Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаТадей
3536 Oracle

Тадей: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Фаддей за походженням єврейське. Може бути єврейської формою грецького імені Теодор, що трактується як «дар Бога». За другою його значення звучить як «похвала» або «вихваляє».

українське чоловіче ім'я Тадей сьогодні користується такою ж популярністю, який користувалося і в дев'яності роки, і зустрічається в країнах з російськомовним населенням настільки ж часто, і це не дивно. Хоча особливо популярним воно ніколи і не було. Навпаки, вважається рідкісним, незважаючи на те, що має сильну енергетику і хороше значення.

Ім'я Тадей: Значення і характеристика
Походження імені Фаддейдавньоєврейське
Буквальна трактування«дар Бога»
Втоаря версія«похвала»
Ангел хранитель і покровитель імені:Апостол Фаддей

Популярність:ім'я Тадей не входить в сотню найпопулярніших українських чоловічих імен і зустрічається досить рідко в сучасності.

Розмовні варіанти:Фадя, Фадей

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Фаддей:ім'я Тадей ніколи не було особливо популярним, але при цьому утримує свої, п усть і низькі позиції, але все на тому ж рівні протягом вже багатьох десятиліть.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Тадей може обіцяти носію такі риси як енергійність, дієвість, бажання працювати і розвиватися, активність і діяльність, справедливість і зосередженість. Але і це не все ...

Крім усього іншого варто сказати і про те, що в більшості випадків носії імені Фаддей, це дуже яскраві особистості. Притому, яскравість ця часто не вроджена, а штучна. Просто носії цього імені в своїй більшості дуже залежні від того, як їх сприймають в суспільстві, і роблять все можливе для того, щоб сприйняття було максимально позитивним.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Фаддей без винятку, це їх здатність пристосовуватися до атмосфери в суспільстві, вміння приймати такий вигляд, який потрібно в тій чи іншій ситуації.

Тадей погано відноситься долюдям, які намагаються нав'язувати свою думку, і які всіляко демонструють свою перевагу. І взагалі, Тадей ніколи не потерпить поруч з собою вискочку або просто занадто нав'язливого людини.

Характер імені Фаддей

Яким буде характер носія імені Фаддей? Складно судити про такому важливому аспекті, орієнтуючись лише на енергетику імені. Але якщо вже на те пішло, то в першу чергу варто сказати про те, що носій цього імені ніколи не дозволить собі образити або образити людину, не заслужив цього. З іншого боку, що заслужив, він навпаки образить так. Щоб той запам'ятав це на все життя – мстивості Тадея не позичати. ​​

Зате в плані дружби Тадей повинен бути ідеальним, адже в ньому немає, ні користі, ні заздрості, ні фальші. Він ніколи не дозволить собі зрадити близьку людину або довірився йому товариша, і зробить все можливе для того, щоб виправдати звання одного. Більш того, у виняткових випадках він може і зовсім пожертвувати собою заради близької людини – а це ж дуже рідкісна риса на сьогоднішній день.

В іншому ж досить складно судити про те, яким буде носій імені Фаддей. Він може бути грубим і одночасно дуже чуттєвим, жорстким і в той же час добрим, мстивим, але і всепрощаючим. Проблема в тому, що все залежить в першу чергу не тільки від енергетики і значення імені, але ще і від виховання – тому-то судити і важко.

Раннє дитинство

В дитинстві ім'я Фаддей хлопчикові дарує егоїстичність, самодостатність і веселу вдачу. Він нескінченно балується і веселиться, не може сидіти «рівно» і вічно перебуває в стані пошуку пригод, придумує баловство і жарти, ігри і різні веселощів. Бешкетник, якого пошукати, таких мало, не посперечаєшся. Батькам нерідко завдає клопоту, мами інших діток скаржаться на нього, але на нього навіть груба сила або батьківська жорсткість не можуть подіяти.

Зате з однолітками-діточками у нього все супер – ніколи не свариться, всі його люблять, відчуває себе лідером, притому, що не нав'язаним, а виникли самим собою. У нього велике майбутнє, але батькам спочатку доводиться чимало попотіти над його вихованням.

З батьками у Тадея до самої зрілості відносини натягнуті по вище названим причин – баловство, ризик, рух, непослух, все це призводить до батьківського невдоволення . У той же час, зауваження та критика його ображають – ненавидить, коли на нього тиснуть, надто сильно в ньому вирує самостійність.

Підліток

В школі характер у Тадея такий, що не дозволяє йому домогтися успіху. Та й вплив планет-покровителів позначається. Непосидючість і непокірність викликають «нелюбов» у викладачів, через що він і страждає. Він може перебиватися «з двійки на трійку», але зате його витівки вчителя прощають, бо він володар привабливості і дару переконання.

