Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаІнокентій
453 Oracle

Інокентій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Інокентій за походженням давньоримське / латинське. Швидше за все походить від латинського слова «innocens». Трактування значення якого звучить як «нешкідливий». Але є й інша версія трактування, яка звучить як «нешкідливий» або «невинний». До слова, інші версії перекладу не особливо популярні.

Ім'я Інокентій сьогодні не користується такою популярністю, який користувалося в післявоєнний період, але ще зустрічається на всьому пострадянському просторі. Мається на іменослове православних імен . Володіє відмінною сумісністю з більшістю українських і зарубіжних імен …

Ім'я Інокентій: Значення і характеристика
Походження імені Інокентійдавньоримське
Буквальна трактування«невинний»
За другою версією«нешкідливий»
В коренілатинське слово «innocens»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святитель Інокентій Московський

Популярність:Чоловіче ім'я Інокентій числиться в списку найбільш рідкісних імен сучасності. Доводиться по статистиці не більше, ніж на 5 хлопчиків з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Кеша

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Інокентій:в даний момент ім'я Інокентій не дуже популярно в нашій країні, але зате воно вважається дуже сильним в плані енергетики та її впливу на носія.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Інокентій надає безпосередній вплив на характер і особистість іменується дитини. За доданню, воно обіцяє носіям такі риси характеру як боязкість, сором'язливість, сором'язливість, добродушність, доброзичливість, справедливість, надійність, вірність, ввічливість, комунікабельність і широкий кругозір.

Правда, все вищеназване проявляється не відразу і одночасно, а поступово і в різних ступенях інтенсивності. До того ж, сильний вплив на носія може надавати енергетика які сприяють астрологічних символів.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в тому, що вони здатні тримати все свої емоції під контролем навіть у найскладніших ситуаціях. Завдяки цьому носії цього чоловічого імені завжди мислять розсудливо, розумно, тверезо ...

Інокентій погано відноситься долюдям, які намагаються всім навколо нав'язувати свою думку. А ще Кеші в своїй більшості дуже агресивно ставляться до особистостей, які нічого не роблять для того, щоб домогтися своїх цілей.

Характер імені Інокентій

Важко насправді сказати точно, яким буде характер Інокентія, тим більше, коли мова йде про орієнтуванні виключно на енергетику самого імені. Але одне можна точно сказати – це напевно буде характер дуже доброго, чуйного, правильного, чесного і справедливого чоловіка, який раз у раз буде копатися в собі, шукати недоліки, виправляти їх і розвиватися.

Також, відразу варто відзначити, що зазвичай характер Іннокентієм передрікає наявність таких якостей як боязкість, недовірливість, замкнутість, скритність, сором'язливість і невпевненість в собі. При цьому замкнутість і скритність не дозволяють йому вибитися в лідери, хоча насправді носій цього імені в більшості випадків є володарем реальних лідерських задатків.

На додаток же до всього іншого варто було б згадати про те, що Інокентія в своїй більшості є дуже відданими, вірними і чистими чоловіками, друзями, яких пошукати. Мати такого товариша хоче кожен без винятку. Він ніколи не зрадить, не обдурить, не проігнорує біль або біду, допоможе, навіть тоді, коли його про це не попросять.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві значенням імені Інокентій сулітся спокій, допитливість, балакучість чи навіть балакучість, сприйнятливість, мрійливість, відмінне уяву, суперская ерудиція, і легка залежність від підтримки з боку.

Це такий собі «мамин синочок», в усьому покладається на підтримку матері – з батьком відносини зазвичай натягнуті, хоча буває і навпаки, в залежності статусу кожного члена сім'ї (матріархат чи патріархат).

А ще зазвичай хлопчик на ім'я Інокентій відмінно справляється з завданнями, працьовитість в ньому аж« розхлюпується », і воно разом з старанністю багато в чому грає на руку малюкові – будь-яка справа, за яке береться, обов'язково виявляється зробленим.

Це домашній хлопчисько, що вважає за краще проводити час прямолінійного руху мя в колі сім'ї і під наглядом матері, а не на вулиці з однолітками. Хоча відносини з однолітками досить непогані, просто йому не вистачає впевненості в собі і рішучості, щоб стати яскравим і по-справжньому помітним.

Підліток

Підлітковий вік принесе чимало проблем і негараздів, як самому Кеше, так і батькам, яких часто викликатимуть в школу через незадовільний поведінки. Причина в тому, що, дізнавшись про можливість розкріпачитися, він стане занадто розкутим і неслухняним, і це призведе до конфліктів і масі неприємностей.

Зате з предметів, особливо гуманітарних, він завжди встигає, навіть якщо не вчить уроки – зазвичай у такого є хороша фотографічна пам'ять і схильність до гуманітарних наук.

Відносини з однолітками непередбачувані – він може стати лідером і заволодіти організаторськими задатками, а може виявитися в категорії «негласних лідерів». Відносини з протилежною статтю в підлітковому віці будуть натягнутими, і вина за це лежить на що залишається в ньому сором'язливості і нерішучості.

