Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаДжеймс
511 Oracle

Джеймс: значення імені, характер і доля

Відоме сьогодні всім кіноманам англійське ім'я Джеймс, почало використовуватися і в Україні. Взагалі, останнім часом в нашій країні почали користуватися популярністю зарубіжні імена, не тільки англійські. Ну а ми в сьогоднішній статті поговоримо про раніше названому імені – розберемо, що за ім'я це, до якого спорідненості належить, і що означає ...

як впливає значення імені на долю: карма

За доданню, значення імені Джеймс буде обіцяти ідеалістичні нахили, носій таких важливих якостей як влюбчивость, привязчивость, розсудливість, вимогливість, щирість в мисленні. Правда, більшість з них буде приховано від очей навколишнього світу.

В спілкуванні – з дитинства користується популярністю у однолітків і не тільки. Вимогливий до оточуючих людей, поважає щирість і твердість у намірах, добре ставиться до чесних і добродушним особистостям. Ніколи не зрадить, поки не відчує зраду на собі.

Новонароджена дитина, іменований таким чином, виросте цілеспрямованою особистістю. Якщо включиться в суперечку, то доб'ється ухвалення протиставила особистістю його думки, якщо за щось береться – обов'язково докопується до фінального дії.

Стабільний і матеріально незалежний – для щастя не потрібні гроші, потрібна лише стабільність, бажано у всім.

Ще одна особливість – намагається весь світ підлаштувати під власні потреби. Він прагне змінити світ на краще, роблячи його придатним для власного перебування. У сім'ї, навпаки, готовий віддати побудова побуту і домашнього вогнища в руки другій половинці. Зробить все для того, щоб сім'я була міцною і цілісною. Дітей буде любити і виховувати, як годиться, а дружину обожнювати і всіляко проявляти повагу до неї.

Болтливость, невпевненість в собі, педантичність, сором'язливість – цей перелік особливостей зустрічається досить-таки рідко. Зате найбільш часто зустрічаються такі як товариськість, змістовність в контактах, дбайливість про близьких, владність і працьовитість.

В кар'єрі успішний – будь-яке завдання вирішує в найкоротші терміни, але не просто так, а для власної вигоди. Саме тому-то і домагаються успіху в більшості випадків чоловіки іменовані так.

Астрологічна символіка імені Джеймс

  • Планета -покровітель - Марс і Юпітер .
  • стихією - Повітря .
  • Тваринний символ носія імені Джеймс – Кот.
  • Кращий зодіак - Овен і Стрілець .
  • Символічний метал – Залізо.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.