З однокласниками все супер – за оптимістичність і позитивність його обожнюють і дівчатка, і хлопчики, і взагалі всі хочуть дружити і бути поруч з ним. Правда в душу і серце підліток Тадей пускає далеко не всіх, ретельно перебирає потенційних друзів і може висувати до людей надмірно великі вимоги. А може бути і поверхневим в плані оцінки людей ...

Дорослий чоловік

Важко сказати, яким на насправді буде дорослий Тадей, але можна з упевненістю на сто відсотків заявити про те, що в відношенні дуже багато погляди Тадея можуть сильно змінитися. Наприклад, він може стати більш серйозним і розважливим, почати більше часу приділяти відповідальним і важливим справам, перестати пустувати і думати тільки про відпочинок і взагалі перетворитися на трудягу, яких пошукати.

Але і тут є одне велике « але ». Якщо більшість чоловіків стають такими лише тому, що так треба, бо так має бути, то Тадей стане таким лише через те, що зрозуміє, що тільки таким чином він зможе змінити думку людей про себе. Але ж для Тадей в їх більшості дуже важливо те саме думка оточуючих.

Втім, все може скластися і не багато інакше. У разі носіїв цього імені все дуже непросто, і то, як сильно зміниться Тадей в зрілості, в першу чергу залежить не від самого носія і енергетики імені, а від того, що йому буде вигідніше на його думку.

доля імені Фаддей

Важко сказати, як складеться доля носія імені Фаддей в плані відносин з представницями протилежної статі, любові і особистому житті в цілому, але можна точно сказати, що одиноким неодруженим жоден Тадей ніколи на довго не залишиться. Надто вже ці чоловіки яскраві, що залишатися одинаками. Всі вони користуються у жінок попитом, і все цим попитом, особливо в підлітковому віці, дуже сильно користуються. Практично будь-якого підлітка Тадея можна назвати справжнім «бабієм».

Що стосується відносин з представницями протилежної статі, так тут можна сказати лише одне – Тадей ніколи не дозволить собі навмисне образити жінку, навіть ту, з якою він вже не в стосунках, і навпаки, він зробить все можливе для того, щоб після себе в житті жінки залишити лише хороші спогади. І взагалі, Тадей в своїй більшості, це відмінні кавалери, джентльмени, і дуже ввічливі чоловіки.

Що до серйозних відносин, так тут все просто – швидше за все серйозних відносин Тадей буде довгий час уникати лише по одній простій причині – він буде боятися втратити свободу і незалежність.

Любов і шлюб для імені Фаддей

Тадей — ; досить влюблива і непостійна особистість. Довгий час цей чоловік уникає серйозних відносин. Одружується він, коли йому вже далеко за 30. Перш ніж вести свою обраницю під вінець, він довго зустрічається або навіть живе з нею. Якщо вона не виправдає його очікування, ніякого весілля зовсім не буде. Акуратний і доглянутий Тадей бажає бачити поруч із собою не тільки красиву, випещену даму, а й відмінну господиню, покірну і вірну дружину.

В побуті він — просто ідеальний чоловік, активний і дієвий господар. У нього золоті руки, адже він без допомоги майстрів здатний відремонтувати будь-який предмет в своєму сімейному гніздечку. Крім того, всю фізично важку роботу по дому він робить самостійно, не перевантажуючи улюблену дружину.

Він вкрай уважно і романтично відноситься до своєї коханої, намагається, щоб вона була одягнена модно і красиво, як з голочки. В його родині прийняті регулярні виходи в світ. Сам він стежить за власним зовнішнім виглядом, завжди акуратно й охайно виглядає. Тадей може спокійно сам собі погладити речі і не дорікне в цьому чоловікові. Тільки якщо дружина запустить себе і інтимні стосунки з ним, Тадей почне змінювати. При цьому зраду дружини ніколи не пробачить, а розлучення для нього — найсильніший удар.

Тадей як Батько

Деякі люди створені для того, щоб бути батьками, а іншим батьківство і материнство дається важко і сприймається, як каторга, але передбачити, як саме буде відчувати себе людина, коли стане батьком неможливо. Тадей володіє просто чудовими якостями характеру: доброта, ніжність і вміння піклуватися. Це дозволяє припустити, що він стане по-справжньому хорошим батьком.