Дорослий чоловік

У дорослому Інокентія вже виявиться здатність мислити незалежно і самостійно, обов'язковість, посидючість, весела вдача, оптимістичний настрій, працьовитість, дипломатичність і безконфліктність, вміння йди на компроміс і готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу до будь-якого потребує в ній людині.

з жінками теж буде простіше, хоча бажання побачити перший крок від дами в ньому все ж і залишиться – це вина виховання і впливу астрологічних символів, в тому числі і тваринного за китайським гороскопом. До речі, швидкі і швидкоплинні романи не для нього – він жадає серйозності, любові, і якнайшвидшого побудови щасливої ​​сім'ї. Потребувати ж він буде в рішучій, пристрасної, поступливою і одночасно владної, веселою і оптимістичною жінці.

А взагалі дорослий Інокентій, це досить унікальна особистість, людина, у якого практично немає недоліків, але при цьому постійно копати в собі і знаходять їх в неймовірній кількості.

Доля імені Інокентій

Що до долі носіїв імені Інокентій в любові, особистому житті і відносинах з представницями протилежної статі в цілому, так тут і зовсім все досить складно. Справа в тому, що по ходу життя все в плані відносин з жінками у Іннокентієм буде змінюватися. Наприклад, носій цього імені в дитинстві може бути дуже сором'язливим і нерішучим – він ніколи не скаже дівчині про свої почуття і буде приховувати їх, боячись отримати відмову. А вже в зрілості він може перетворитися з сором'язливого і сором'язливого хлопчика в сміливого і занадто самовпевненого мужлана.

Але одного точно не поміняти – доля Інокентія, завжди бути щирим кавалером і джентльменом, чоловіком, який буде робити все можливе для того, щоб його жінка була по-справжньому щасливою. Він не дозволить собі образити дівчину, образити, змінити їй, або і зовсім зробити боляче – притому, так він буде себе вести навіть в разі, якщо вона буде відповідати абсолютно протилежним.

А ще напевно доля Інокентія не раз зіштовхне його з розставаннями, помилками на любовному фронті, поразками і відсутністю взаємності. На жаль, настільки правильних і чесних чоловіків в сучасному світі як раз-таки і ображають більше за всіх інших. Хоча п'ять же. Бувають адже і виключення.

Любов і шлюб для імені Інокентій

Інокентій вкрай серйозно ставиться до відносин з жінками . Йому чужі швидкоплинні і короткочасні романи. Ще в молодості він розуміє, що таке інститут шлюб і прагне полюбити гідну і привабливу дівчину, створити з нею сім'ю і затягувати з народженням діточок. Він досить тактовно, але стримано поводиться у відносинах з жінками. Його тонка і ранима натура іноді просто побоюється щось зробити не так, тому красивих жестів і романтичних зізнань дівчина навряд чи дочекається.

Однак в шлюбі Кеша вже, набравшись хоробрості, здатний підібрати свою улюблену дружину найбільш піднесені компліменти і ніжні слова. Від дружини він очікує взаєморозуміння і довіри. Інокентій — переконаний однолюб і одружується тільки по величезній любові, тому для нього дуже важлива подружня вірність і духовна близькість. Він — дійсно дуже турботливий, щедрий і вірний чоловік. Йому підійде тепла, турботлива і ніжна жінка з більш ініціативним характером, ніж у нього.

Інокентій — домосід, він не любить шумних компаній і тусовок, вважаючи за краще проводити час зі своєю улюбленою сім'єю. Він прекрасний господар і у власному будинку за краще робити все своїми руками, без допомоги майстрів. Його дружині не доведеться тягати важкі сумки, Кеша цього просто не допустить. Крім того, він досить добре готує і іноді може побалувати дружину вечерею власного приготування. Інокентій воліє відчувати себе главою сім'ї і самостійно її утримувати, однак він не забороняє дружині працювати, залишаючи їй можливість для самореалізації.

Інокентій як батько

Кожна людина має свій унікальний і неповторний характер, та й у кожного свої таргани в голові, тому не можна гарантувати, що навіть люди з однаковим ім'ям можуть надходити зовсім по-різному, коли стануть батьками. Однак виділивши загальні риси характеру Інокентія, можна припустити, що з його м'яким, поступливим і турботливим характером, він стане хорошим батьком.

Кеша дуже відповідально підходить до питання про дітей. Він дуже сильно любить своїх чад, приділяючи їм масу уваги і старанно дбаючи про них. Він із задоволенням проводить з ними час, гуляє, активно бере участь в їх інтелектуальному і моральному розвитку. Діти і дружина для нього завжди стоять на першому місці, він буде щасливий, якщо дружина всю себе присвятить дітям і родині, проте наполягати на цьому він не стане. При необхідності він навіть може її підмінити і позалицятися за малюками.

