка» ретельно стежить за своїм зовнішнім виглядом, не шкодуючи на це грошей. Крім того, марнотратство є однією з негативних якостей числа 6. До них відноситься також злопам'ятність і мстивість, тому таким людям краще « не перебігати дорогу ».

Формула обчислення числа імені Вадим :У (3) + А (1) + Д (5) + І (1) + М (5) = 15 = 1 + 5 = 6

Астрологічна символіка імені Вадим

  • Камінь-талісман – Чорний опал і Лазурит.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Вадим – Вол.
  • Рослинний символ – Кульбаба.
  • Кращий зодіак – Риби і Телець.
  • Число Вадима – 6.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Весна.
  • Рік — Дракон.

Відомі люди з іменем Вадим

Вадим Перський (архімандрит, християнський святий)

Вадим Хоробрий (ватажок новгородців, повсталих проти князя Рюрика)

Роже Вадим (французький кінорежисер, сценарист)

Вадим Абдрашитов (кінорежисер, Народний артист РФ)

Вадим Делоне (російський поет, письменник)

Вадим Синявський (журналіст, радіокоментатор)

Вадим Тонков (естрадний актор)

Вадим Андрєєв (актор театру і кіно)

Вадим Самойлов (вокаліст, гітарист, композитор)

Вадим Захарченко (заслужений артист України (1993)) Вадим Дербеньов)

іменини дні і святі покровителі імені Вадим

Святої Архімандрит Вадим Перський

квітень 22.