Він дуже любить своїх діточок, із задоволенням піклується про них і бере активну участь в їх житті з самого раннього дитинства. Однак він занадто м'яко і ласкаво відноситься до процесу виховання дітей. Тадей обожнює з ними грати і розважатися, а ось строгості в його підході виховання дітей сильно не вистачає. Він дозволяє дітям влаштовувати балаган в будинку і творити що завгодно. Він постійно балує своїх дітей, але потім вони можуть сісти йому на голову.

Фаддей з дитинства любить подорожувати і навіть із зовсім маленькими дітьми він готовий відправитися в подорож. Поїздки, нові враження та емоції ось що чекає на нього дітей. Окреме місце в його житті займає творчість, він із задоволенням ділиться своїми навичками малювання з дітьми і вчить їх малювати. Заняття спортом також входять в його проведення часу з дітьми. Вихованням, дисципліною і освітою дітей займається дружина.

Сумісність Тадей c жіночими іменами

Найкраща сумісність у чоловічого імені Фаддей з такими жіночими іменоформамі як Любов, Лілія, Ольга, Роза, Калерія, Ізольда і Олександра . У союзі з однією з них, може бути утворений реально міцний, щасливий і довговічний шлюб, з усіма відповідними наслідками.

Августа, Анжела, Броніслава, Регіна і Роксана, Фріда і Марта – тут довговічності не бачити, зате в період процесу створення пари будуть бушувати пристрасть, почуття, любов і взаєморозуміння. Але все це буде замінене в результаті ревнощами і розбіжностями.

Діна, Рената, Ельза або Олена - тут гірше. Ніякого відповідності один одному, тільки взаємне нерозуміння, сварки, незрозуміла і дурні ревнощі, і підсумкове розставання.

Такому чоловікові потрібна супутниця-протилежність, бажано, серйозна і практична, розважлива і розумна.

В любовних справах у Тадея може бути все дуже непросто. З одного боку, він може дуже рано почати шукати ту дівчину, з якою можна буде створити сім'ю, але з іншого, його може лякати той факт, що після одруження доведеться відмовитися від свободи, незалежності, веселощів і нескінченних витівок.

Число імені Фаддей

Число імені Фаддей по нумерології — 5. Одним із символів успіху — є число 5. Підопічні п'ятірки впливові, успішні люди, яким довіряють і з чиєю думкою рахуються. У них завжди і на все є своя думка, вони зберігають повну незалежність у своїх діях і судженнях. Для них вкрай важлива особистісна свобода і незалежність. П'ятірки люблять отримувати нові знання, враження і емоції. Також вони цікавляться різними новинками у всіх сферах життєдіяльності людини. Також вони бездоганно слідують тенденціям моди.

Підопічні числа 5 не сидять на одному місці, їм потрібно весь час рухатися вперед. П'ятірки живуть в очікуванні нових пригод, постійно подорожують і знайомляться з новими культурами, країнами і людьми. Їх ідеальна робота повинна бути пов'язана з подорожами, різними пересуваннями, поїздками та відрядженнями. Вони просто не зможуть сидіти на одному місці в якомусь офісі, для них це буде мука. П'ятірки — це люди з дивовижною здатністю пристосовуватися, для незручності пов'язані з дорогою абсолютно не проблематичні. До того ж, підопічні 5-ки прекрасно володіють іноземними мовами і можуть особисто бути присутнім при переговорах з якимись заморськими партнерами. Комунікативні навички п'ятірок також зіграють в їх користь.

Суперечливість і імпульсивність п'ятірок, а також їх постійне прагнення до всього нового може створювати їм проблеми в особистому житті. Крім того, вони можуть бути надмірно критичні, нетерплячі і норовливі. Підопічним числа 5 важливо навчиться цінувати те, що у них є і почати сприймати думку інших людей.

Формула обчислення числа імені Файддей:Ф (4) + А (1) + Д (5) + Д (5) + Е (6) + Й (2) = 23 = 2 + 3 = 5

Астрологічна символіка імені Фаддей

  • Камінь-талісман – Смарагд.
  • Планета -покровітель – Уран і Венера.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Фаддей – Бик.
  • Рослинний символ – Барвінок.
  • Кращий зодіак – Телець і Терези.
  • Число Тадея – 8.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Фаддей

Тадей Степанцміндскій – преподобний, учень Іоанна Зедазнійського

Тадей Тадеуш Воланський – польський вчений 18 століття, дослідник слов'янської письменн ості

Тадей Федорович Штейнгель – російський генерал від інфантерії

іменини дні і святі покровителі імені Фаддей

Преподобний Фаддей сповідник

грудень 29, січень 11

Мученик Тадей

травень 22, червень 4

Апостол Фаддей

серпень 21, вересень 3