Інокентій проявляє себе як уважний, але надмірно м'який батько. Життя Кеші так чи інакше пов'язана з мистецтвом і творчістю, тому своїм дітям він неодмінно буде прищеплювати любов до мистецтва і гармонії. Він завжди дозволить будь-яку проблему і ніколи не кине дітей та їхню маму в біді. Як справжній чоловік Кеша впорається з будь-якою проблемою, подбає і про здоров'я дітей, і про їхню освіту. Для нього важливо, щоб у дітей було щасливе дитинство. Однак часто йому не вистачає строгості, тому вимогливість і строгість у вихованні дітей зазвичай проявляє чоловіка.

Сумісність Інокентій c жіночими іменами

Іменини Інокентій з жіночими іменами, це досить складне питання, якому свого часу астрологи присвятили багато-багато часу. В результаті було з'ясовано, що найкращою вона є в разі створення пари з жінкою, названої Олександрою, Ізольдою, Міррою, Надією, Зінаїдою або Валентиною. У такій парі, по доданню, має бути все що вимагається для щастя – взаєморозуміння, любов, пристрасть, щирість і вірність.

З дамами, яких назвали при народженні такими найменуваннями як Серафима, Владислава, Євдокія, Світлана або Аліса, сумісність, по ідеї, трохи гірше, але теж є в достатніх для створення міцної пари кількостях. Тут важливо стежити за тим, щоб не з'явилася недовіра, бо воно може перерости в ревнощі, а далі, за відсутності взаєморозуміння і щирості.

А ось з Августою, Нонною, Веронікою, Уляною і Тамарою, її і зовсім немає – тут фахівці рекомендують уникати серйозних відносин, бо вони якщо і вийдуть, то закінчаться в результаті досить трагічно – розставанням, сварками, скандалами і т.п.

В цілому взаємини з представницями протилежної статі у носіїв імені Інокентій досить позитивні, що й не дивно, адже Кеші подобаються дівчатам. Але на жаль, частіше за все відносини не заходять далі звичайної дружби, адже носії цього імені завжди чекають першого кроку від дівчат, а дівчата, в свою чергу, роблять те ж саме у відповідь.

Число імені Інокентій

Число імені Інокентій по нумерології — 4. Підопічні числа 4 — дуже зосереджені і рішучі люди, які віддають перевагу методичність і практичність у всьому. Вони завжди виявляють свої відточені хороші манери, відрізняються старанним поведінкою і чуйністю. Також вони дорожать моральними цінностями, ніколи не брешуть і самі не приймають чужої обман. Порядні і відповідальні четвірки — відмінні виконавці, працьовиті і раціональні люди, які завжди на хорошому рахунку у начальства. Вони розумні, практичні й завзяті. Вони здатні прекрасно оперувати цифрами і організовувати роботу своїх колег.

В особистих стосунках четвірки серйозні і грунтовні, надійні і відповідальні люди, для яких сім'я і домашній комфорт і затишок стоять завжди на першому місці. Вони люблять тварин і найпростіші і звичні розваги. Для них також важливо спілкування з друзями, четвірки терпіти не можуть самотність. Друзі цінують в них надійність, і готовність прийти на допомогу.

Підопічні числа 4 відрізняються зайвим консерватизмом, практичністю і відсутністю уяви. Як правило, такі люди живуть вчорашнім днем, побоюючись за все нового. Вони категорично налаштовані проти різких змін, а також завжди уникають будь-якого роду ризики. До недоліків четвірок можна також віднести їх крайню ступінь педантичності, дріб'язковості і обмеженості. Їм потрібно навчитися фантазувати і відкрити свій розум для чогось нового і незвичайного.

Формула обчислення числа імені Інокентій:І (1) + Н (6) + Н (6) + О (7) + К (3) + Е (6) Н (6) + Т (2) + І (1) + Й (2) = 40 = 4 + 0 = 4

Астрологічна символіка імені Інокентій

  • Камінь-талісман – Рубін.
  • Планета-покровитель – Місяць і Юпітер.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Інокентій – Оса.
  • Рослинний символ – Базилік.
  • Кращий зодіак – Стрілець і Риби.
  • Число Інокентія – 4.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Інокентій

Інокентій I – святий, папа Римський

Інокентій Анненський – поет Срібного століття, драматург, перекладач

Інокентій Герасимов – географ і ґрунтознавець, академік

Інокентій Смоктуновський – радянський і російський актор театру і кіно

Інокентій Мельчаков – художник України

Інокентій Кузнецов-Красноярський – сибірський золотопромисловець

Інокентій Омулевскій – російський прозаїк і поет

Інокентій Безпалов – російський радянський архітектор і скульптор

іменини дні і святі покровителі імені Інокентій

Преподобний Інокентій Комельскій

березень 19, квітень 1

Святитель Інокентій Московський

березень 31, квітень 13

Святитель Інокентій Іркутський

листопад 26, грудень 9